Jak na věc


planek na venkovní krb s udirnou

Programy pro tvorbu plánku bytu

    Plány se kreslí ve "vrstvách". Pokud jste se s tímto výrazem doposud nesetkali, nebo nevíte co přesně znamená, lze si tento způsob představit jako digitální analogii papírovým výkresům.
    Další plánek je také upraven z plastikové stavebnice fy Heller v měřítku 1 : 43. Jedná se však o typ Peugeot 905, který se závodu v LeMans zúčastnil v roce 1991. Konečně se frantíci pochlapili a rozhodli se učinit konec nadvládě německé značky.
    A máme tady auto z dálného východu. Japonci se v osmdesátých letech se rozhodli účastnit závodů v Le Mans. Tak v roce 1985 nasadili do závodu vůz Toyota 88C se který obsadily 10. místo ve třídě C1, do té doby nejlepší umístění japonského vozu v tomto závodě. Tento plánek jsem upravil z montážního návodu fy HASEGAWA.
    Byly doby, kdy v časopise modelář vycházely podklady pro opravdovou modelařinu. Z té doby je i další plánek závodního speciálu BGN Argo Judd. Autorem je , jak jinak v těch letech, opět Milan Vasko.
    Kromě plánků by jste zde měli najít i nákresy některých detailů a dokonce fotografie uvedeného vozu v zajímavém zbarvení.


Plánky v měřítku 1:24

    A další z kategorie super aut z let 1996 až 1998 je Mercedes CLK GTR z roku 1997. Parametry tohoto automobilu jsou následující: rozvor = 2670 mm, délka = 4850 mm, šířka = 1950 mm a výška 1100 mm. Maximální rychlost byla více něž 324 km/h. Next blueprint is of racing car Mercedes CLK GTR 1997. Wheelbase - 2670 mm, length - 4850 mm and width - 1950 mm. Max. speed is +324 km/h. Blueprint scale 1 :24.
    Pokud nechcete trávit s výrobou plánku dlouhé hodiny, spíše dny, lze si nechat zpracovat digitální plánek bytu od profesionálů. Dnes se jedná o poměrně běžnou věc, která časem jistě získá díky svým výhodám na oblibě. Cena se dle velikosti a členitosti prostoru pohybuje v relaci pár tisíc korun.
    I dnešní poslední plánek je z Modeláře, a opět vůz skupiny C, Spice fiero C2/88. Tento vůz se prosazoval na tratích jak v Evropě, tak i v USA.
    Zpravidla tedy nejrychlejší cestou je zhotovení zaměření rozměrů prostoru a jejich zanesení za pomocí kreslících programů do počítače. Tímto postupem lze vytvořit soubor kreseb, které splní očekávané cíle.
    Ten kdo archiv stavebního úřadu zatím ještě nenavštívil bude možná udiven, jaké množství dokumentů a plánů se k jeho domu vztahuje. Rozhodně není pro laika snadné se v projektové dokumentaci orientovat a číst stavební výkresy.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00