Jak na věc


pohřební služba jaroměřice nad rokytnou volby

Brněnská pohřební služba, s.r.o.

    Výše popsané praktiky jsou bohužel rozšířeny po celé ČR, což dokládá článek, který zveřejnily Jihlavské listy dne 1.6. 2012. Těmto podivným praktikám dokonce vyhradily místo na úvodní straně tohoto deníku.
    Podle vašich požadavků Vám doporučíme nejvhodnější pohřební služby, poradíme a pomůžeme se zajištěním všech náležitostí. Veškeré podrobnosti s Vámi rádi projednáme telefonicky nebo přímo v objednávkových kancelářích. Můžete nás kontaktovat na čísle 222 521 756 (po-pá 8-16 hod.), na bezplatné nonstop lince 800 240 340, e-mailu tranquillitas@tranquillitas.cz nebo prostřednictvím kontaktního formuláře.
    Poskytujeme komplexní služby v oblasti krematoria, pohřební služba, obřadní síň, hudba, květinová výzdoba a hřbitovní architektura.
    Domníváme se, že toto jednání je velmi neetické, které navíc rozhodně není v zájmu pozůstalých ale jen a pouze provozovatelů pohřebních služeb, kteří tuto činnost praktikují.
    Provádíme převozy zesnulých nepřetržitě i do zahraničí, pohřby po celé ČR. Máme velký výběr rakví a výbav, tisk parte.


Pohřební služba St. AGNES, Opava, Bílovec, Studénka, Příbor, Hradec nad Moravicí

    Známe případy, kdy jsou uskutečněny HROMADNÉ převozy zesnulých nákladními auty, ale cesta do krematoria je pozůstalým účtována zásadně jako jednotlivá jízda speciálním pohřebním vozem.
    Nabízíme kompletní pohřební služby: kremace, pohřby, závětní objednávky, výkopy hrobů, non-stop svozy zesnulých, hudbu, květiny, tisk parte na počkání, rozptyl.
    Kompletní pohřební služby Na Hvězdičce, v kapli, v kostelích i v době smutku. Květinová výzdoba, farář, řečník, hudba, výkopy hrobů a kamenické práce.
    Ve chvílích smutku je každé ulehčení přínosem, a proto Vám nabízíme možnost bezplatného odvozu do naší objednávkové kanceláře nebo sjednání pohřbu u Vás doma.
    V poslední době se opakovaně stává, že naše kancelář je požádána o vydání urny s popelem. Provedenými kontrolami v naší evidenci jsme zjistili, že zesnulí nebyli zpopelněni v libereckém krematoriu. Tato nestandardní a pro pozůstalé neekonomická situace nás zaujala a tak jsme záhy zjistili, že některé pohřební služby, které podnikají v libereckém regionu odváží zesnulé z Liberecka do jiných krematorií v ČR.


POHŘEBNÍ SLUŽBA... pomáháme vám již od roku 1992 ...

    Seznam pohřebních služeb, ústavů a krematorií podle jednotlivých regionů. Vyberte si region na mapě nebo v pravém sloupci a zobrazí se Vám aktuální seznam pohřebních služeb a krematorií ve Vámi zadaném regionu.
    KAŽDÉ úMRTÍ BLÍZKÉ OSOBY JE VŽDY SMUTNOU UDÁLOSTÍ. JSME PŘIPRAVENI VÁM V TÉTO TĚŽKÉ CHVÍLI MAXIMÁLNĚ POMOCI SE ZAJIŠTĚNÍM POHŘBU DLE VAŠICH PŘEDSTAV
    Nechceme se zde dopouštět nepodložených spekulací, ale pokud někomu stojí za to, jezdit desítky kilometrů do jiného krematoria, jeho pohnutky jistě nejsou vedeny snahou o dobro pozůstalých. Cena za zpopelnění je totiž cena regulována státem a je tudíž s odchylkou desetikorun totožná u všech krematorií.
    PORADCE POZŮSTALÝM NENÍ RÁDCE JAK URYCHLENĚ TRUCHLENÍ UKONČIT, ALE JE PRŮVODCEM POZŮSTALÝCH V JEJICH PROCESU TRUCHLENÍ.
    Zajišťujeme kompletní pohřební služby. Zajistíme smuteční obřady, květinovou výzdobu, vytištění smutečního oznámení, řečníka, kněze, hudbu.
    Naše organizace zajišťuje veškeré pohřební služby: kremace, pohřby do země, přeprava zesnulých po ČR i zahraničí a květiny.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
200
10768
cache: 0024:00:00