Jak na věc


podřezání domu svépomocí

Podřezání zdiva diamantovým lanem

    Vkládané plastové izolace jsou určeny pro použití jako zábrany proti vodě i radonu. Mají nejdelší životnost z veškerých užívaných izolací, jsou velmi pevné a odolné, zcela inertní i vůči agresivním solím síranů, dusičnanů a chloridů. Řezná spára se poté vyplňuje cementovou maltovou směsí, u tlustých zdí lze v případě potřeby cementovou směs vstřikovat do spáry pod tlakem čerpadlem. Tímto způsobem lze provést izolaci cihlového zdiva do tloušťky 100 cm.
    Izolace a sanace vlhkého zdiva také provádíme podřezáním zdiva ruční řetězovou pilou, která je schopna řezat zdivo jakéhokoliv charakteru a stupně tvrdosti materiálu. Dokážeme tak plnohodnotně propojit hydroizolaci i v hůře řešitelných místech spodní stavby, namísto využití některé méně efektivní metody, např. chemická injektáž.
    Sanační omítky je možné používat na zdivo, kde byla předem zjištěna zvýšená objemová vlhkost.
    Problém vlhkosti zdiva se objevuje u většiny starších objektů. Příčinou vlhkosti zdiva je buď zastaralá, nebo chybějící izolace.


Podřezání zdiva domu - fotogalerie

    Problém vlhkosti zdiva se objevuje u většiny starších objektů. Příčinou vlhkosti zdiva je buď porušená, nebo chybějící izolace. Účelem sanace zdiva je odstranění vlhkosti. Podřezání cihlového zdiva provádíme motorovou pilou s vidiovými řetězy. Řez je veden ve spáře mezi cihlami, případně mezi kamenným základem nebo kamennou podezdívkou a cihlou po úsecích dlouhých asi 1 m. Do proříznuté spáry se poté vsune izolační plastová fólie o tloušťce 2 mm. Spára se proti sedání uklínuje speciálními, různě tlustými plastovými klíny podle šíře řezu a použité izolace s nosností 500 kg / cm2 a každý klín spolehlivě unese desítky tun. Klíny ve spáře již zůstávají.
    Izolace zdiva podřezáním diamantovým lanem provádíme s vložením fóliové izolace (PE, sklolaminát), se zaklínováním plastovými klíny v různých tloušťkách dle šíře řezu a použité izolace. Vzniklou spáru vyplňujeme a zarovnáváme maltovou směsí. V případě nedostatečného manipulačního prostoru využíváme pro aplikaci hydroizolace i menší typ lanové pily.
    Do prořezané spáry se vkládá izolační plastová fólie (alt. izolační sklolaminátová
    Chemická injektáž je z dalších metod izolací proti vzlínající vlhkosti. Chemické injenktáže jsou vhodné zejména do smíšeného zdiva.
    Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené | Prohlášení o přístupnosti | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek realizace: tvorba www stránek | virtuální prohlídky | web na splátky / dg studio | XHTML 1.0 | CSS 2
    Naše hlavní činnost je podřezání vlhkého zdiva za pomoci strojní řetězové pily až do tloušťky zdiva 1 m.Dále naše firma provádí chemickou injektáž proti vlhkosti, krystalické izolace, sanační omítky a jiné zednické práce.


HODONÍN - PODŘEZÁNÍ ZDIVAizolace a oprava vlhkého zdiva, chemická injektáž, sanace zdivaHodonínsko

    Strojní podřezání cihelného zdiva řetězovou pilou: 1.800 - 2.500 Kč/ m2 (bez DPH) Strojní podřezání smíšeného zdiva diamantovým lanem: 2.500 - 7.500 Kč / m2 (bez DPH)

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00