Jak na věc


pohony dvoukřídlých vrat levné

AZ Pohony – pohony vrat a bran, závory, samonosné posuvné brány

    Naše firma se zabývá především kovářsko-zámečnickou výrobou. Vyrábíme a montujeme kované a kovové  ploty, zábradlí, vjezdové brány a branky, kované doplňky pro dům a zahradu.
    V našem internetovém obchodě nabízíme zejména kvalitní a osvědčené automatické pohony za výhodnou cenu. Z našeho dalšího sortimentu stojí za povšimnutí například kování vjezdových bran, příslušenství k pohonům nebo parkovací zábrany a závory. A v neposlední řadě také samonosné brány. Věříme, že budete s naším sortimentem i kompletním doplňkovým servisem maximálně spokojeni a rádi se k nám opět vrátíte. Přejeme pohodlný nákup. Společnost GLOBALIS s.r.o.
    Pro komplexní řešení Vašeho vjezdu včetně 3D vizualizace a montáže navštivte naše stránky www.globalis.cz. Naše výrobky jsou velmi kvalitní, proto na ně poskytujeme nadstandardní záruční dobu jak proti korozi tak i na mechanickou funkčnost.


Pohony bran, vjezdové brány, příslušenství k pohonům, kování

    Nabízíme především kvalitní a osvědčené automatické pohony vjezdových bran BFT, MOVETO, LINEA, LION, EUROMATIC a dalších pro privátní i pro intenzivní průmyslový provoz. K pohonům bran dodáváme příslušenství pro automatizaci jako například přístupové systémy, bezpečnostní prvky, dálkové ovladače, řídící jednotky. V našem sortimentu zboží také naleznete velmi kvalitní mechanické díly (kování) vjezdových kolejnicových, samonosných i křídlových bran.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00