Jak na věc


piloťák bazar ul letadel

Darujte let sportovním letadlem

    Nově jsme pro Vás připravili Letecký mini kurz určený jak pro širokou veřejnost tak pro fandy do létání. Naučíte se základy teorie a praktické pilotáže letounu přímo na mezinárodním letišti.
    Rádi byste si užili zážitek vyhlídkového letu společně se svoji rodinou nebo blízkými přáteli? V tom případě Vám nabízíme vyhlídkové lety v letadle určeném až pro 5 pasažérů a jednoho pilota. Vyhlídkový let se tak stane jedinečnou vzpomínkou nejen pro Vás, ale i Vaše blízké.
    Při nákupu dárkového poukazu si nevybíráte konkrétní let, ale pouze dobu letu v minutách. A je zcela na Vás a po dohodě a přípravě s instuktorem odletíte i na let, který není v naší nabídce. Váš případný komentář k letu můžete doplnit ve Vaší objednávce. Létáme po celé ČR a náš dárkový poukaz Vám současně platí jako letenka.
    Akrobatické lety jsou skvělým dárkem pro všechny milovníky adrenalinu. Zkušený pilot s Vámi bude provádět různé akrobatické kousky, během kterých se svět kolem Vás promění v rozmazanou šmouhu. Zjistěte hranice svých možností během vývrtek a pádů při letecké akrobacii.


Firemní letecké a společenské akce na letištích po celé ČR

    Nově jsme pro Vás připravili Letecký mini kurz určený jak pro širokou veřejnost tak pro fandy do létání. Naučíte se základy teorie a praktické pilotáže letounu přímo na mezinárodním letišti.
    Rádi byste si užili zážitek vyhlídkového letu společně se svoji rodinou nebo blízkými přáteli? Létáme z letišť: Brno, Bubovice u Prahy, Jihlava, Kroměříž, Hradec Králové, České Budějovice, Jaroměř, Ostrava, Zábřeh u Hlučína, Olomouc, Karlovy Vary, Olomouc, Moravská Třebová a další.


Vrtulník Robinson R44 RAVEN pro 4 osoby na palubě.

    Vrtulník R44 Raven je sice možné využívat i k výcviku, ale vzhledem k ekonomice provozu je vhodnější jeho menší verze R22 pro dva pasažéry (instruktor a žák) v jiných leteckých školách. Čtyřmístný model R44 naopak najde svoje uplatnění především během letů s více pasažéry. Ať už se jedná o rodinný výlet nebo o firemní akci pro důležité dodavatele či prominentní klientelu. Vrtulník stále platí za pojem luxusu a jeho přítomnost dokáže pozdvihnout jakýkoliv soukromý nebo obchodní večírek. Let ve vrtulníku je ve srovnání s letadlem hodně odlišný. Pasažéři ocení především klidný let, během kterého nejsou přítomny případné turbulence, termika a náhlé poryvy větru jako v letadle a cestující na předním sedadle i neuvěřitelný výhled ven, díky rozsáhlému prosklení kokpitu. Největším plusem oproti letadlům je však schopnost vrtulníku přistát prakticky kdekoliv. Ať už se jedná o parkoviště před restaurací nebo pole za rodinným domem.
    Pilotní výcvik probíhá na mezinárodním letišti v Brně Tuřanech na letadle tovární výroby P220 Koala, dolnoplošník s řízeným příďovým podvozkem celokovové konstrukce plně vybaven i pro VFR lety na mezinárodní letiště v ČR i do zahraničí dle platné osnovy UL-3. Pilotní výcvik se skládá z teoretické a praktické přípravy v rozsahu minimálního náletu 20 hodin a 45 hodin teoretické přípravy. Při výcviku kvalifikace na ultralehká letadla se Vám budeme individuálně věnovat a to v plné a maximální míře podle Vašich možností a tak budete kvalitně připraveni získat k pilotní licenci na ULL také kvalifikaci ŘL - VFR (Řízené lety VFR - Visual Flight Rules), která Vám umožní do budoucna cestovat neomezeně i na mezinárodní a řízená letiště.


Pilotní výcvik na ultralehká sportovní letadla na letišti Brno - Tuřany

    Chcete si vyzkoušet let sportovním letadlem nebo věnovat svým blízkým dárkový poukaz na pilotem letadla na zkoušku? Jsme tu pro Vás, abychom Vás vzali letadlem do oblak z Brna, Českých Budějovic, Jaroměře, Jihlavy, Prahy, Ostravy, Hodkovic, Olomouce a dalších měst.
    Exkluzivní dárek a zážitek pro všechny, kteří chtějí zažít něco netradičního, nasednout do vrtulníku a odletět si dle své představy na svá oblíbená místa a kochat se bezkonkurenčním výhledem. Navíc si můžete vyzkoušet jak se takový vrtulník pilotuje a intenzivně se zapojit do pilotáže.
    Jako letošní novinku Vám nabízíme oblíbené vyhlídkové lety větroněm na letišti Zbraslavice. Po vytažení navijákem si užijete pohodový a klidný dvacetiminutový let na kluzáku v klidu bez burácejících leteckých motorů. Skvělý Vánoční dárek pro celou rodinu.
    Informujte se u nás a naučíme Vás profesionálně létat na ultralehkých letadlech prvotřídní kvality v naší letecké škole přímo na letišti Brno Tuřany a to již od 15 let věku.
    Rádi byste si užili zážitek vyhlídkového letu společně se svoji rodinou nebo blízkými přáteli? Létáme z letišť: Brno, Bubovice u Prahy, Jihlava, Kroměříž, Hradec Králové, České Budějovice, Jaroměř, Ostrava, Zábřeh u Hlučína, Olomouc, Karlovy Vary, Olomouc, Moravská Třebová a další.


Darujte let sportovním letadlem

    V objednávce máte možnost 2 druhů plateb a to standartním bankovním převodem, který upřednostňujeme a také dobírkou s příplatkem +120,- Kč. Platbu dobírkou vždy ověřujeme telefonicky! V případě platby bankovním převodem Vám bude vystavena faktura a odeslána na Vás email k úhradě. U bankovního převodu či u dobírky do zemí EU mimo ČR si účtujeme manipulační poplatek ve výši 300,- CZK. Po připsání částky na bankovní účet Vám bude zaslán dárkový poukaz na požadovaných počet minut letu. V tomto případě je balné a poštovné zahrnuto v koncové ceně letu. V případě, že se časem rozhodnete jej někomu darovat a současně je tam Vaše jméno, tak se nic neděje. Důležité je unikátní číslo dárkového poukazu!
    Upozornění: Letadlo Eurostar - max. váhové zatížení na pasažéra 90 kg ! U letadla PS28 Cruiser se z důvodu nainstalovaného HOBS metru počítá motohodina (Tzn. od nastartování, pojíždění až do úplného vypnutí motoru)
    Chcete si vyzkoušet let sportovním letadlem nebo věnovat svým blízkým dárkový poukaz na pilotem letadla na zkoušku? Jsme tu pro Vás, abychom Vás vzali letadlem do oblak s odletem z mezinárodního letiště Brno Tuřany.
    Dobrá nálada a chuť létat, po telefonu nebo e-mailem si dohodneme termín odletu, trasu a další potřebné sounáležitosti k tomu, abyste si co nejlépe užili Váš let, který Vás bude bavit a cítili se co nejlépe a v absolutním bezpečí. Pro takto plánovaný let doporučujeme si vzít s sebou sportovní oblečení a obuv, tak abyste se cítili co nejpohodlněji a užili si let co nejlépe.
    Nově jsme pro Vás připravili Letecký mini kurz určený jak pro širokou veřejnost tak pro fandy do létání. Naučíte se základy teorie a praktické pilotáže letounu přímo na mezinárodním letišti.


Vrtulník Robinson R44 Raven a Raven II vhodný pro výcvik, cestování, vyhlídkové lety nebo firemní akce.

    Akrobatické lety jsou skvělým dárkem pro všechny milovníky adrenalinu. Zkušený pilot s Vámi bude provádět různé akrobatické kousky, během kterých se svět kolem Vás promění v rozmazanou šmouhu. Na letišti Kroměříž, Brno, Praha, Příbram, Karlovy Vary, Moravská Třebová, Roudnice nad Labem
    Vyzkoušejte si jak se létá vrtulníkem a staňte se pilotem vrtulníku na zkoušku americké výroby Robinson R22 nebo vrtulníkem Robinson R44 s odletem přímo Brna, Olomouce, Mladé Boleslavi, Roudnice nad Labem nebo Hradce Králové.


Akrobatický let letadlem Zlín 142

    Kromě letů pořádaných pro jednotlivce (jako jsou vyhlídkové lety, seznamovací lety a pilotem letadla na zkoušku), nabízí Pilotak.cz i profesionálně řešené letecké akce pro větší skupiny osob. Pokud tedy chcete odměnit svoje zaměstnance, významné klienty nebo hodláte oslovit klienty zcela nové, neváhejte a kontaktujte nás. My na základě Vašich požadavků dokážeme připravit letecký den plný zábavy a vzrušení, o kterém budou všichni mluvit hodně dlouho a nepřímo tak propagovat i Vaši společnost. Během firemního leteckého dne, můžete mít k dispozici několik typů letadel od malých dvoumístných sportovních strojů až po větší luxusní letadla s kapacitou až pět cestujících. Je zcela na Vašem výběru jestli lety proběhnou jako klasický vyhlídkový okruh nebo budou mít účastníci akce i možnost si letoun vyzkoušet pilotovat. Náročným klientům můžeme nabídnout lety ve dvou a čtyř místných vrtulnících typu Robinson. Nesporná výhoda vrtulníku je, že nemusíte za létáním na letiště, ale vrtulník přiletí
    Vrtulník Robinson R44 je nástupcem celosvětově úspěšného modelu vrtulníku Robinson R22, oproti kterému je však větší, takže dokáže na palubě pojmout až čtyři pasažéry. Stejně jako menší model je i Robinson R44 vybavený zdvojeným hydraulickým řízením, díky čemuž se stává skvělým vrtulníkem pro výcviky, stejně jako pro seznamovací lety, kdy si pasažér může vyzkoušet pilotáž stroje, zatímco kapitán letu má po celou dobu řízení pevně v rukou. Světu byl Robinson R44 představen již v roce 1990, jeho sériová výroba však začala o tři roky později a dodnes se ho vyrobilo více jak 2.000 kusů. V roce 2000 byl tento úspěšný model vylepšen o nové prvky v řízení a získal nové typové označení R44 Raven. Od roku 2002 se vyrábí i model Raven II, který má oproti předchozímu modelu o něco větší nosnost a také dokáže vyletět do vyšší letové hladiny.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
200
17464
cache: 0024:00:00