Jak na věc


počasí norsko pro českou republiku

Díky srovnání půjček můžete výrazně ušetřit

    Poznámka: Čas měření je udáván ve světovém čase UTC (UTC = UT = GMT = SELČ-2h = SEČ-1h). Pro získání místního času je třeba k zobrazenému času příčíst 1 hodinu v zimním období, kdy platí středoevropský čas, resp. 2 hodiny v období platnosti letního času.
    Díky mimořádně příznivým podmínkám se před několika dny v Bengálském zálivu vytvořil cyklón Phethai, který momentálně sužuje tisíce obyvatel žijících v indickém státě Andhra Pradesh. Cykĺón do celé oblasti přináší...více
    Podrobná předpověď počasí po hodinách. Spolehlivá předpověď po hodinách pro celý svět včetně České republiky. Předpověd počasí s výhledem na 14 dní. Tlak, teplota, oblačnost, srážky, směr a rychlost větru. Přesná předpověď počasí z norského serveru YR.NO. Pravidelná aktualizace několikrát denně. Webové kamery s aktuálním počasím z požadované oblasti. Nedovolte, aby Vám počasí zkazilo plány. Rekreační a horská střediska, většina evropských letovisek. Ideální přehled s přesnými informacemi o počasí ve všech lokalitách.
    Umět se vkusně obléct patří mezi základní dovednosti, které by měl ovládat opravdu každý. Není ovšem důležité jenom to, jestli nám správně ladí pásek s botami.


Pozor, na mokrém povrchu se bude vytvářet náledí

    Bude oblačno až zataženo, místy přeháňky, k večeru od JZ slabý déšť, od 800m srážky sněhové. Denní teploty 4 až 8°C. Noční teploty 5 až 1°C. Vítr Z o rychlosti 4 až 8 m/s, v nárazech 15 m/s.
    Zjistěte si datum narození významných odobností, které Vás zajímají, aktuality z jejich života a jiné pikantnosti.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00