Jak na věc


pluhův žďár vánoční trhy

Akce a události v obci Pluhův Žďár. Sekce kulturní centra.

    Přímo u rybníka ve vesnici nedaleko Třeboně byl postaven rekreační domek se dvěma apartmány. Nabídne vám pohodlné ubytování, velkou zahradu s pískovištěm. Okolní krajina pak množství tipů na rodinné výlety.
    Popis: Tradiční jihočeské vánoční trhy na Masarykově náměstí v Třeboni. Přijďte si poslechnout koledy a nakoupit dárky. A poslechnout si vánoční troubení z věže.
    13.12.2014 - KAPŘÍ VÁNOCE - benefiční koncert v Dubném, slavnostní zakončení našeho projektu na pomoc handicapovaným sportovcům SK Kapři Jindřichův Hradec
    Bývalý dvůr vybudovaný ve stylu jihočeského selského baroka je romanticky zasazen do nádherné krajiny lesů, luk a rybníků. Milovníky historie potěší množství památek v blízkém okolí. Nabízí příjemné ubytování zcela na samotě.
    11.7.2014 - Penzion a Restaurace U Zámku, Pluhův Žďár - Každoroční akce konaná na závěr letního tábora pro handicapované sportovce.
    Penzion vznikl rekonstrukcí původní zemědělské usedlosti na okraji malebného městečka Třeboň. Penzion se nachází v klidném místě blízko rybníka a lesa. Do centra Třeboně je to jen 2 kilometry.


Třeboň a okolí - tipy na volný čas

    Nedaleko pohádkového zámku Červená Lhota, mezi jihočeskými historickými městy Soběslaví a Jindřichovým Hradcem, v malé vesničce poblíž návsi, leží bývalý statek, dnes rekreační chalupa. Za robustními dřevěnými vraty vás rozhodně nikdo nebude rušit.
    13.9.2014 - 1. ročník Aquazona cupu v rekreařním areálu Štilec u Kamenného újezda od 17,00 hod www.aquazonacup.cz Vystoupení bylo z důvodu deště zrušeno!!!
    Nově dokončený dům se nachází u Spolského rybníka na cyklostezce na okraji obce Libín jen několik málo kilometrů od lázeňského města Třeboň. Nabízí ubytování v prostorných pokojích, posezení ve velké společenské místnosti, zahradu s bazénem či terasu s krbem.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00