Jak na věc


plavecký areál klíše

Aquaerobik, speciální hodiny a kurzy

    Ahoj Květoši, tak musím říct že sklípek byl super, už ani nevím jaká všechna vína jsme pili, ale podle stavu ráno toho bylo asi až moc. Jinak děti si kemp moc pochvalovali, takže díky a snad zase za rok. Až budeš mít fotky z prvního turnusu tak prosím pošli odkaz ke stažení. Zatím ahoj a díky Míra Volf a všichni ze Slavie Chomutov. Ať se ti daří.
    Plavecký kemp trvá od roku 2007 a těší se velkému zájmu.Je zaměřen na plaveckou techniku, nácvik plaveckých cviků a jízdě na kole. Snažím se dětem předat jak plavecké tak závodní zkušenosti. Propagujeme – důraz na plaveckou techniku, starty a obrátky. PLAVÁNÍ  JE HROU.
    V pondělí a v úterý budou rozšířeny večerní hodiny pro veřejnost (oba dny od 18.00-21.00 hod.). Nevyčerpané vstupné na platných permanentních vstupenkách na aquaerobik vracíme na pokladně plaveckého bazénu.
    Děti sice ještě nemám, ale jestli bude Květoš tyhle akce pořádat ještě v době, kdy budu mít potomky, tak je tam pošlu. Sice jsem se plavání věnoval sám docela dlouho a teď se věnuju i tréninku, ale na sobě samém jsem si uvědomil jednu věc. Pokud se mají děti naučit nějakou věc pořádně, tak je vhodnější, aby se to učily od cizích. Tedy alespoň u mě to platilo.


VOLNÉ PROSTORY – Business Centre

    Plavecký pás 1300 je vhodný pro výuku plavání.Délku poruhu lze upravit pomocí posunutí spony po popruhu. Zapínání na sponu.Vhodné kombinovat s nadlehčovacími kroužky,rukávky nebo křidélky. Zajistíte tak...
    Plavecký pás 1000 je vhodný pro výuku plavání.Délku poruhu lze upravit pomocí posunutí spony po popruhu. Zapínání na sponu.Vhodné kombinovat s nadlehčovacími kroužky,rukávky nebo křidélky. Zajistíte tak...
    Přejeme všem pěkný den, nové stránky Jakuba a Matěje Volfů z TJ Slávie Chomutov můžete omrknout na http://jakubvolf.webnode.cz/. Ahoj, zdravíme všechny, Jakub, Matěj a Míra Volfíci.
    Plavecký pás 600 je vhodný pro výuku plavání.Délku poruhu lze upravit pomocí posunutí spony po popruhu. Zapínání na sponu.Vhodné kombinovat s nadlehčovacími kroužky,rukávky nebo křidélky. Zajistíte tak...

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00