Jak na věc


pneuservis josef kubíček - josk

Pobočky nabízející zvolenou službu

    Naši servisní mechanici spolu s prodejním personálem se pravidelně vzdělávají a jsou na prezentaci nabídky sortimentu, odborně provedenou práci i na kvalitu dokonale připraveni. Dovedou zákazníkovi nejen nabídnout správnou pneumatiku pro jeho vozidlo a vysvětlit způsob použití, ale současně - a to co je dnes velmi důležité - provedou odborný pneuservis. Většina našich servisních mechaniků má zároveň i odbornost automechanika. V tom se lišíme od mnoha servisů, které nabízí obdobnou službu. V odbornosti, nabídce a kvalitě odvedené práce. Naší další nespornou výhodou před konkurencí je prostředí, ve kterém tuto činnost vykonáváme, strojní vybavení a přístroje, které k této práci používáme. Mnoho spokojených zákazníků, kteří si k našim mechanikům vybudovali již mnohdy osobní vztahy, je toho důkazem.
    Pneuservis ATAM je umístěn nedaleko centra Prahy a nabízí velmi kvalitní a cenově dostupné služby: poradenství v oblasti pneu, oprava pneumatik - běžné defekty, oprava duší, vyvážení kola s velkým středovým otvorem (např. Ford Transit, Iveco), sezónní uskladnění pneu, mytí kol, ekologická likvidace pneu!
    Rádi bychom Vám oznámili, že nyní máte možnost využít diagnostiku vozu pro zjištění a snadnější opravu závad. Více informací naleznete v článku o diagnostice vozu.
    Opravujeme pneu od osobních až po zemědělské a EM pneu pro těžké stavební a zemní stroje. Náš pneuservis samozřejmě zajišťuje odběr a ekologickou likvidaci vašich starých pneumatik.
    Všechny služby pro motoristy jsou zajišťovány pomocí nejnovější technologie počínaje pneuservisem pro motocykly, osobní a dodávkové vozy, nákladním pneuservisem a pneuservisem pro zemědělské a stavební stroje. Specializací firmy je prodej, opravy, montáže a demontáže EM pneu pro těžební a stavební stroje.


Pneuservis Vyškov, Šumperk, pneumatiky, opravy pneumatik a výměna pneumatik

    Po odeslání formuláře Vás budeme co v nejkratší možné době telefonicky kontaktovat pro upřesnění Vašeho požadavku. Objednávku považujte za přijatou až po uvedeném telefonátu.
    V současné době, kdy na silnicích jezdí vozidla s mnohem vyššími konstrukčními rychlostmi, kdy přibývají kilometry rychlostních silnic a dálnic, kdy přibývá na silnicích počet vozidel a s tím i počty řidičů s různými zkušenostmi a různou délkou praxe v řidičském umění - právě z těchto důvodů vystupuje do popředí i kvalita a odbornost servisu pneumatik. S kvalitou pneumatik tedy nedílně souvisí i odbornost pneuservisu. Právě u nás, v naší prodejní a servisní síti, se zákazníkovi dostává nejen odbornosti z pohledu kvality odvedené práce, ale současně i množství technických informací o pneumatikách. Jedná se nejen o informace o rozměrech a dezénech pneumatik, ale i informace o nosnosti pneumatik, kategorii rychlosti, případně jiné důležité informace související s konkrétním vozidlem a jeho používáním v provozu.


Popis služeb našich pneuservisů v Praze, Brně, Ostravě a dalších městech

    Snažíme se, aby každý zákazník poznal výhody návštěvy servisních prodejen BestDrive a využil naší servisní nabídky! Poznejte je i vy! V kvalitě a odbornosti je naše výhoda před konkurencí!

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00