Jak na věc


platová třída řidiče

AKTUALIZACE PRO ŠKOLSTVÍ (OD 1-1-2011) Z D E.

    5. platová třída : Školnické specializované práce při opravách a údržbě školy nebo školského objektu, jejich zařízení a technického vybavení, například opravy elektrické instalace, opravy a výměna zámků, opravy kovových částí nábytku a zařízení, opravy zavírání oken a dveří, opravy školních lavic a nábytku, opravy vodoinstalací a zařizovacích předmětů, opravy obkladů a dlažeb.
    V případě, že zaměstnavatel nemůže obsadit pracovní místo zaměstnancem, který dosáhl potřebného vzdělání a nestanoví-li zvláštní právní předpis jinak, může zaměstnance výjimečně zařadit do platové třídy, pro kterou nesplňuje potřebné vzdělání:
    6. tabulka pro zaměstnance, který je lékařem nebo zubním lékařem poskytujícím zdravotní služby u poskytovatele zdravotních služeb lůžkové péče nebo u poskytovatele zdravotnické záchranné služby
    Pokud máte jakýkoliv dotaz, či pochybnost, napište nám do komentářů pod článkem. Vše společně vyřešíme. Komentáře podléhají našemu schválení, protože se neděste, že se hned nezobrazí. Chceme tak eliminovat komentáře, kdy čtenáři používají sprostá slova, či si nadávají. Všechny ostatní komtáře jsou zveřejněny.
    Dobrý den. jsem vychovatelka na Základní škole a mám praxi nad 27 let. vystudovala jsem Pedagogiku volného času a ukončila studium Bakalářskou zkouškou. Jsem tedy Bc. Přesto jsem zařazena pouze do 9 platové třídy. Je to správně?


Jak se v Česku žije řidičům elektromobilů? Šetří na povinném ručení i při údržbě vozu

    Výsledný platový tarif zaměstnance je dán v rámci příslušné stupnice platových tarifů jednak zařazením do platové třídy a jednak zařazením do platového stupně. Platová třída vyjadřuje náročnost práce, která je po zaměstnanci v rámci sjednaného druhu práce požadována. Rozhodujícím kritériem pro zařazení zaměstnance do konkrétní platové třídy je proto zaměstnancem vykonávaný druh práce.
    Zaměstnavatel může výjimečně zařadit zaměstnance do platové třídy, i pokud nesplňuje potřebné vzdělání (jestliže jiný právní předpis nestanoví jinak), při splnění jedné z následujících podmínek:
    Od 1.1.2015 má dojít ke zvýšení platů státních zaměstnanců. Víte jak se Vás tato změna dotkne? Pomůžete si? To vše v našem článku Platové tabulky od 1.1.2015 – zvýšení platů státních zaměstnanců.
    K tomu, aby jste zjistili Váš budoucí plat je třeba věnovat chvíli času našemu vysvětlení. Základem je název Vaší pozice a její platová třída. To je naprosto klíčové a je to hlavní faktor. Následně je třeba určité vzdělání pro získání této platové třídy. Můžete tedy vykonávat pozici, které je v 6. platové trídě a být vystodovaný vysokoškolák, ale to Vám nepomůže, stále patří Vaše pozice do 6. platové třídy.


Máte zájem o více kusů ? VO Ceník :

    Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
    4. platová třída : Školnické práce včetně drobných řemeslných prací při opravách a údržbě školy nebo školského objektu, jejich zařízení a technického vybavení, například údržbářské práce, zahradnické, sklenářské, zednické, zámečnické a lakýrnické práce.
    Třetí tabulka je pro zaměstnance, který je zdravotnickým pracovníkem poskytujícím zdravotní služby v zařízení sociálních služeb, ve zdravotnickém zařízení Ministerstva obrany, které není příspěvkovou organizací, v centru letecké záchranné služby Armády České republiky, ve Zdravotnickém zařízení Ministerstva vnitra České republiky a ve Vězeňské službě České republiky,
    Pokud není práce v katalogu uvedena, zařadí se zaměstnanec do platové třídy, ve které jsou v katalogu prací zahrnuty příklady prací porovnatelné s ní z hlediska složitosti, odpovědnosti a namáhavosti. Kvalifikační předpoklady vzdělání, potřebné pro výkon prací v jednotlivých platových třídách, jsou stanoveny v § 2 nařízení vlády č. 341/2017 Sb. takto:


Průzkum ukázal, že lidé milují nákupní centra - developeři musí myslet především na dopravní dostupnost

    3. platová třída : Běžné školnické práce, například obsluha vytápění a jednodušší údržba školy nebo školského objektu a jejich zařízení, otevírání a zavírání objektu, obsluha hlavních energetických uzávěrů, výměna žárovek a pojistek, dozor nad správným používáním společných zařízení objektu.
    Zaměstnavatel zařadí zaměstnance do platové třídy, ve které je podle nařízení vlády č. 222/2010 Sb., o katalogu prací ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů, zařazena nejnáročnější práce, jejíž výkon řídí zaměstnavatel na zaměstnanci požaduje.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00