Jak na věc


ploty a oplocení fotogalerie

5 důvodů, proč nakupovat právě u nás:

    Nezbytnou součástí každého plotu jsou také plotové sloupky. Jednotlivá plotová pole se dají nainstalovat jak mezi sloupky betonové, tak mezi sloupky dřevěné. Jelikož naší prioritou je dřevovýroba, dodáváme širokou škálu plotových sloupků dřevěných. Profily plotových sloupků jsou 7x7 cm a 9x9 cm. Délky sloupků jsou 90 cm,110 cm, 130 cm,150 cm, 190 cm a 240 cm. Plotové sloupky dodáváme také v různých typech zakončení. Typy zakončení sloupků jsou: plotový sloupek Hranol, plotový sloupek Oblouk, plotový sloupek Špice, plotový sloupek Úkos a plotové sloupky Kulaté. Každý z těchto plotových sloupků mimo sloupků kulatých jsou vyrobeny z hladce hoblovaného smrkového dřeva. Plotové sloupky mají čtyř-stranou fazetu. Pokud si vyberete plotové sloupky Hranol, lze tyto plotové sloupky doplnit o ozdobná zakončení. Ozdobná zakončení plotových sloupků nabízíme v provedení špička a koule. Pro stavbu plotu je potřeba uvažovat s následujícími komponenty:
    Kombinované: kompromis mezi praktickými plnými ploty a elegantními ploty s otvoryJsme česká společnost zabývající se stavbou a výrobou plotů, a to s více jak patnáctiletou praxí. Můžete se tedy na nás spolehnout ve všech ohledech, jako je kvalita, rychlost doručení, anebo třeba způsob komunikace. Spolehněte se tedy i vy na osvědčenou českou kvalitu, jejíž produkty jsou ještě nadále zkoušeny v autorizované zkušebně. Tato skutečnost je jedním z několika důvodů, proč se ploty od nás rozhodně vyplatí pořídit.


NOVINKY VE VZORECH BETONOVÝCH PLOTŮ

    Ploty mohou vypadat skutečně různorodě. Někdo dává přednost klasickému stylu bez nějakých výstředností, někdo má zase rád něco, čeho si každý všimne. Ať už se však rozhodnete jakkoliv, můžete se těšit na vysokou kvalitu zpracování, dlouhou životnost, anebo třeba příznivou cenu. To vše spočívá ve výběru materiálu, který je v našem případě převážně beton. Tento materiál umožňuje vyrábět vysoce kvalitní, ale přesto cenově dostupné ploty, které navíc vypadají i velmi elegantně. Určitě se tedy vyplatí do našich produktů zainvestovat.
    Díky našim zkušenostem, které činí více jak 20 let, Vám nabídneme ty nejkvalitnější produkty, ale také Vám můžeme zajistit dopravu nebo zajistit samotnou stavbu oplocení. Pro Vás to znamená minimum starostí, a naopak maximální jistotu spokojenosti.
    Odesláním objednávky z internetového objednávkového formuláře potvrzujete, že jste seznámen/a s podmínkami ochrany osobních údajů, a že je v celém rozsahu přijímáte.
    Ochrana majetku a osob je již od nepaměti velmi důležitá. K základním ochranným prvkům proto vždy patřily ploty a oplocení v nejrůznějších podobách. Hledáte-li ucelený sortiment kvalitních plotů a oplocení především pletivového charakteru, jste na tom správném místě. V sortimentu najdete pletiva nejrůznějších typů. Od klasických čtyřhranných, přes dekorační a tenisové, až po speciální oborové typy v podobě lesnických a chovatelských pletiv.


Oslňte sousedy i kolemjdoucí novou betonovou podezdívkou

    Stručný popis projektu: Předmětem projektu je nákup výrobní linky na výrobu betonového oplocení a kolového nakladače pro manipulaci s výrobky v prostorách žadatele. V regionu Moravskoslezského kraje je firma jediným výrobcem betonových plotových systémů. Hlavním záměrem předkládaného projektu je zvýšení konkurenceschopnosti firmy, zkrácení a zefektivnění výrobních procesů. Obecné cíle: zvýšení konkurenceschopnosti firmy Patrik Hýl zvýšení podílu na trhu Specifické cíle projektu: pořízení 1 ks liniky na výrobu betonového oplocení pořízení 1 ks kolového nakladače pro manipulaci s výrobky vznik tří nových pracovních míst snížení fyzické námahy obsluhy při výrobě o 80 % zvýšení efektivity pracovních procesů snížení provozních nákladů zvýšení produktivity práce snížení negativních dopadů na životní prostředí Výsledky projektu: Realizace předkládané akce umožní firmě snížit provozní náklady, urychlit výrobní proces betonových prvků, což bude mít vliv na množství zakázek a tržby firmy. Firma
    Nabízíme Vám široký vyběr plotů, jak na vesnici, tak i do města. Jsou vyrobeny z přírodního dřeva, bez dalších úprav. Výjimku tvoří tyčkový plot, který je tlakově impregnován. Jako materiál je použito smrkové dřevo. Dnešní ploty vyžadují elegantní tvarování ve vrchní části plotovky, které za pomocí fázek odvádí vodu a oddaluje tak proces hniloby. Zahradní dřevěné ploty jsou dodávány v tlouškách plaňky 18 mm a 22 mm. Při volbě vyšších plotů je lepší volit sílu plotové plaňky 22 cm. Důležité je znát i vlhkost dřeva, ze kterých jsou plotová pole vyrobeny, a vyhnout se vlhkosti vyšší než 15%. Při volbě spojovacích latí tzv. rýglů je lépe volit ty s výrazně skosenou stranou, která odvádí vodu od plotového pole.


Dejte všem vědět, kde začíná váš pozemek

    Žijeme v zemi, kde je naprosto běžné si svůj majetek nějakým způsobem chránit. Nenásilnou, avšak velmi účinnou formu takovéto ochrany jsou i ploty. Právě ploty tvoří součást snad každého rodinného domu, ke kterému patří nějaký pozemek. Lidé si plotem nejenom chrání, ale také zkrátka vymezují svůj majetek. Je to tedy naprosto běžná část každého objektu. Jestliže i vy máte zájem o moderní ploty, které nejenom, že splní svůj účel, ale ještě k tomu vypadají elegantně, pak můžete vybírat hned ze tří druhů plotů, jejichž výrobou se aktuálně zabýváme:
    Plot pro Váš dům představuje v podstatě rám na obraze. Každý den kolem něho chodíte nejen Vy, ale i ostatní lidé, a proto by měl Váš plot dobře vypadat.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00