Jak na věc


počasí norsko pro českou republiku

Na Mexiko se ženou tropické bouře Willa a Vicente

    Zjistěte si datum narození významných odobností, které Vás zajímají, aktuality z jejich života a jiné pikantnosti.
    Podrobná předpověď počasí po hodinách. Spolehlivá předpověď po hodinách pro celý svět včetně České republiky. Předpověd počasí s výhledem na 14 dní. Tlak, teplota, oblačnost, srážky, směr a rychlost větru. Přesná předpověď počasí z norského serveru YR.NO. Pravidelná aktualizace několikrát denně. Webové kamery s aktuálním počasím z požadované oblasti. Nedovolte, aby Vám počasí zkazilo plány. Rekreační a horská střediska, většina evropských letovisek. Ideální přehled s přesnými informacemi o počasí ve všech lokalitách.
    Díky mimořádně příznivým podmínkám se před několika dny v Bengálském zálivu vytvořil cyklón Phethai, který momentálně sužuje tisíce obyvatel žijících v indickém státě Andhra Pradesh. Cykĺón do celé oblasti přináší...více
    Umět se vkusně obléct patří mezi základní dovednosti, které by měl ovládat opravdu každý. Není ovšem důležité jenom to, jestli nám správně ladí pásek s botami.


Tropický cyklón Owen se přiblížil k australskému Queenslandu

    Poznámka: Čas měření je udáván ve světovém čase UTC (UTC = UT = GMT = SELČ-2h = SEČ-1h). Pro získání místního času je třeba k zobrazenému času příčíst 1 hodinu v zimním období, kdy platí středoevropský čas, resp. 2 hodiny v období platnosti letního času.
    Bude oblačno až zataženo, místy přeháňky, k večeru od JZ slabý déšť, od 800m srážky sněhové. Denní teploty 4 až 8°C. Noční teploty 5 až 1°C. Vítr Z o rychlosti 4 až 8 m/s, v nárazech 15 m/s.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
200
8672
cache: 0024:00:00