Jak na věc


ples prezidenta

Hudební skupina plná překvapení

    Na každý řádný ples je nutno pečlivě vybrat kvalitní živou hudbu. Naše hudební skupina má více jak dvacetileté zkušenosti v oboru, kdy jsme zahráli na spoustě akcích tohoto typu. Naší specializací jsou - maturitní ples, reprezentační ples, sportovní ples, gala večer a spousta dalších.
    1. TRIONejčastější varianta kapely na ples vhodná pro střední i velký ples.Obsazení - tři hudebníci, z toho 1-2 zpěvačky. Nástrojové obsazení - klávesy, kytara, saxofon, foukací harmonika. Tuto variantu doporučujeme.
    Hodnocení je velmi kladné. Balík přišel o týden dříve, než bylo domluveno, zboží bylo v pořádku, dokonce nás mile překvapily šerpy navíc, skvělý nápad! Super komunikace, všechno mi bylo skoro ihned zodpovězeno.
    1. února - Ples Střední školy gastronomie a služeb2. února - Ples Magna Bohemia8. února - 1. ples Gymnázia Jeronýmova Liberec9. února - ples Gymnázia F. X. Šaldy Liberec15. února - 2. ples Střední průmyslové školy strojní a elektrotechnické Liberec16. února - Erotický ples22. února - Ples Střední zdravotnické školy Liberec23. února - Ples Střední školy strojní, stavební a dopravní Liberec


Koncertní pozvánka na předvánoční Žofín

    5. ledna - Ples Střední školy právní a právní akademie11. ledna - Ples SOU nábytkářské a SŠ tvorby a designu nábytku Liberec12. ledna - 1. ples Střední průmyslové školy strojní a elektrotechnické Liberec18. ledna - XXIII. Mocca ples19. ledna - 1. Ples Obchodní akademie Liberec25. ledna - Vojenský ples26. ledna - Ples Střední školy a Mateřské školy, Liberec, Na Bojišti 15
    4. KVINTETNejvětší těleso. Varianta pro největší plesy. Obsazení - pět hudebníků, z toho 2 zpěvačky. Nástrojové obsazení - klávesy, elektrická kytara, akustická kytara, basová kytara, saxofon, klarinet, foukací harmonika.
    Pro potřeby předtančení nebo jiného kulturního programu Vám poskytneme naši kvalitní aparaturu a též zajistíme reprodukci hudby z CD nebo flash disku. Po domluvě zajistíme též moderování buď vlastními silami nebo doporučíme zkušené profesionály v oboru.
     Tyto společenské tance naše kapela na ples mixuje dle aktuální situace s popovými a rockovými skladbami tak, jak je třeba k tomu, aby atmosféra v sále byla skvělá a všichni se dobře bavili. Samozřejmostí je, že naše hudební skupina hraje na přání, takže si kdokoli z návštěvníků může kdykoli během produkce přát svou oblíbenou píseň a my mu ji rádi zahrajeme.
    Dobrý den, jen Vám chci říci, že všechny skleničky dorazili v pořádku a musím Vám poděkovat, jelikož jsou strašně hezké. Děkujeme Vám a ještě jednou chválím.


PLESOVÁ SEZONA V Domě kultury 2019

    8. března - Ples roku15. března - Pivní ples16. března - 1. Ples Obchodní akademie Liberec22. března - 2. ples Gymnázia Jeronýmova Liberec23. března - Reprezentační ples společnosti TRW Automotive Czech29. března - Ples Střední školy stavební v Liberci30. března - Reprezentativní ples Technické univerzity Liberec
    Pokud navšívíte ples s naší živou hudbou, zcela jistě nebudete litovat a budete se těšit na každý další.
    Všechny objednávky poslané od 19.12. budou přijaty a vyřízeny první pracovní den v lednu, tedy 2.1., kdy se na Vás opět budeme těšit na naší brněnské provozovně.
     Provozovna bude otevřena do středy 19.12., kdy bude také poslední den na vyzvednutí objednávek. Tento den ještě budou odeslány poslední objednávky zákazníkům.
    3. KVARTETVarianta na velké akce.Obsazení - čtyři hudebníci, z toho 1-2 zpěvačky. Nástrojové obsazení - klávesy, kytara, basová kytara, saxofon, foukací harmonika.
    Máme šestileté zkušenosti v tomto oboru a za dobu naší působnosti jsme zastřešovali svými produkty více jak 5 500 maturitních plesů a stužkovacích večírků. Připojte se i Vy k naší flotile spokojených zákazníků a svěřte produkty na maturitní ples do rukou profesionálů.


Živá hudba v lokalitách:

    Šerpy i stužky dorazily naprosto v pořádku, barvy odpovídaly vzorovým na internetu a s kvalitou jsme spokojení. Překvapením byly šerpy a stužky, které jsme dostali nad objednaný počet zdarma a slevové poukázky na různé služby. Za tuto pozornost děkujeme, podobný přístup má v dnešní době minimum firem ????
    Naše obvyklé složení kapely na ples je trio. Může to být ale i duo, v případě potřeba lze rozšířit na kvartet či kvintet, dle požadavku pořadatele. V našem velmi širokém repertoáru naleznete spoustu tanečních melodií všech známých druhů společenských tanců - polka, valčík, waltz, tango, foxtrot, slowfox, cha cha, jive, rhumba, mambo, salsa, samba, rock´n´roll, twist a další.
    Dobrý den, chtěla jsem Vám říci, že balíčky s vázou, tuplákem a skleničkami dorazily v pořádku. Vše je moc hezké. Chtěli bychom Vám poděkovat, za všechno zboží, za bezproblémovou domluvu a hlavně nasazení a ochotu s jakým jste to dělal. Pokud jednou budeme něco podobného potřebovat, určitě se na Vás znovu obrátíme, nebo alespoň doporučíme ostatním. Ještě jednou velké díky.


Pokladna - tel.: +420 222 924 112

    Chtela bych vam nesmirne podekovat za Vasi ochotu a za to, ze ste s námi měl trpělivost. Jsme nadšení. Vše se nam neskutecne libi. Docela jsme se bali, ale vse dopadlo nad nase očekávání! Jste skvelý tým. Urcite vas budeme doporucovat dalsim maturantům. Jeste jednou za vse moc dekujeme!
    Šerpy vypadají kvalitně a pěkně, skleničky jsou perfektní, pískování je krásné a celkově vše vypadá moc hezky. Byla jsem s objednávkou velice spokojená, vše proběhlo bez problému a bylo vyřízeno velice rychle, takže bych za třídu chtěla poděkovat za skvělé služby.
    Jsme agentura zaměřená na prodej upomínkových předmětů na maturitní ples jakými jsou pískované maturitní skleničky, maturitní šerpy a stužky, dárky pro učitele, maturitní placky a zprostředkování maturitních vystoupení, fotografů a moderátorů.
    Zašlete nám nezávaznou poptávku prostřednictvím Formuláře v levém sloupci pod záložkami MENU nebo nebo nás kontaktujte jakoukoli jinou formou kontaktu.
    Naše kapela na ples je plná překvapení, která pro Vás máme připravená. Vtáhneme Vás do víru tance a zábavy s živou hudbou, doprovázené mluveným slovem, připravíme překvapení v podobě imitace známých českých nebo světových hudebníků nebo zpěváků či herců. Můžete se těšit na estrádní show, která Vás osloví.


Varianty naší hudební skupiny pro živou hudbu na ples:

    Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00