Jak na věc


podhorská nemocnice bruntál

Nabízím Vám pomocnou ruku v cestě za Vaším zdravím

    Access Bars je léčivá technika na bázi kvantové terapie, která se zaměřuje na 32 bodů na hlavě. Ty jsou jakousi vstupní branou a také výstupním místem různých emocí, témat, oblastí života, schopností, bloků, potenciálů…co je na této terapii skvělé? Váš život se může pozitivně změnit, ba co víc, působí navždy.
    Termografie je velmi vyspělým nástrojem, který dokáže specificky vyhodnocovat zánět v lidském těle. Tento test se ukazuje být mimořádně vhodným i pro vyhodnocování aktivních oblastí, kde se tvoří rakovinné buňky, proto ho využívám jako alternativu mamografu.
    Jedná se o absolutní špičku v biorezonančních přístrojích s lékařskou certifikací Medical Device Class A II. 96% přesnost jeho měření mi pomáhá odhalit fyzické příčiny vašich problémů (těžké kovy, chemikálie, mykotoxiny, plísně, viry, parazity, bakterie...) a zároveň mi umožňuje nejzatíženější oblasti vašeho organismu pomocí biorezonanční terapie rychleji zregenerovat.


Světovou zdravotnickou organizací je definováno jako stav plné tělesné, duševní a sociální pohody a nikoli jen jako nepřítomnost nemoci či vady!

     V našem těle může kolovat vzácný materiál, ale pokud ho dezorientované buňky nebudou umět využít, je to zbytečné plýtvání zdroji. Informace jsou tedy první krok. Dalším krokem je dodat onu hmotu, tedy materiál do těla, protože jinak ztrácíme čas a energii tím, že si naše informované a nakódované buňky budou potřebné látky vyrábět sami a hledat je v potravě. A jak už víme, potrava je v dnešní době výživově velmi chudá. Člověk je v dnešní době naštěstí dál technologicky a dokáže alespoň částečně tyto nedostatky vyvažovat využíváním super potravin a hi-tech výživových produktů.
    Tělesné zdraví – je nám všem známé, že jde o stav, kdy se cítíme zdravě, tedy netrápí nás: pálení žáhy, vředy, bolestí kolen či kloubů a jiné pro někoho z nás nepodstatné nebo nepozorovatelné i přehlížené věci v našem životě.
    Projevy chorob, pozorované či naměřené hodnoty neboli symptomy, jsou jen špičkou ledovce a jsou důsledkem mnohem složitějších procesů, které probíhají v našem těle. Snaha léčit jen symptom, je jako zametat špínu pod koberec a tím se snažit navodit zdání pořádku.
    Co je dnes důležitým zdrojem rovnováhy v těle? Každý by jistě řekl jinou věc, která je mu osobní či blízká. U mě je to v jednoznačně VODA. Je takovým základním prvkem v našem těle, představuje také více než polovinu jeho hmotnosti. Proč ji tedy stále tak podceňujeme nebo ignorujeme??


jsou jako program, bez kterého nic správně nefunguje, jako špatný kód do mobilu

    Ano – zavezeme auto do servisu na opravu. A teď si představte, že automechanik místo toho, aby se podíval na příčinu vzniku závady, vezme kladivo a kontrolku rozbije – /neboli vypne/ – (v našem případě Brufen?, Letrox? Lexaurin? prášky na spaní a pod…), a odevzdá vám auto zpět. Co si myslíte, že se po pár kilometrech stane?…
    Pokud nevíte, jak přesně uchopit tuto informaci, obraťte se na mě nebo jednu z mých kolegyň a velmi rády vám pomůžeme obnovit zpět celkovou rovnováhu v těle.
    Klíčem k uzdravení je obnovit celkovou rovnováhu v těle. Ze zkušeností už víme, že léčit jen fyzické tělo samo o sobě není dostačující, ať chceme nebo ne s našim fyzickým tělem je spojena i naše psychika. Ale co s touto informací? Víme to přece všichni, ale umíme tuto informaci správně uchopit?
    Sociální pohoda – vyjadřuje jednoduše řečeno: stav našich financí, neboli, jak jsem na tom se zajištěním finančních potřeb pro sebe, pro moji rodinu a tak dále…
    Mezi zmiňované hi-tech technologie patří produkty vyvinuté nejnovějšími technologiemi, od profesionálů soustřeďujících se na využití maxima ze zdravých a přírodních surovin, ze kterých jsou schopni vytáhnout 100% jejich možností.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00