Jak na věc


plesova sezona přerova

Sezóna plesů přichází: v čem zazáříte tento rok?

    Velmi široká nabídka plesových bot od Pleaser pojímá klasické i nové kolekce jako jsou SEDUCE, ROMANCE, CHIC, REVEL, MONET ale i novinky v podobě velmi pohodlných a elegantních sandálků COCKTAIL. Doufáme že si z naší pestré nabídky plesových bot vyberete ty pravé pro Vaši nožku.
    Ples sice trvá pouze jeden večer, ale vzpomínky zůstanou navždy. I proto je pro každou ženu důležité, aby si tento večer užila naplno, a to nepůjde bez dokonalé plesové róby. Už jste si vybrala svého favorita, s nímž během nejbližšího plesu zazáříte vy?
    Úplným protikladem ženské růžové jsou metalické odstíny, které okamžitě prozradí, že jejich nositelka je cílevědomá a nebojácná žena, které světla reflektorů vůbec nepřekážejí. Při výběru metalického odstínu šatů však počítejte s tím, že natrefíte spíše na odhalující střih šatů s výstřihem či jiným provokujícím detailem. Pokud tedy toužíte po šatech v metalických odstínech, hledejte takové, ve kterých se budete cítit komfortně. Nechcete přece celý večer sledovat, zda je každý kousek látky na svém místě.


Zdá se, že máte zakázané cookies

    V dobách plných feministických řečí je hezké připomenout si, že růžová byla dlouhá léta typickou barvou spojující se s dívkami a ženami a jinak to nebude ani během nadcházející plesové sezóny. Zatímco loni byla na výsluní výrazná červená, tentokrát bude mít přednost růžová ve všech odstínech. Je tedy jen a jen na vás, zda bude vaše plesová róba cukrovorůžová, cyklámenová, starorůžová nebo pastelová, hvězdou večera budete v jakýchkoliv růžových šatech.
    Blíží se konec roku, což kromě skvělých silvestrovských párty znamená ještě něco – pomalu, ale jistě přichází plesová sezóna! U nás ji tradičně otevírá Ples v opeře, ale už předem je dobré vědět, v čem na plese zazáříte vy. Inspirujte se těmi nejlepšími outfity z červeného koberce, které jsou na taneční parket jako stvořené.
    Podobně jako metalické odstíny, i satén buď milujete, nebo nenávidíte. Dokáže totiž odhalit mnohem víc, než byste si přála. Satén nebo hedvábí, který s ním jde ruku v ruce, někdy působí nelichotivě i na dokonalé postavě, proto při výběru tohoto materiálu je třeba dávat dobrý pozor na střih šatů. Rovné splývavé šaty z hedvábí či saténu v mnoha případech zvýrazní každou nedokonalost, ať už jde o větší bříško, nebo dokonce kosti na hubené postavě. Pokud jste i přesto přesvědčena, že vaše letošní plesová róba bude právě z tohoto materiálu, sáhněte po zajímavém střihu, který odpoutá pozornost od ne vždy lichotivé látky.


Zdá se, že máte zakázaný javascript

    Plesové boty nebo plesová obuv jsou v podání Pleaser velmi sexy a krásné boty z kvalitních materiálů a nabízené v různých barvách a velikostech pro dostatečný výběr k Vašim šatům. Pokud chcete zazářit na maturitní plese, společenském plese, taneční akci nebo jiné společenské akci, určitě Vám plesové boty z obchodu sexystore.cz padnou do oka. Luxusní plesová obuv Pleaser povětšinou zdobená ozdobnými kameny, pásky s ozdobnými kameny a dalšími elegantními doplňky. Plesová obuv pro náročné tak neváhejte a vybírejte dle chuti plesovou obuv.
    Nejlepší cena sexy boty na podpatku Pleaser na Českém internetu, plesové boty v nejširším výběru a průběžně doplňovaný sortiment pro Vaši maximální spokojenost
    Kromě růžové ve všech jejích podobách při výběru plesových šatů zaostřete i na bílou. Podobně jako jiné barvy, i ta má mnoho odstínů, proto nezůstávejte pouze u sněhobílé, ale dejte prostor také slonovinové, máslové či bílé s nádechem béžové. Pokud se chcete cítit alespoň během jednoho večera jako skutečná princezna, inspirujte se světlounce béžovými róbami s třpytkami, které na červeném koberci předvedly modelka Josephine Skriver a herečka Allison Williams.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00