Jak na věc


pohřby ostrava

NON-STOP LINKA Praha:+420 603 551 034+420 603 551 038Roudnice nad Labem:+420 603 551 036

    Pokud preferujete pohřbení vašeho pejska nebo kočičky klasicky do země a nepřejete si zpopelnění, rádi vám nabídneme tuto možnost na zvířecím hřbitůvku
    Chcete se účastnit pohřbení zvířátka, ale nemůžete jet vlastním vozem. V tomto případě pro vás přijedeme k Vám domů, zvířátko již bude v našem autě a rádi Vás i se zvířátkem na hřbitov dovezeme.
    Seznam pohřebních služeb, ústavů a krematorií podle jednotlivých regionů. Vyberte si region na mapě nebo v pravém sloupci a zobrazí se Vám aktuální seznam pohřebních služeb a krematorií ve Vámi zadaném regionu.
    NEDOKÁŽEME ZMÍRNIT VAŠI BOLEST NAD ZTRÁTOU BLÍZKÉ OSOBY, ALE ULEHČÍME VÁM VE CHVÍLÍCH NEJTĚŽŠÍCH OD STAROSTÍ SE ZAŘIZOVÁNÍM VEŠKERÝCH POTŘEBNÝCH ÚKONŮ A FORMALIT SE ZAJIŠTĚNÍM POHŘBU
    Nechcete se účastnit uložení zvířátka do země. Rozloučíte se s ním již doma a my vašeho přítele převezeme na hřbitov sami a ve spolupráci s majitelem hřbitova vaše zvířátko pohřbíme .Poštou Vám pak budou zaslány veškeré doklady. Vy pak můžete jet na hřbitov později, až bude hrobeček kompletně upraven.


Konečná cena je 15.731,- Kč včetně DPH.

    Zajišťujeme kompletní pohřební služby. Zajistíme smuteční obřady, květinovou výzdobu, vytištění smutečního oznámení, řečníka, kněze, hudbu.
    Chcete se účastnit pohřbení zvířátka, ale chcete jet vlastním vozem. V tom případě naše Pohřební služba dopraví na hřbitov zvířátko, tak aby doprava odpovídala všem zákonům a směrnicím, a vy přijedete vlastním vozem . V tomto případě na vás budeme čekat v obci Vražkov, nejbližší obci u hřbitova, na návsi u kapličky, kam bez problémů dojedete podle navigace nebo mapy, a dále již pojedete za naším vozem až na hřbitov.
    Buďte připraveni na chvíle smutku a rozloučení s vaším zemřelým blízkým člověkem. Náš pohřební ústav poskytuje veškeré služby spojené s pohřbem a to včetně nepřetržité pohotovosti pro převoz zesnulých u nás i po celé EU. Samozřejmostí je výběr formy pohřbu a volby rozsahu posledního rozloučení.


Pohřební služba

    S majitelem tohoto hřbitova spolupracujeme od r.2003, od doby, kdy hřbitov byl založen. Hřbitov se nachází na severním úpatí památné hory Říp, nedaleko Prahy, na soukromých pozemcích majitele, na krásně upravené louce, odkud je nádherný pohled na panorama Českého Středohoří, při krásném počasí až na vrcholky Krušných hor. Dušičky pejsků a kočiček, ale i ostatních zvířátek střeží v horní části hřbitova dřevěná socha mnicha.
    Zvířátko poté převezeme k nám, uložíme ho do chladícího boxu a domluvíme se s majitelem hřbitova, kdy bude připraven hrobeček (podle velikosti zvířátka a roční doby trvá příprava 1-3 dny). Do té doby bude zvířátko v chladícím boxu a 24 hodin denně pod naším dohledem. S vámi se domluvíme, kdy se i vám hodí jet na hřbitov a společně stanovíme přesný den a hodinu tak, jak vám to vyhovuje. Není problém nechat u nás zvířátko několik dní, když například budete moci jet na hřbitov až o víkendu a zvířátko zemře začátkem týdne, tato služba je pro naše klienty bezplatná.
    Zajišťujeme pohřby, smuteční obřady a převoz zesnulých. Nabízíme zhotovení smuteční výzdoby a prodej pietních potřeb.
    V rámci této široké nabídky služeb zajistíme pro pozůstalé vše potřebné tak, aby se v této chvíli nemuseli zabývat dalšími zatěžujícími záležitostmi.”


POHŘEBNÍ SLUŽBA... pomáháme vám již od roku 1992 ...

    Poskytujeme komplexní služby v oblasti krematoria, pohřební služba, obřadní síň, hudba, květinová výzdoba a hřbitovní architektura.
    Pokud se rozhodnete pro pochování zvířátka právě zde, stačí když nám zavoláte, vše další už budeme vyřizovat my a se vším vám pomůžeme. Pro zesnulé zvířátko si okamžitě přijedeme, ať už k vám domů nebo na veterinární pracoviště, s vámi vyplníme jednoduchý doklad s vašimi údaji a údaji o zvířátku. Nemusíte mít žádný doklad od vašeho veterináře, u pejsků vám samozřejmě vystavíme i doklad o úmrtí pro obecní úřad.
    Převozy zemřelých. Dále prodej náhrobků a příslušenství, tisk parte na počkání, zajištění květinové výzdoby a smuteční hudby.
    “Naše společnost nabízí velmi široký rozsah služeb a umožňuje každému, aby způsob provedení posledního rozloučení odpovídal jeho osobním představám.


+420 603 551 034 +420 603 551 038

    Samotné pohřbení na hřbitově probíhá tak, že se zvířátko jemně a se vší etikou uloží do hrobečku, bude přečtena modlitba a následně bude proveden základní zásyp hrobečku zeminou. Běžná úprava hrobečku, tedy nepropustná folie a jemný kačírek, je provedena za několik dní, až si zemina sedne. Mezitím je vyrobena náhrobní deska přesně podle vašich požadavků. V případě, že vás na hřbitov vezeme my naším vozem, budeme na vás samozřejmě čekat po celou dobu pohřbu a dovezeme vás zase zpět do místa Vašeho bydliště. Pokud pojedete s vozem vlastním, pomůžeme při uložení pejska do hrobečku, rozloučíme se s vámi a odjedeme, abychom vás při této smutné a osobní situaci nerušili.
    Poté zvířátko hezky zabalíme. Pejskovi i kočičce můžete dát jeho dečku, pelíšek a oblíbené hračky, a my jej následně uložíme do ekologického bílého vaku na zip, který je opatřen úchyty tak, aby se s pejskem dalo dobře manipulovat a aby se dal snadno uložit do hrobečku. U menších zvířátek, jako jsou kočičky a drobná zvířátka, máme k dispozici hezké krabičky v několika velikostech a barevných odstínech, s možností štítku se jménem a ozdobené květinami. Pokud si budete přát, je k dispozici i nabídka krásných dřevěných rakví.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00