Jak na věc


petr koblovský režisér

Čekejte prosím, jste v pořadí

    TANEČNÍ PŘEDSTAVENÍ SOUBORŮ POP BALETPETR PANRepríza vyprodaného představení Choreografie Veronika Bjalončíková, Zuzana Dobešová, Veronika Fárová, Ivanka Krutská, Eva Neuvirtová, Majka Piskořová Veselá V hlavních rolích Petr Pan Jonáš Snítil Wendy Mariana Kostelacová Zvonilka Sára Polonyiová Kapitán Hook Josef Veselý a všichni tanečníci souborů Pop Balet Taneční soubory Pop Balet Vám v představení Petr Pan, připomenou příběh, který budete vyprávět svým dětem. A ony ho budou vyprávět zase těm svým. A tak to půjde dál, neboť všechny děti vyrostou… až na jedno.Petr pan už letí….Abych mohl milovat život, musím milovat především sám sebe. Ne láskou sobeckou, ale bezmeznou a bezvýhradnou láskou malého dítěte. Malého dítěte, které se dívá na svět očima plnýma očekávání a srdcem rozechvělým nadšením z nových dobrodružství. Malého dítěte, které je pozoruhodné ve své radosti a září štěstím právě prožívaných okamžiků. Natáhněte ruku a dotkněte se příběhu, který Vám ukáže, jak důležité je nezapomí
    PV › Já myslím, že většinou dobře, těžko říct. Choděj na ty představení, a když už teď se ta rodina i moje nová rodina jako nasytily, tak posílaj svoje další známé, že to je jako někdo zná řezníka, nebo nějakýho fyzioterapeuta, tak to jako doporučuje těm známejm, tak mně zas doporučujou svý kamarády a ty choděj na představení vlastně už dneska místo rodiny. Takže voni to berou jako takovou konstantu, si myslím spíš.
    Po potvrzení formuláře Vám zašleme aktivační odkaz na Vaši e-mailovou adresu. Po kliknutí na tento aktivační odkaz bude Váš účet aktivovaný.
    Toto jsou internetové stránky společnosti IRSnet CZ s.r.o., IČO: 26732122, se sídlem Politických vězňů 934/15, Nové Město, 110 00 Praha 1, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 90221. Společnost IRSnet CZ s.r.o. je členem koncernu AGROFERT.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00