Jak na věc


podpis daňového prohlášení

USB token TokenME, čipová karta Crypto Java Card

    Krátce po přivítání Ringa v kapele, vydal Parlaphone promo kartičku s fotografií kapely (mimochodem, jde o jednu z prvních fotografií Beatles už s Ringem). Jeden z návštěvníků večerního koncertu v Beach Ballroom, na kterém vystupovali i Beatles, si ji nechal po koncertu podepsat, aniž tušil, jak slavnou se ona skupina už za pár měsíců stane.
    Tohoto památného dne v jedenáct hodin dopoledne vzlétl stroj PanAm číslo 101 se čtyřmi Brouky směrem do Spojených států na první zámořské turné. Člen posádky, který měl za přítelkyni velkou fanynku Beatles, požádal Brouky o podpisy na pohlednici PanAm, kterých bývalo na palubě vždy menší množství. Beatles podepsali pohlednici úhledně a dokonce s Georgeovou poznámkou milé Monice s práním všeho nejlepšího od Beatles. O této příhodě s podepisováním se zmiňuje i zkušený autor Bruce Spizer, který americkému turné Beatles věnoval celou knihu.


Kvalifikované prostředky pro vytváření elektronických podpisů

    Zdálo by se, že psát o podpisech Brouků je zbytečná práce. Opak je ale pravdou. Najít pravé podpisy členů kapely není tak jednoduché, jak se může na první pohled zdát. Velmi mnoho podpisů měl ve skutečnosti na svědomí Mal Evans, který jejich jmény podepisoval dopisy, kartičky, pohlednice apod., protože sami Beatles na nějaké velké podepisování neměli ani čas ani náladu. Kromě toho existuje převeliké množství podvrhů, které neměl na svědomí nikdo z okolí kapely. Šířili je a šíří řada podvodníků, kteří chtějí na slavných autogramech vydělat nějaký ten peníz. Některé podvrhy jsou poměrně legrační, jiné jsou velmi povedené. Komplikací je i to, že se podpisy v průběhu času lehce měnily. Pozor je třeba dávat i na podpisy, které měly vzniknout po roce 1967. Po Seržantovi se totiž Beatleas sešli pohromadě jen velmi výjimečně. Následující obrázky ukazují pravé podpisy, nepotvrzené kousky i jasné podvrhy. Stoprocentní jistotu může ale mít jen zkušený grafolog, nebo člověk, kterému se Beatles pod
    V lednu roku 1963 si jistý liverpoolský student David Moores objednal u Briana Epsteina koncert jeho skupiny Beatles na své škole ve Stowe. Epstein souhlasil za honorář 100 liber. Pro skupinu to byl výjimečný zážitek, protože v publiku neseděly ječící fanynky, ale pouze mladí posluchači mužského pohlaví, kteří způsobně a tiše seděli během celé produkce a tleskali jen mezi skladbami. Na obrázku je vstupenka, která byla vlastnoručně podepsána všemi Brouky.
    Následující podpisy jsou evidentním podvrhem. Jména jsou vyvedena příliš pečlivě bez znatelných rychlých ukončení tahů. Navíc se Beatles podepisovali pouze křestními jmény jen zcela výjimečně.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00