Jak na věc


pohřební služba velká bíteš

Pohřební služba PrahaPohřební ústav, kremace

    Provádíme pohřbívání zvířat. Provozujeme zvířecí hřbitov včetně odvozu, uložení do země v rakvích, rozloučení v obřadní síni.
    Nabízíme kompletní pohřební služby: kremace, pohřby, závětní objednávky, výkopy hrobů, non-stop svozy zesnulých, hudbu, květiny, tisk parte na počkání, rozptyl.
    Převozy zemřelých. Dále prodej náhrobků a příslušenství, tisk parte na počkání, zajištění květinové výzdoby a smuteční hudby.
    Seznam pohřebních služeb, ústavů a krematorií podle jednotlivých regionů. Vyberte si region na mapě nebo v pravém sloupci a zobrazí se Vám aktuální seznam pohřebních služeb a krematorií ve Vámi zadaném regionu.
    Zajišťujeme kompletní pohřební služby. Zajistíme smuteční obřady, květinovou výzdobu, vytištění smutečního oznámení, řečníka, kněze, hudbu.
    Níže uvedené smuteční květiny a pohřební věnce lze upravit na základě individuální dohody. Toto jsou pouze ukázky možností květinové vazby a pohřebních věnců. S výběrem Vám rádi pomůžeme při sjednání pohřbu. Nabízíme i možnost zapůjčení květinové výzdoby.


Pohřební služba Liberec, s.r.o.

    Nabízíme veškeré služby spojené s rozloučením do země a kremací, převozy a pohřby po celé ČR, parte ihned, převzetí šatů, vyřízení pohřbu.
    Poskytujeme komplexní služby v oblasti krematoria, pohřební služba, obřadní síň, hudba, květinová výzdoba a hřbitovní architektura.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00