Jak na věc


počasí v praze dnes po hodinách

Opět povodně na severu Itálie dne 15.11.2014

    Podrobná předpověď počasí po hodinách. Spolehlivá předpověď po hodinách pro celý svět včetně České republiky. Předpověd počasí s výhledem na 14 dní. Tlak, teplota, oblačnost, srážky, směr a rychlost větru. Přesná předpověď počasí z norského serveru YR.NO. Pravidelná aktualizace několikrát denně. Webové kamery s aktuálním počasím z požadované oblasti. Nedovolte, aby Vám počasí zkazilo plány. Rekreační a horská střediska, většina evropských letovisek. Ideální přehled s přesnými informacemi o počasí ve všech lokalitách.
    Během nedělního dopoledne nejdříve na východě a severovýchodě území a k večeru i v západní polovině Čech začne foukat čerstvý jižní až jihovýchodní vítr.
    Poznámka: Čas měření je udáván ve světovém čase UTC (UTC = UT = GMT = SELČ-2h = SEČ-1h). Pro získání místního času je třeba k zobrazenému času příčíst 1 hodinu v zimním období, kdy platí středoevropský čas, resp. 2 hodiny v období platnosti letního času.
    Bude skoro jasno až polojasno. Ráno místy mlhy nebo zataženo nízkou oblačností. Denní teploty 9 až 13°C. Noční teploty 0 až -4°C. Vítr proměnlivý do 4 m/s.
    Zjistěte si datum narození významných odobností, které Vás zajímají, aktuality z jejich života a jiné pikantnosti.
    Považujete se za milovníky Vánoc a zimního období. Milujete hory, sníh a zimní sporty? V tom případě se vám letošní zima jistě zamlouvá a užíváte si naplno.


Aktuální zprávy o počasí z ČR a ze světa

    Čínský satelit LongJiang-2 před týdnem pořídil fascinující fotografie lunární strany Měsíce, která není z povrchu naší planety viditelná. Série snímků, která byla zpracována v holandské observatoři Dwingeloo sklidila...více

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00