Jak na věc


petr kolář kniha fyzioterapeut

Čekejte prosím, jste v pořadí

    PV › Já si vzpomínám, to byl trapas spíš po vystoupení. Byl to úplně normální vzorovej trapas. Za mnou přišel jeden kluk, jak se s náma občas takhle někdo jako skamarádí, že někoho už zná, nebo se skamarádí rovnou s náma. No a ten kluk se vždycky jakoby ke mně měl, docela horlivě se takhle ke mně hlásil, podával mi ruku a nakláněl se ke mně. A já si myslel, že jak dneska i ty chlapi si dávaj jako ty pusy na tváře, jak se ťuknou těma spánkama, tak jsem myslel, že to jakoby chce udělat, protože vím, jak na nás vždycky s velkou přízní nastupuje. Tak jsem do toho šel a von uskočil, se lek, že to je nějaká moje iniciativa, nebo ho to překvapilo, prostě jsem si to špatně tu situaci vyhodnotil a ještě jsem pak, jak jsem měl trapnej pocit, blekotal: „Já jsem myslel, že to chceš.“ Tak to byl takovej normální trapas s takovym stálejším fanouškem.
    Toto jsou internetové stránky společnosti IRSnet CZ s.r.o., IČO: 26732122, se sídlem Politických vězňů 934/15, Nové Město, 110 00 Praha 1, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 90221. Společnost IRSnet CZ s.r.o. je členem koncernu AGROFERT.
    Po potvrzení formuláře Vám zašleme aktivační odkaz na Vaši e-mailovou adresu. Po kliknutí na tento aktivační odkaz bude Váš účet aktivovaný.
    PV › Asi bych neměl nikoho jmenovat, protože myslím, že na nikoho nenavazuju, ale určitě spousta lidí, který jsem vnímal v podobnejch žánrech, mně museli ovlivnit nějak podprahově. Věci, který tady byly, který vlastně znám, a který se mi někdy líbily, tak vlastně všechny můžou na to mít nějakej mimoděčnej vliv.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
200
8303
cache: 0024:00:00