Jak na věc


partnerská poradna

Zimní provoz v kostele sv. Mikuláše

    Nejmladší partnerské město leží na řece Seině, asi 60 km jižně od Paříže. V minulosti bylo víkendovým městečkem pro bohaté Pařížany a příslušníky šlechtických rodů. Necelých 10 km od Veneux se nachází jeden z nejdéle osídlených královských paláců, a to zámek Fontainebleau. Tento zámek proslul svými nádhernými zahradami a umělým vodním kanálem, který má délku 1200m. Celý zámecký areál je dnes chráněnou památkou UNESCO. Kolem města Veneux se nachází tzv. Les Zdraví, kde můžeme obdivovat vzácné zástupce evropské fauny a flory. Les sloužil i k rekreaci a honům.
    Historický střed města nabízí pohled na vzácné architektonické stavby z 19. a 20. století: městské divadlo, židovská synagoga, kostel Navštívení Panny Marie nebo secesní měšťanské domy. Za návštěvu stojí také muzeum, kde je vystavena část tzv. Lučenského pokladu. Ten byl nalezen r. 1851 při stavebních úpravách katolického kostela. Poklad obsahuje několik zlatých a stříbrných šperků, zlatou pokrývku hlavy a mince.
    Na břehu řeky Maasy leží partnerské město Barendrecht, které tvoří jižní předměstí milionového Rotterdamu. Stejně jako jiná holandská města je plně spjat s vodou a stavbou hrází. Město se nachází v deltě řeky, a proto jeho nadmořská výška kolísá mezi 0,8m a 1,1m pod mořskou hladinou a je obkrouženo hradbou hrází, jež jej chrání proti velké vodě a zatopení. Zde byste marně hledali nějaký kopec nebo hory. Země je zde placatá a po nekonečných rovinách se prohání vítr a na zelených poldrech se spokojeně pasou ovce.


Partnerská tantra masáž Na Míru

    Světoznámým se město stalo díky zdejší výrobě motocyklů DKW a MZ, jejichž zástupce si můžeme prohlédnout v místním muzeu. Město nabízí pochopitelně také množství volnočasových aktivit. Síť turistických a cyklostezek zve k vycházkám do okolní krajiny a na hřebeny Krušných hor.
    Tantra masáž můžete sdílet se svým partnerem, ať jste čerstvě zamilovanou dvojicí, nebo spolu žijete již spoustu let. Společný zážitek výrazně prohloubí vaši důvěru a intimitu a váš vztah otevře nové úrovni komunikace. Pokud toužíte po inspiraci a přejete si nově objevit vlastní i partnerovu sexualitu a energii, přinese vám partnerská tantrická masáž hluboký zážitek, novou jiskru a možnost začít vnímat a prožívat věci jinak.
    Numerologie nám pomáhá pochopit zákonitosti našeho vývoje a pomáhá hlubšímu porozumění mnoha oblastí našich životů. Z hlediska numerologie jsou čísla nositeli energie, neboli vibrací a ovlivňují hmotu, jsou zároveň důležitým zdrojem informací. 


Provozní doba MIC - 31.12.2018 a 1.1.2019

    Pro milovníky vody a lodí je zde úžasné místo na břehu řeky „Oude Maas“, kde z terasy restaurace můžeme obdivovat nekonečný proud lodí říční dopravy. Asi 15 km východně od Barendrechtu je UNESCO chráněná oblast s větrnými mlýny a grachty. Pro milovníky výtvarného umění je to jen kousek do Dordrechtu, města na soutoku 2 řek, kde voda vytváří neuvěřitelné světelné efekty.
    Dopřejte sobě i svému partnerovi nadpozemsky krásný zážitek smyslné láskyplné péče v rukou našich zkušených masérek a prožijte smyslné vytržení a vzrušující péči, zaplavující celé vaše tělo. Luxusní tantrická masáž dá vašemu vnímání a tělu dostatek času na hluboký, vzrušující, transformující zážitek, který rozproudí vzrušení a energii do celého vašeho těla.Číst více
    Na začátku 21. století se Barendrecht stal tzv. „předávacím městem“ pro Rotterdam a počet jeho obyvatel se během 20 let více než zdvojnásobil. V r. 1990 zde žilo 19.000 obyvatel a v r.2015 jich zde napočítáme 45.500. Jelikož země je zde velmi drahá, mnoho památek v Barendrechtu nenajdeme. V centru stojí gotický Dorpsekerk a o kousek dál se k nebi tyčí Bethelkerk, kostel v nizozemské secesi.


město pod kopci Slovenského rudohoří, Slovenská republika

    V údolí řeky Zschopau, na druhé straně Krušných hor, se nachází partnerské město Zschopau, jehož historie sahá hluboko do středověku. V roce 1293 město získalo privilegia „svobodného horního města“ a tak se začala psát historie hornictví v tomto regionu. Dominantu města tvoří zámek Wildeck  se svou věží „Tlustý Jindřich“. Středověkou atmosféru města nasejeme kolem tržišť Altmarkt a Neumarkt nebo v okolí kostela sv. Martina, kde komplex domů tvoří  harmonický a turisticky atraktivní celek. 
    Párová tantrická masáž může mít mnoho podob a záleží jen na vás, jak chcete tento překrásný rituál prožít. Před masáží si tedy zkuste procítit, jak by měl váš společný zážitek vypadat. Masírovat vás mohou dvě masérky, či masér a masérka. Masáž může být společná, nebo ve dvou samostatných místnostech, kdy se s partnerem setkáte až při závěrečné relaxaci či koupeli. Vaše přání nám prosím sdělte při objednání.
    V partnerské numerologii má nejsilnější vliv životní číslo, neboli osudové číslo, které se získá z dat narození partnerů a které se na rozdíl od jména nedá změnit. Poznáním vašeho společného partnerského čísla a porozuměním jeho vyvracím, můžete lépe pochopit váš vztah a orientovat se v něm a následně s ním i úspěšněji pracovat.


město žijící z obchodu s ovocem a zeleninou, Nizozemí

    V Báňskobystlickém kraji, na úbočí tzv. Veporských vrchů a na kriváňském potoce leží město Lučenec, nejstarší naše partnerské město. Město Lučenec leží na hranicích s Maďarskem, a  proto zde žije velká národnostní menšina Maďarů. První písemná zmínka o Lučenci pochází z roku 1247. V polovině 15.století se město již připomíná jako oppidum. V roce 1451 zde proběhla známá Bitva u Lučence, kde proti sobě bojovali Jan Hunyadi a Jan Jiskra z Brandýsa. Jiskra, hájící barvy místodržícího Horních Uher, nakonec vyhrál. Město se v průběhu dalších století muselo vypořádat s několika pohromami, reformacemi a tureckými výboji. Od 17. století má město privilegium organizovat trhy a pomalu začíná vzkvétat. V 19. století se stává centrem vzdělanosti a jsou zde zakládány první továrny.
    Speciální světelné podmínky a malebná krajina inspirovala skupinu malířů k založení tzv. barbizonské školy (1830-1870), jejímž členem byl vedle zvučných francouzských jmen i český malíř Václav Brožík. Ale již kolem roku 1520 se zde skupina malířů věnovala tehdy modernímu výtvarnému směru – manýrismu.
    Masáži předchází rozhovor, v němž můžete masérce či masérovi odhalit svá přání a zeptat se na jakékoliv otázky. Na tento rozhovor a závěrečnou relaxaci máte 30 minut navíc, které se vám nezapočítávají do délky masáže.
    Odpočiňte si při smyslném rituálu partnerské tantrické masáže, který otevře váš vztah nové úrovni důvěry, komunikace a inspirace. Vás i vašeho partnera zbaví napětí, probudí vaši sexuální energii a otevře vaše srdce většímu porozumění a lásce. Číst více
    Do malebného městečka, které leží v regionu Ȋle-de-France, se dnes pohodlně z Paříže dostane vlakem nebo autem. Najdete zde malebné neomítnuté stavby zvoucí k odpočinku a relaxaci v duchu francouzských králů.


město na kraji Barbizonského lesa, Francie

    Toužíte zažít výjimečný zážitek přesně podle vašeho přání a fantazie? Pokud si budete přát, můžete si pro párovou masáž zvolit kombinaci jakýchkoli dvou masáží z naší nabídky. Jediné, v čem se vaše masáže musí shodovat, je jejich délka. Zatímco si vaše partnerka vychutnává hýčkání při Luxusní tantrické masáži Pretty woman, vy se můžete nechat rozmazlovat některou z našich tantrických kněžek. Překrásné prožitky přináší i Čtyřruční párová masáž.
    V Zschopau  se pochopitelně konají každoroční městské slavnosti Schloss- und Schützenfest a tradiční vánoční trhy. Pokud se rozhodnete na krátký výlet, z Loun jste v Zschopau autem za hodinu.
    Příjemné prostředí zvoucí k relaxaci a oddechu najdete v městském parku, který je z časti vysázen jako anglický přírodní park a zčásti jako francouzské zahrady. Celému areálu dominuje umělé jezero a letní pavilon. Pro milovníky turistiky je Lučenec příhodným  místem, pro krátké túry do okolních hor.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00