Jak na věc


podřezání domu svépomocí

HODONÍN - PODŘEZÁNÍ ZDIVAizolace a oprava vlhkého zdiva, chemická injektáž, sanace zdivaHodonínsko

    Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené | Prohlášení o přístupnosti | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek realizace: tvorba www stránek | virtuální prohlídky | web na splátky / dg studio | XHTML 1.0 | CSS 2
    Naše hlavní činnost je podřezání vlhkého zdiva za pomoci strojní řetězové pily až do tloušťky zdiva 1 m.Dále naše firma provádí chemickou injektáž proti vlhkosti, krystalické izolace, sanační omítky a jiné zednické práce.
    Izolace a sanace vlhkého zdiva také provádíme podřezáním zdiva ruční řetězovou pilou, která je schopna řezat zdivo jakéhokoliv charakteru a stupně tvrdosti materiálu. Dokážeme tak plnohodnotně propojit hydroizolaci i v hůře řešitelných místech spodní stavby, namísto využití některé méně efektivní metody, např. chemická injektáž.
    Strojní podřezání cihelného zdiva řetězovou pilou: 1.800 - 2.500 Kč/ m2 (bez DPH) Strojní podřezání smíšeného zdiva diamantovým lanem: 2.500 - 7.500 Kč / m2 (bez DPH)
    Sanační omítky je možné používat na zdivo, kde byla předem zjištěna zvýšená objemová vlhkost.
    Problém vlhkosti zdiva se objevuje u většiny starších objektů. Příčinou vlhkosti zdiva je buď zastaralá, nebo chybějící izolace.


Výhody podřezání vlhkého zdiva diamantovým lanem

    Izolace zdiva podřezáním diamantovým lanem provádíme s vložením fóliové izolace (PE, sklolaminát), se zaklínováním plastovými klíny v různých tloušťkách dle šíře řezu a použité izolace. Vzniklou spáru vyplňujeme a zarovnáváme maltovou směsí. V případě nedostatečného manipulačního prostoru využíváme pro aplikaci hydroizolace i menší typ lanové pily.
    Do prořezané spáry se vkládá izolační plastová fólie (alt. izolační sklolaminátová
    Vkládané plastové izolace jsou určeny pro použití jako zábrany proti vodě i radonu. Mají nejdelší životnost z veškerých užívaných izolací, jsou velmi pevné a odolné, zcela inertní i vůči agresivním solím síranů, dusičnanů a chloridů. Řezná spára se poté vyplňuje cementovou maltovou směsí, u tlustých zdí lze v případě potřeby cementovou směs vstřikovat do spáry pod tlakem čerpadlem. Tímto způsobem lze provést izolaci cihlového zdiva do tloušťky 100 cm.


Podřezání zdiva diamantovým lanem

    Problém vlhkosti zdiva se objevuje u většiny starších objektů. Příčinou vlhkosti zdiva je buď porušená, nebo chybějící izolace. Účelem sanace zdiva je odstranění vlhkosti. Podřezání cihlového zdiva provádíme motorovou pilou s vidiovými řetězy. Řez je veden ve spáře mezi cihlami, případně mezi kamenným základem nebo kamennou podezdívkou a cihlou po úsecích dlouhých asi 1 m. Do proříznuté spáry se poté vsune izolační plastová fólie o tloušťce 2 mm. Spára se proti sedání uklínuje speciálními, různě tlustými plastovými klíny podle šíře řezu a použité izolace s nosností 500 kg / cm2 a každý klín spolehlivě unese desítky tun. Klíny ve spáře již zůstávají.
    Chemická injektáž je z dalších metod izolací proti vzlínající vlhkosti. Chemické injenktáže jsou vhodné zejména do smíšeného zdiva.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
200
10449
cache: 0024:00:00