Jak na věc


plodné dny podle jonáše

Graf zobrazující výpočet plodných a neplodných dnů

    LekarPlus.cz Vás nabízí možnost zjistit Váš zdravotní stav zadáváním příznaků, které následně můžete přidávat nebo odebírat. Po vybrání konkrétní nemoci se objeví její stručný popis a seznam dalších příznaků, které se u nemoci vyskytují.
    Dovolujeme si Vás upozornit, že stránky lekarPlus.cz mají pouze informativní charakter, v případě jakékoli nejasnosti ohledně Vašeho zdravotního stavu navštivte lékaře. O použití všech doporučených volně prodejných přípravků se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem.
    Výpočet plodných dní má pouze informační charakter a v žádném případě neslouží jako prostředek ochrany před početím dítěte. Pro bližší informace se obraťte na Vašeho lékaře.
    Pokud potřebujete zjistit informace o konkrétní nemoci, stačí navštívit Katalog nemocí, kde můžete vyhledávat onemocnění podle abecedního pořádku. Po kliknutí na nemoc se Vám znovu otevře stručný popis s vypsanými příznaky konkrétní nemoci.
    Snažíte se zjistit vaše plodné dny, dny ovulace, ať už z důvodu plánovaného rodičovství,nebo naopak početí chcete předejít a nemůžete použít antikoncepci?

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00