Jak na věc


požár v národním ústavu duševního zdraví praha

Hořel slepenec přístřešků a garáží, hasiči se jím museli probojovat

    U Nové Hospody na Tachovsku v ranních hodinách vzplálo za jízdy auto. V době příjezdu hasičů bylo už vozidlo celé v plamenech. Na místě zasahovaly dvě hasičské jednotky. Škoda byla vyčíslena na 20 tisíc korun. Příčinou podle vyšetřovatelů byla technická závada.
    Třináct jednotek hasičů zasahovalo dnes ráno u požáru rodinného domu ve Viničných Šumicích. Jednoho muže převezli záchranáři do nemocnice. Plameny se pravděpodobně rozšířily od kamen nebo od komína.
    V pondělí po poledni zasahovali olomoučtí hasiči u požáru rodinného domu v obci Velký Týnec. Bohužel požár má tragické následky. Při prohledávání požářiště uvnitř hasiči našli mrtvolu. Příčiny požáru budou zjišťovat vyšetřovatelé.
    Neuvěřitelné štěstí měli v pondělí senior a dvouletá holčička, které z hořícího auta zachránil jejich soused. Požár vznikl na jihu Moravy poté, co muž nastartoval a následně zkolaboval. Škoda se pohybuje kolem 15 tisíc korun.
    S rozsáhlým požárem roubené chaty bojovali v noci na dnešek hasiči nedaleko Krasonic na Jihlavsku. Škoda, kterou plameny napáchaly, je závratná. Vyšplhala se na 10 miliónů korun. Příčina požáru je v šetření.


Odhodlejte se a začněte zdravěji každý den

    Za březnový požár v jihomoravských Oleksovicích, kde v domě zemřely tři děti, nikdo nebude potrestán. Policisté ukončili vyšetřování a dospěli k závěru, že za tragédii nikdo nemůže. Hořet začalo od elektrického přímotopu.
    Na dálnici D1 na 7. kilometru ve směru na Prahu došlo k nehodě dvou kamionů. Kvůli požáru jednoho z nich byl úsek uzavřen. Po 11. hodině se podařilo zprůjezdnit jeden jízdní pruh.
    Plameny zachvátily v sobotu v noci bývalé fotbalové šatny na pražském Strahově. Hasiči se soustavou přístřešků či garáží naplněných odpadem museli doslova probojovat, uvnitř naštěstí nikoho nenašli.
    Dívka v Brně se nedokázala dostat ze zakouřeného bytu, proto zavolala policisty. Ti museli vyrazit dveře a poté dívku, která se nadýchala kouře, vynesli ven. Záchranáři ji ošetřili, byla mimo ohrožení života. Hořelo zřejmě ohřívané jídlo.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00