Jak na věc


plastiky prsou pardubice

DŘEVOŘEZBA ZÁVĚSNÁ PLASTIKA VÁNOČNÍ ANDĚL LEVÝ /R/

    Výroba formy a odlitku z dodaného modelu. Tato socha existuje ve dvou verzích povrchové úpravy. Perleťová varianta je ve sbírce Národní galerie.Autor: Federico Díaz
    Amorkové se schránkou na pozvánky Olomouckých barokních slavností. Výroba formy z dodaného hliněného modelu a pěti sošek s různou povrchovou úpravou (bronz, porcelán, barevné laky). Autor: Tomáš HanzlíkZákazník: Ensemble Damian o.s.
    Výška 4,2 m, šířka postavy u země 1,81 m, délka podstavy u země 3,05 m. Model můžete vidět od 8. 11. 2016 do 2.3.2017 u Tančícího domu v rámci výstavy „JKOK Nekonečno Jana Kaplického“.Autor: Arch. Jan Kaplický, sochař: MgA. Jan Slovenčík, vymodeloval dle původního návrhu. Model vznikl ve spolupráci s The Kaplicky Centre.
    Využití moderních kompozitních materiálů v umění se dnes již stalo poměrně běžnou záležitostí. Tvůrcům tyto materiály dávají větší volnost a zaručují dlouhou trvanlivost jejich výtvorů. I z finančního hlediska jde o dobrý kompromis pro mnoho různorodých projektů.
    Výroba formy a odlitku z dodané sochy, včetně povrchové úpravy. Socha vznikla jako příspěvek autora pro instalaci na EXPO Shanghai 2010. Autor: Lukáš Rittstein


starožitná Čínská soška dívka s vějířem , řezbovaný mastek /R/

    Výroba plastiky okřídleného srdce včetně forem sejmutých z dodaného modelu v měřítku 1:1. Plastika je umístěna na mramorovém sloupu před Bankovním institutem v Praze Stodůlkách. Autor: Jan Slovenčík
    Nabízíme umělcům své zkušenosti a výrobní kapacity. Vždy se snažíme vyhovět i těm nejztřeštěnějším nápadům a rádi zkoušíme nové věci. Možná i díky tomu s námi spolupracuje několik významných českých sochařů.
    Antoš Ateliér vznikl v roce 2012, autor se v něm věnuje vlastní tvorbě dřevěných plastik a abstraktních obrazů. Všechna díla jsou chráněna autorským právem nesou ochrannou známku. Ke každému dílu náleží certifikát pravosti.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
200
8796
cache: 0024:00:00