Jak na věc


parkurové překážky

Monaco Aces třináctým týmem bodování GCL

    Družstvo Prague Lions letos již jednou v Globlal Champions League zvítězilo zásluhou Anny Kellnerové a Gerca Schrödera. Nyní má šanci senzační výsledek zopakovat ve francouzském Cannes, kde se daří Alešovi Opatrnému a Nielsovi Bruynseelsovi…
    Čtrnáctým týmem v žebříčku seriálu Global Champions League jsou Paris Panthers. Mají tak na dosah postup do Prague PlayOffs, které se odehraje v prosinci v pražské O2 areně. Do takzvaného Super Cupu se podívá šestnáct nejlepších celků…
    Ve čtvrtek odpoledne 13. prosince odstartovala Global Champions Prague Playoffs cenou Czech Equestrian Teamu. Na parkuru kategorie CSI5* s výškou překážek 145-150 centimetrů se z vítězství radoval belgický reprezentant Jérome Guery.
    Špičkoví parkuroví jezdci, kteří se účastní seriálu Global Champions, se nezastaví. Jen týden po osmém kole, jež hostil Stockholm, se přesouvají do portugalského Cascais. Za tým Prague Lions tam nastoupí Niels Bruynseels, Wilm Vermeir a Marco Kutscher.
    Druhý závodní den 14. prosince zahájila první skoková soutěž jedoucí se v rámci CSI2*. Necelých čtyřicet jezdců se představilo ve dvoufázovém skákání 130 centimetrů vysokém, kde nakonec nejlepší výkon podala česká juniorská jezdkyně Sára Vingrálková…


Účastníci LGCT Super Grand Prix 2018: Ludger Beerbaum

    V Paříži proběhlo další kolo prestižní parkurové série Longines Global Champions Tour, z níž vzešel již jedenáctý účastník vrcholné Super Grand Prix v Praze. Je jím Christian Ahlmann, který byl na desetiletém hřebci Take A Chance On Me Z nejlepší.
    Sportovní tečkou za galashow světového parkuru Global Champions Prague PlayOffs bylo finále Super Cupu pro nejlepších šest týmů. Montreal Diamonds a London Knights ovšem vypadly hned úvodu této dvoukolové soutěže. Podívejte se na video reportáž!
    V pátek 7. září odstartoval v Římě úvodním kolem 15. díl seriálu Global Champions League. V barvách Prague Lions nastoupili Anna Kellnerová a Peder Fredricson. Oba překonali parkur bez chyb a nejrychleji, díky čemuž v sobotu půjdou z první pozice!
    Říkají mu koňský David Copperfield, protože podobně jako americký iluzionista umí čarovat. Jen místo kouzelnické hůlky drží v ruce obvykle tušírku a během jeho vystoupení taky nikdo nemizí. Jean-François Pignon totiž raději objevuje…
    Prestižní série parkurových závodů Global Champions 2018 pokračuje jen pár dní po skončení mítinku v Madridu dalším (již pátým) kolem. To se koná od 10. do 12. května v Hamburku. Tradičně při něm nemohou chybět reprezentanti družstva Prague Lions…


Nově uvolněné TOP vstupenky na Prague PlayOffs

    V Mexico City se v pátek 23. března poprvé představila v rámci Global Champions League 2018 nová překážka, která bude svým vizuálem lákat na prosincový mítink GC Prague PlayOffs v pražské O2 areně, a to během všech letošních mítinků této série…
    Účastníci prestižní série Global Champions se nezastaví ani během prvního srpnového víkendu. To se totiž v centru Londýna v parku obklopujícím „Royal Hospital Chelsea“ pojede už čtrnácté kolo. Tým Prague Lions bude mít belgicko-německé zastoupení.
    V 11. kole série Global Champions League, která vyvrcholí při prosincové galashow světového parkuru Prague PlayOffs v O2 areně, vybojoval tým Prague Lions desátou příčku. Co je však podstatné, v průběžném pořadí si polepšil o dvě příčky a je devátý!
    Ve čtvrtek 5. července v Paříži zahájil již desátý mítink Global Champions. Do úvodní části dvoukolové soutěže týmů GCL nastoupili za Prague Lions Peder Fredricson na 10letém hřebci Hansson Wl a Niels Bruynseels s 12letou klisnou Cas de Liberte…
    Galashow světového parkuru Global Champions Prague PlayOffs nabídne v sobotu čtyři parkurové soutěže, a to při CSI2* i CSI5*. Hlavní soutěží dne bude dvoukolová LGCT Super Grand Prix, kde se představí 16 vítězů jednotlivých Grand Prix…


Překážka Prague PlayOffs v Mexico City na GCL 2018

    Doslova od rána do noci se pracuje na přípravách venkovních staveb pro blížící se galashow světového parkuru Global Champions Prague PlayOffs. V průběhu čtvrtka 6. prosince se začalo s pokládkou podkladového materiálu opracoviště pro účastníky.
    Šestnáct světových es tvoří spolu se svými koňskými superstar sestavu pro premiérovou soutěž Longines Global Champions Tour Super Grand Prix, která proběhne v prosinci při Global Champions Play Offs v Praze. Podívejte se na video upoutávku!
    V Dauhá odstartoval již svoji druhou sezonu Global Champions League v týmu Prague Lions a dnes už si jej málokdo spojí s družstvem Vienna Eagles, které reprezentoval v roce 2017. Řeč je o Nielsovi Bruynseelsovi. Připomeňte si jeho největší úspěchy!
    Nizozemec Maikel van der Vleuten v sedle jedenáctileté klisny Dany Blue si dojel již pro druhé letošní vítězství v parkurové sérii Longines Global Champions Tour. Před domácím publikem ve Valkenswaardu to bylo výrazně bouřlivější než v Monaku.
    V pátek 26. července začalo v Berlíně další kolo prestižní parkurové série Global Champions 2019. V úvodní části týmové soutěže GCL obsadilo družstvo Prague Lions velmi slibnou čtvrtou příčku, když si připsalo pouze čtyři trestné body za jednu chybu.


Grand Prix LGCT v Hamburku pro domácího Deussera. Stal se lídrem túry

    Deset dní před startem prvních soutěží v rámci galashow světového parkuru Global Champions PlayOffs začaly vedle pražské O2 areny vyrůstat stáje pro koně. Uvnitř haly je přitom v plném proudu mistrovství světa ve florbale…
    Galashow světového parkuru Global Champions Prague PlayOffs 2018, to nejsou jen nejlepší skokoví jezdci a koně světa při parkurových soutěžích, ale i pestrý zábavný program, během něhož se představí řada účinkujících. Dnes představujeme Národní hřebčín Kladruby…
    Premiérový mítink Global Champions ve Stockholmu nezačal nejlépe pro tým Prague Lions. Wilm Vermeir a Marco Kutscher nasbírali celkem 16 trestných bodů, což stačilo na 15. řádek průběžné výsledkové listiny. S čistým kontem vedou New York Empire.
    Do startu Global Champions PlayOffs v Praze zbývá už jen několik málo dnů. Možná někteří ještě váhají, zda se přijít do O2 areny podívat osobně, zda je to akce určená právě pro ně. Libor Bouček s Alešem Opatrným se shodli, že je to akce pro všechny!
    Jezdci parkurového týmu Prague Lions předvedli v zahajovacím kole Global Champions League 2018 na závodišti Campo Marte v Mexico City velmi dobré výkony a obsadili nakonec 9. místo. Páteční starty jim přitom nevyšly úplně podle představ…


Vstupenky na GC Prague Playoffs 2019 půjdou do prodeje začátkem března

    Světová parkurová špička se letos představí fanouškům seriálu Global Champions už potřinácté. Od 26. do 28. července se bude závodit na kolbišti, které vyroste v západoberlínském areálu Sommergarten. Prague Lions bude zastupovat trio jezdců.
    Global Champions Prague Playoffs 2019 zná pátého účastníka. V pražské O2 areně nebude od 21. do 24. listopadu chybět Švýcar Martin Fuchs, který vybojoval účast na prestižní Longines GC Super Grand Prix po vítězství v pátém kole GCL v Mardidu.
    Sportovní program třetího dne Global Champions Prague PlayOffs nabídl dvě soutěže kategorie CSI2*, rodinný show program a následně dva parkury na úrovni CSI5*, přičemž vrcholným bodem je Super Grand Prix. Máme pro vás opět několik video reportáží…
    Den před zahájením galashow světového Globlal Champions Prague PlayOffs proběhla v pražské O2 areně tisková konference, které se zúčastnili zakladatel Global Champions Jan Tops, předseda organizačního týmu PPO Jan Andrlík a jezdec Aleš Opatrný…
    V sobotu 15. 12. od 20.30 hodin proběhne v rámci Global Champions PlayOffs 2018 LGCT Super Grand Prix. Startovat v ní bude šestnáct TOP jezdců, kteří se kvalifikovali v předešlých Velkých cenách Longines Global Champions Tour. Jedním z nich je Ludger Beerbaum.


Šestým kvalifikovaným jezdcem na Prague Playoffs 2019 je Daniel Deusser

    Je až neuvěřitelné, jak rychle se pražská O2 arena dokázala proměnit po skončení mistrovství světa ve florbale na parkurové kolbiště. Tento náročný proces proběhl ke spokojenosti pořadatelů naprosto hladce. Vše zaznamenaly televizní kamery…
    Kromě parkurů mohli diváci GC PlayOffs sledovat v pátek také show, jejíž hlavní hvězdou byl Jean-François Pignon se skupinou camargských koní. Po něm v O2 areně rozvířili vzduch čtyřspřeží Jiřího Nesvačila mladšího, Josefa Hroudy a Jaroslava Juráně.
    Prestižní parkurová série Global Champions, jež vyvrcholí v polovině prosince v pražské O2 areně, má před sebou třetí mítink. Od pátku 20. do neděle 22. dubna ho hostí čínská Šanghaj. Dva z pěti členů týmu Prague Lions se letos představí poprvé.
    Prestižní parkurová série Global Champions se dostala do poloviny sezony. Desáté kolo týmové soutěže GCL odstartovalo ve čtvrtek večer. Jediným týmem, který dokázal udržet nulu na bodovém kontě, jsou Scandinavian Vikings. Prague Lions dojeli osmí.
    V pátek 13. července startuje ve francouzském Chantilly jedenáctý mítink seriálu Global Champions. V zahajovací den je také na programu první kolo týmové soutěže Global Champions League. Pražští lvi mají startovní pořadí číslo tři.


Jedenáctým účastníkem Prague PlayOffs 2018 je Němec Deusser

    V sobotu 15. 12. od 20.30 hodin proběhne v rámci Global Champions PlayOffs 2018 LGCT Super Grand Prix. Startovat v ní bude šestnáct TOP jezdců, kteří se kvalifikovali v předešlých Velkých cenách Longines Global Champions Tour. Jedním z nich je Daniel Deusser.
    Zámecký park Chantilly se stane od 12. července dějištěm dalšího kola seriálu Global Champions. Návštěvníci tak budou moci vedle světoznámé vanilkové šlehačky Créme Chantilly „ochutnat“ i parkurový sport v podání nejlepších jezdců na světě.
    Účast při mítinku Global Champions PlayOffs je pro mnohé jezdce velkým snem. Mezi sportovní sny často patří start na olympiádě, o čemž již nejednou snil i člen týmu Prague Lions Aleš Opatrný. A právě na to se ho ptal při video rozhovoru Libor Bouček.
    Prestižní parkurová série Global Champions se letos poprvé představuje v Evropě. Po Dauhá, Maxico City, Miami Beach a Šanghaji se nejlepší skokoví koně a jezdci světa sešli v Madridu. Tým Prague Lions je po páteční úvodní části soutěže GCL desátý.
    Dalším z týmů, který se v prosinci představí při galashow světového parkuru Prague PlayOffs jsou St. Tropez Pirates. V aktuální hodnocení týmů v žebříčku Global Champions League jsou na osmém místě, a tak se na ně jejich fanoušci mohou už teď těšit.


Frozen Elza aneb drezura a zpěv při GC PlayOffs

    Největší závod letošní sezony v parkurovém skákání – Global Champions Prague PlayOffs 2018 – už zná svého prvního účastníka. V pražské O2 areně nebude od 13. do 16. prosince, kdy se galashow světového parkuru uskuteční, chybět Scott Brash.
    Světová parkurová špička se v úvodu července sešla v rámci jedenáctého kola Global Champions v centru Paříže v těsné blízkosti Eiffelovy věže. Po prvním kole jsou Pražští lvi po bezchybných výkonech Houtzagera a Bruynseelse průběžně na třetím místě!
    Osmý z šestnácti mítinků parkurové série Global Champions, které předcházejí prosincovému vrcholu Prague PlayOffs, zahájil ve čtvrtek 14. června v portugalském letovisku Cascais, Estoril. V úvodním kole týmové soutěže Prague Lions dokončili patnáctí…
    Poprvé v historii Global Champions se na startu jedné soutěže sešli vítězové jednotlivých LGCT Grand Prix. V sobotu podvečer v O2 aréně si mezi sebou změřilo síly 16 jezdců a nejvíce se ve dvoukolové Super Grand Prix dařilo Edwině Tops-Alexander…
    Výborné 3. místo vybojoval tým Prague Lions tvořený Annou Kellnerovou a Gercem Schröderem při úvodní části druhého kola světové série v parkurovém skákání Global Champions League 2018, které se koná od čtvrtka 5. dubna na Miami Beach.


Milovníky filmu vystřídají v Cannes fanoušci série Global Champions

    Pouze dva Češi nastoupí v těch nejnáročnějších soutěžích kategorie CSI5* při galashow světového parkuru Global Champions Prague PlayOffs. Členem týmu Prague Lions společně s Annou Kellnerovou je Aleš Opatrný, který bude v Praze sedlat VDL Fakira.
    Při pátečním odpoledni se v O2 aréně uskutečnila soutěž Cena Czech Equestrian Teamu, což byl parkur CSI5* s výškou překážek 150 centimetrů. Vítězství pro sebe rozhodl až předposlední startující Scott Brash, který odsunul svého krajana na druhé místo…
    Nejprve Niels Bruynseels v Cannes pomohl týmu Prague Lions ke čtvrtému místu v Global Champions League a pak vybojoval své první vítězství v Grand Prix Longines Global Champions Tour, čímž zároveň získal možnost zúčastnit se Super Grand Prix v Praze.
    Šestý závod Global Champions 2018 hostí Ramatuelle nedaleko St. Tropez. Prestižní pětihvězdový mítink v rámci tohoto seriálu se v této vyhlášené oblasti na břehu Středozemního moře odehraje vůbec poprvé. Samozřejmě u toho budou i jezdci Prague Lions…
    Hned čtyři týmy dokázaly v páteční zahajovací část čtrnáctého kola Global Champions League v Londýně překonat bez penalizace. Jeden má čtyři body, jeden pět a jeden sedm – tím sedmým se sedmi body jsou Pražští lvi Bruynseels a Kutscher.


Účastníci LGCT Super Grand Prix 2018: Ben Maher

    Maraton závodů seriálu Global Champions pokračuje. Od přelomu května a června nebyl víkend, kdy by některé z evropských měst nemělo možnost vidět nejlepší parkurové jezdce a koně světa. Ve dnech 27. až 29. června se bude závodit v Monaku.
    Skvělou formu během sobotního dne ukázal při Prague PlayOffs japonský reprezentant Mike Kawai. Po vítězství v úvodní soutěži toho dne totiž nenašel přemožitele ani při druhém parkuru CSI2*, ceně BMW CarTec Group…
    Šestým kolem pokračovala v Hamburku prestižní parkurová série Global Champions League. Jezdci týmu Prague Lions v něm dokončili na 10. místě. Nejvíce se dařilo reprezentantům St Tropez Pirates, avšak ani oni nedokončili bez chyby.
    Galashow světového parkuru Global Champions Prague PlayOffs 2018, to nejsou jen nejlepší skokoví jezdci a koně světa při parkurových soutěžích, ale také pestrý zábavný program, během něhož se představí celá řada účinkujících. Dnes představujeme Agility Show…
    Součástí galashow světového parkuru Global Champions Prague PlayOffs 2018 v pražské O2 areně byla také úchvatná Intro Show, kterou se svým týmem připravili Michal Caban a Rosťa Novák. Připomenout si jí na videozáznamu. Těšte se také na tu letošní!


Čtvrteční startovní listiny Prague PlayOffs 2018

    Moderátor Libor Bouček natočil s jezdci týmu Prague Lions – Annou Kellnerovou a Alešem Opatrným krátké video rozhovory o blížící se galashow světového parkuru Global Champions Prague PlayOffs. V prosinci u toho rozhodně nemůžete v O2 areně chybět!…
    V pondělí 12. března se poprvé společně představili jezdci nového týmu Prague Lions sestaveného pro Global Champions League 2018. Stalo se tak během tiskové konference uspořádané v pražské O2 areně při příležitosti příprav GCL Prague PlayOffs…
    Daniel Deusser v sedle desetiletého hřebce Jasmien v. Bisschop vybojoval v napínavém rozeskakování vítězství v Grand Prix Hamburku a stal se tak lídrem žebříčku Longines Global Champions Tour. Na druhého Pietera Devose má náskok deseti bodů.
    Páté kolo série Global Champions League v Madridu absolvovaly bez penalizace tři týmy. S rozdílem necelé sekundy zvítězili London Knights před New York Empire. Třetí jsou Madrid in Motion. Prague Lions po pádu Anny Kellnerové soutěž nedokončili.
    Třetí závodní den odstartoval skokovou soutěží CSI2*, Cenou Czech Equestrian Teamu. V soutěži na čas s výškou překážek 135 centimetrů si pro nejlepší výkon dojel Mike Kawai z Japonska, který se představil s desetiletou klisnou Kahlua…


O kráse parkurů s Prague Lions a Liborem Boučkem

    V úterý 16. října proběhla v pražském hotelu Four Seasons tisková konference týmu Prague Lions před blížící se galashow světového parkuru Global Champions Prague PlayOffs 2018, kterou bude hostit od 13. do 16. prosince O2 arena.
    Moderátor Libor Bouček se v třetí části video rozhovoru s jezdci týmu Prague Lions Annou Kellnerovou a Alešem Opatrným před blížící se galashow světového parkuru v Praze ptal na to, v čem je parkurový sport jedinečný a okouzlující…
    Největší závod letošní sezony v parkurovém skákání – Global Champions Prague PlayOffs 2018 - zná už sedm účastníků. V pražské O2 areně nebude od 13. do 16. prosince chybět ani Peder Fredricson. Šestačtyřicetiletý Švéd se kvalifikoval do Longines Global Champions Super Grand Prix po triumfu v Cannes.
    Druhý ročník galashow světového parkuru GC PlayOffs se odehraje ve dnech 21. až 24. listopadu opět v Praze. Stejně jako loni se v O2 areně představí ti nejlepší z nejlepších. Vedle nich však dostanou příležitost i jezdci z nižší kategorie CSI2*.


Jezdci Prague Lions budou odpovídat na vaše otázky!

    Ve středu odpoledne jezdci a koně účastnící se galashow světového parkuru Global Champions Prague PlayOffs měli poprvé možnost si zkusit skočit v rámci tzv. Warm-Upu několik tréninkových skoků přímo na kolbišti v O2 areně. Každý měl na to 60 sekund…
    V sobotu 30. června vyvrcholil ve večerních hodinách devátý mítink prestižní parkurové série Global Champions, který se konal v Monaku. Tým Prague Lions skončil nakonec devátý. Anna Kellnerová posléze dosáhla na svůj nejlepší výkon v Grand Prix LGCT…
    Už šest účastníků zná největší závod letošní sezony v parkurovém skákání – Global Champions Prague PlayOffs 2018. V pražské O2 areně nebude od 13. do 16. prosince chybět ani Carlos Lopez. 52letý Kolumbijec se kvalifikoval do Longines Global Champions Super Grand Prix po druhém místě v St. Tropez.
    Za velkého zájmu fanoušků týmu Prague Lions proběhla v sobotu 23. června od 12.00 hodin v olomouckém Equine Sport Centru při závodech Světového poháru v parkurovém skákání J&T BANKA CSI3*W Olomouc autogramiáda Anny Kellnerové a Aleše Opatrného…


Skvělá sobota Prague Lions při GC v Mexico City

    Největší akce světové série v parkurovém skákání se blíží. Do startu Global Champions Prague PlayOffs 2018 zbývá od úterý 4. září pouhých 100 dnů. Premiéra prestižní soutěže za účasti elitních jezdců a koní světa se uskuteční v O2 areně od 13. do 16. prosince letošního roku, jejím organizátorem je Czech Equestrian Team.
    V sobotu 13. dubna vyvrcholilo v Mexico City 2. kolo týmové parkurové soutěže Global Champions League. Prague Lions do této části vstupovali mezi sedmi bezchybnými celky, ale stejně jako mnozí jiní si čisté konto neudrželi. Skončili nakonec třináctí.
    Základní část parkurové série Global Champions League vyvrcholila v katarském Dauhá, kde v sobotu 10. listopadu potvrdili pátým letošním vítězstvím své kvality jezdci týmu London Knights a mohou slavit celkové prvenství. Prague Lions jsou devátí…
    Přípravy na galashow světového parkuru Global Champions Prague PlayOffs 2018, která proběhne v pražské O2 areně od 13. do 16. prosince, jdou do závěrečné fáze. Na stránkách akce je již publikován podrobný časový harmonogram…
    Do startu Global Champions PlayOffs v Praze zbývají méně než dva týdny, a tak v jedenácté části rozhovoru Libora Boučka s členkou týmu Prague Lions Annou Kellnerovou se nabízí jediná otázka: Jak co nejlépe všechny pozvat do O2 areny?


Přijeďte na Jezdecký festival a vyhrajte vstupenky na GC PlayOffs 2019

    Prestižní seriál parkurových závodů Global Champions pokračuje druhým kolem. To proběhne v Mexico City opět za účasti jezdců z družstva Prague Lions. Do bojů o body do týmového žebříčku se již ve čtvrtek 11. dubna zapojí i Anna Kellnerová.
    Tak je to tady! Dnes v pražské O2 areně začíná galashow světového parkuru Global Champions Prague PlayOffs. Na našich internetových stránkách a sociálních sítích vám budeme pravidelně nabízet video rozhovory s jezdci a dalšími zajímavými osobnostmi.
    V pondělí 10. prosince již naplno vypukly přípravy pražské O2 areny na galashow světového parkuru Global Champions Prague PlayOffs. Stáje a tréninková plocha jsou již téměř hotovy a nyní se intenzivně pracuje na závodním kolbišti.
    Naše společnost nabízí produktové řady – haly Cavola a Cavarena, se kterými poskytujeme širokou škálu dalších služeb jako např.: stavby na klíč, optimální řešení finančních otázek formou prodeje nebo dlouhodobého pronájmu.
    Galashow světového parkuru GC Prague PlayOffs, kterou hostí od 13. do 16. prosince pražská O2 arena, bude režírovat uznávaný režisér, scénárista a choreograf Michal Caban. Jak se na tuto událost připravuje, to se dozvíte z následujících řádků…


Dani G. Waldman vítězkou LGCT v Berlíně. Jízdenku do Prahy má Beerbaum

    Absolutní vrchol letošního ročníku Longines Global Champions Tour a Global Champions League se blíží. Je jím GC PlayOffs, které proběhne 13. až 16. prosince v Praze. Chcete si připomenout průběh celé sezony? Podívejte se na sumáře České televize!
    V úterý 16. října se v centru Prahy koná od 13.00 hodin tisková konference parkurového týmu Prague Lions před blížící se galashow světového parkuru Global Champions Prague PlayOffs 2018. Ta se uskuteční od 13. do 16. prosince v pražské O2 areně…
    V sobotu 15. 12. od 20.30 hodin proběhne v rámci Global Champions PlayOffs 2018 LGCT Super Grand Prix. Startovat v ní bude šestnáct TOP jezdců, kteří se kvalifikovali v předešlých Velkých cenách Longines Global Champions Tour. Jedním z nich je Nicola Philippaerts.
    Skvělého výsledku dosáhl v Longines Global Champions Tour Grand Prix Berlína člen týmu Prague Lions Niels Bruynseels. V sedle 12leté klisny Cas de Liberte dokončil základní parkur vysoký 160 cm i rozeskakování bez chyby a skončil čtvrtý…
    Čtrnáct kol má za sebou letošní série Global Champions League a vrchol v podobě Super Cupu v rámci Prague PlayOffs se blíží. Do jeho startu zbývají pouze dva mítinky. Jistou účast v prosincovém klání v Praze mají jezdci celku Rome Gladiators.


Do prodeje jdou další vstupenky na galashow světového parkuru

    V průběhu galashow světového parkuru Global Champions Prague PlayOffs 2018 v pražské O2 areně vzniklo několik highlights videí. Pokud vám některá z nich unikla na sociálních sítích, můžete se na ně podívat zpětně i přes náš YouTube kanál.
    Parkurová série Global Champions má za sebou první kolo v Dauhá. Jak hodnotí jeho průběh Anna Kellnerová a jaké jsou hlavní cíle nejen týmu Prague Lions pro tuto sezonu, která opět vyvrcholí v pražské O2 areně, to prozradila v krátkém rozhovoru.
    Největší závod letošní sezony v parkurovém skákání – Global Champions Prague PlayOffs 2018 – zná dalšího, v pořadí pátého účastníka. V pražské O2 areně nebude od 13. do 16. prosince chybět ani Harrie Smolders.
    Základní část seriálu Global Champions s ročníkem 2018 se pomalu chýlí ke svému závěru. Nizozemský Valkenswaard se stane od 10. srpna dějištěm již čtrnáctého kola. Pochopitelně opět za účasti členů družstva Prague Lions.
    Čtrnáctým účastníkem největšího závodu letošní sezony v parkurovém skákání Global Champions Prague PlayOffs, který se v pražské O2 areně uskuteční od 13. do 16. prosince, je Frank Schuttert. Nizozemec se kvalifikoval do Longines Global Champions Super Grand Prix jako vítěz domácího klání ve Valkenswaardu.


Publikován oficiální rozpis pro GC Playoffs 2018

    Ve druhé polovině sezony Global Champions League, která vyvrcholí v polovině prosince v rámci galashow světového parkuru Prague PlayOffs ve vysočanské O2 areně, doplní sestavu jezdců týmu Prague Lions šestý nejlepší jezdec na světě Peder Fredricson.
    Doslova pár dní před začátkem galashow světového parkuru Global Champions Prague PlayOffs 2018 v pražské O2 areně nám ředitelka závodů Klára Damborská prozradila podrobnosti o vrcholících přípravách i o českých účastnících soutěží CSI5* a CSI2*…
    Série Global Champions League má za sebou třetí kolo, které hostila Šanghaj. Celkem se jich letos bude konat šestnáct a následně v prosinci vše vyvrcholí při Super Cupu v rámci Prague PlayOffs, který je finálovým kláním pro šestnáct nejlepších týmů…
    Páteční program Global Champions v Monaku zahrnoval dvě soutěže kategorie CSI5*, do nichž nastoupili i členové týmu Prague Lions Anna Kellnerová a Gerco Schröder. Nizozemský kolega Anny Kellnerové v nejvyšší soutěži dne obsadil pěkné 6. místo…
    Pouze 1,65 sekundy dělilo od medailí jezdce týmu Prague Lions při jedenáctém kole Global Champions League v Paříži. Pokud by Marc Houtzager s dvanáctiletým valachem Sterrehof´s Calimero byl o tolik rychlejší, mohli být druzí. Takto skončili čtvrtí.


GC PlayOffs viděly na ČT téměř 2 miliony diváků

    Galashow světového parkuru Global Champions Prague PlayOffs 2018, to nejsou jen nejlepší skokoví jezdci a koně světa při parkurových soutěžích, ale také pestrý zábavný program, během něhož se představí celá řada účinkujících. Dnes představujeme Pony Team…
    Prvním důležitým bodem programu Global Champions Prague Playoffs v O2 areně bylo čtvrtfinále Super Cupu. Z dvanácti startujících týmů si jich osm zajistilo postup do pátečního semifinále. Nejvíce se dařilo Paris Panthers…
    V pátek 7. prosince organizátoři galashow světového parkuru Global Champions Prague PlayOffs odtajnili oficiální seznam jezdců, kteří se zúčastní tohoto nového formátu parkurových závodů, při nichž se představí řada světových superstar.
    Galashow světového parkuru Global Champions Prague PlayOffs nabídne v pátek čtyři parkurové soutěže. Nejprve se uskuteční dvě soutěže úrovně CSI2*, poté přijdou na řadu dva parkury v rámci CSI5*. Hlavní soutěží dne bude semifinále Super Cupu…
    V pátek 13. července odstartoval v zámeckém areálu Chantilly nedaleko Paříže jedenáctý závod týmové soutěže Global Champions League. Úvod dvoukolové soutěže, která vyvrcholí v sobotu odpoledne, byl velmi vyrovnaný. Prague Lions jej dokončili devátí.


Vyrovnané výkony týmů při GCL ve Valkenswaardu

    Přestože Prague Lions těsně nepostoupili do pátečního semifinále Super Cupu, podělili se o své dojmy se zástupci médií. Dorazili jak jezdci: Anna Kellnerová, Niels Bruynseels, Peder Fredricson a Aleš Opatrný, tak manažerka týmu Jessica Kürten.
    Česká parkurová jezdkyně Anna Kellnerová plánuje návrat do sedla. Její rehabilitace po nedávném zranění probíhá úspěšně a členka týmu Prague Lions by se ráda představila v nižších soutěžích při jednom ze zářijových mítinků série Global Champions.
    Czech Equestrian Team připravil pro jezdecké kluby, ale také další skupiny 10 a více osob, časově omezenou slevu 10 % z ceny vstupenek na galashow světového parkuru Prague PlayOffs 2019. Využít ji lze pouze do konce června!
    Největší závod letošní sezony v parkurovém skákání – Global Champions Prague PlayOffs 2018 – už zná polovinu účastníků. V pražské O2 areně nebude od 13. do 16. prosince chybět ani Nicola Philippaerts. Čtyřiadvacetiletý Belgičan se kvalifikoval do Longines Global Champions Super Grand Prix po triumfu v Cascais/Estorilu.


Prague Lions odstartují v Berlíně jako devatenáctí

    Dvanácté z celkových devatenácti kol parkurové série Global Champions proběhlo v zámeckém areálu Chantilly nedaleko Paříže. Pražské lvy reprezentovali Němec Marco Kutscher a Belgičan Wilm Vermeir a jejich výkony tentokrát nepatřily mezi ty nejlepší.
    Sobotní dopoledne při GC PlayOffs v pražské O2 areně uzavřela rodinná show, v níž diváci mohli vidět parkurovou ukázku dětí na ponících, psí agility, zimní vystoupení voltižních reprezentantů z Albertovce, drezuru a živý zpěv i J. F. Pignona…
    Premiéra Longines Global Champions Tour ve švédském Stockholmu nemohla pro domácí fanoušky parkurového skákání dopadnout lépe. V Grand Prix na tamním olympijském stadionu vystoupali na stupně vítězů hned dva domácí jezdci. Vyhrál Peder Fredricson.
    Zatímco v těsném sousedství pražské O2 areny v uplynulých dnech vyrostly dočasné stáje a tréninková hala, v samotné aréně se od pondělí pilně pracuje na přípravě závodního kolbiště pro GC Prague PlayOffs. My jsme se tam vypravili podívat s kamerou…
    Za pouhých deset dnů od publikace rozhovoru s Karlem Seidenglanzem o náboru zhruba stovky dobrovolníků pro listopadovou galashow světového poháru Prague PlayOffs se zaregistrovalo přes 250 zájemců. „Takový zájem jsme nečekali,“ říká Seidenglanz.


Tipněte si parkurové mistry ČR a vyhrajte vstupenky na Prague PlayOffs

    V čínské Šanghaji probíhá v těchto dnech třetí mítink parkurové série Global Champions. V pátečním úvodu týmové soutěže členové celku Prague Lions obsadili 15. místo, ale první desítka je stále na dosah. Další tři družstva mají shodný výsledek…
    Od úterního odpoledne se do dějiště galashow světového parkuru Global Champions Prague PlayOffs sjíždějí nejlepší skokoví koně. V areálu O2 areny je pro ně připraveno zázemí na té nejvyšší možné úrovni. S kamerou jsme se tam za nimi zašli podívat.
    Nizozemský reprezentant Marc Houtzager je v sezoně 2019 novou posilou týmu Prague Lions v seriálu Global Champions League. Na okruhu závodil v týmové soutěži u v letech 2016 a 2018. Pokaždé se jeho družstvo umístilo vysoko.
    Světovou sérii parkurových závodů Global Champions League a Longines Global Champions Tour je možné, stejně jako v roce 2017, i letos sledovat na obrazovkách České televize. Nově bude týmová soutěž i vrcholná Grand Prix vysílána samostatně…
    V sobotu 15. 12. od 20.30 hodin proběhne v rámci Global Champions PlayOffs 2018 LGCT Super Grand Prix. Startovat v ní bude šestnáct TOP jezdců, kteří se kvalifikovali v předešlých Velkých cenách Longines Global Champions Tour. Jedním z nich je Scott Brash.


Bezchybný výkon Prague Lions při sobotní GCL v Monaku. Skončili pátí

    V sobotu 15. 12. od 20.30 hodin proběhne v rámci Global Champions PlayOffs 2018 LGCT Super Grand Prix. Startovat v ní bude šestnáct TOP jezdců, kteří se kvalifikovali v předešlých Velkých cenách Longines Global Champions Tour. Jedním z nich je Peder Fredricson.
    Galashow světového parkuru Global Champions Prague PlayOffs poutá pozornost řady médií nejen v České republice, ale také v zahraničí. Pokud vás zajímá, co se o této jedinečné akci píše jinde než na tomto webu, navštivte sekci „NAPSALI O NÁS“…
    S radostí oznamujeme, že poprvé v historii jezdeckého světového parkurového skákání se ve dnech 13. – 16. prosince 2018 v pražské O2 areně uskuteční mimořádná sportovní událost formátu CSI5* Play Offs Global Champions League o 10 mil. Euro. Pořadatelem teto události je Czech Equestrian Team ve spolupráci s LGCT a GCL.
    V sobotu 22. června se v portugalském Cascais konala rozhodující část devátého kola týmové soutěže Global Champions League. Po napínavém boji se z vítězství radovali jezdci London Knights. Pražští lvi skončili s pěti trestnými body šestí.


Předprodej vstupenek na GC Prague PlayOffs zahájen

    Další proslulé přímořské letovisko hostí parkurovou sérii Global Champions. Po St. Tropez a Cannes se nejlepší jezdci a koně světa přesunuli z Francie do portugalského Estorilu (Cascais). Chybět nemohou Pražští lvi, opět s oběma Čechy na startu…
    Galashow světového parkuru Global Champions Prague PlayOffs 2018, to nejsou jen nejlepší skokoví jezdci a koně světa při parkurových soutěžích, ale také zábavný program, během něhož se představí řada účinkujících. Dnes představujeme Cirk La Putyka…
    Vítězem Grand Prix Longines Global Champions Tour v Monaku se stal nizozemský jezdec Maikel van der Vleuten v sedle teprve devítiletého valacha Beauville Z. V rozeskakování deseti dvojic jen o šest setin vteřiny předstihl Bassem Hassana Mohammeda.
    První den GC Prague PlayOffs 2018 byl ve znamení velkého očekávání, pompézního zahajovacího ceremoniálu a čtvrtfinále Super Cupu, z něhož vzešlo osm šťastlivců a čtyři poražení. Podívejte se na video sestřih důležitých okamžiků…
    Jen týden po druhém zastavení na okruhu závodů Global Champions, které se odehrálo v Mexiko City, budou nejlepší parkuroví jezdci a koně světa znovu závodit. Třetí kolo se koná od 18. do 20. dubna na Miami Beach. Prague Lions u toho nemohou chybět.


Videa a ohlasy Prague Lions po vítězné GCL v Miami

    Už jedenáct účastníků zná největší závod letošní sezony v parkurovém skákání – Global Champions Prague PlayOffs 2018. V pražské O2 areně nebude od 13. do 16. prosince chybět ani Daniel Deusser. Šestatřicetiletý Němec se kvalifikoval do Longines Global Champions Super Grand Prix po druhém místě v Chantilly.
    Letošním nováčkem v týmu Prague Lions při Global Champions League se stal Marco Kutscher. V GCL ovšem žádný nováček není. Schválně, vzpomenete si, za které družstvo startoval v minulosti? Úspěchů má za sebou celou řadu. Ty největší vám připomeneme.
    Největší akce světové série v parkurovém skákání – Global Champions Prague PlayOffs 2018 – míří do české metropole. Premiéra prestižní soutěže za účasti elitních jezdců a koní světa se uskuteční v O2 areně od 13. do 16. prosince letošního roku, jejím organizátorem je Czech Equestrian Team.
    V sobotu 15. 12. od 20.30 hodin proběhne v rámci Global Champions PlayOffs 2018 LGCT Super Grand Prix. Startovat v ní bude šestnáct TOP jezdců, kteří se kvalifikovali v předešlých Velkých cenách Longines Global Champions Tour. Jedním z nich je Carlos Lopez.


Videa jezdců Prague Lions z GCL 2018 v Mexico City

    V německém Essenu v sobotu 9. března začal veletrh Equitana, který jednou za dva roky zcela zaplní tamní výstaviště. Stovky tisíc návštěvníků mohou v osmi obřích halách vidět až do 17. března vše, co souvisí s koňmi. Dorazily i české společnosti.
    V sobotu 15. 12. od 20.30 hodin proběhne v rámci Global Champions PlayOffs 2018 LGCT Super Grand Prix. Startovat v ní bude šestnáct TOP jezdců, kteří se kvalifikovali v předešlých Velkých cenách Longines Global Champions Tour. Jedním z nich je Harrie Smolders.
    Česká reprezentantka Anna Kellnerová obsadila v rámci mítinku Global Champions ve francouzském Cannes v páteční soutěži do 145 centimetrů pěknou 8. příčku. V sedle Balguera ani jednou nechybovala a dokončila pouze s 1 trestným bodem za čas…
    Již dvanácté kolo čeká účastníky série Global Champions. Hostí jej německá metropole Berlín, která do okruhu prestižních parkurových závodů vstoupila v roce 2017. Grand Prix i týmová GCL se tam tak pojede podruhé – samozřejmě za účasti Prague Lions.
    Oba čeští členové týmu Prague Lions se představí během sedmého mítinku seriálu Global Champions. Ten se koná ve dnech 7. – 9. června v jihofrancouzském Cannes. Někteří účastníci se tak po šestém kole u St. Tropez přesunuli jen pár desítek kilometrů…


Prague PlayOffs 2018 zve do O2 areny na show plnou koní

    Martin Fuchs si pro sebe zajistil účast v Super Grand Prix při Global Champions Prague PlayOffs vítězstvím při LGCT v Madridu. V portugalském Cascais vyhrál podruhé, a tak se z postupu do vrcholného závodu sezony radoval druhý umístěný Ben Maher.
    V neděli 9. září zakončili jezdci reprezentující barvy týmu Prague Lions další z mítinků v rámci Global Champions v Římě. V závěru římského kola Global Champions se uskutečnila soutěž s výškou překážek 150 cm v rámci CSI5*.
    Dvě soutěže kategorie CSI2* a dvě na nejvyšší úrovni CSI5*, to je sportovní program druhého dne Global Champions Prague PlayOffs. Náš televizní štáb opět připravuje v mix zóně rozhovory s úspěšnými jezdci i dalšími důležitými osobnostmi…
    Seriál Global Champions 2018 zažije již své třinácté kolo. Během prvního srpnového víkendu se představí nejlepší parkuroví jezdci světa v Londýně. Patřit mezi ně budou také členové Prague Lions včetně české reprezentantky Anny Kellnerové.
    Všechny obří sportovní akce se neobejdou bez armády dobrovolníků. Nejinak tomu je i v případě galashow světového parkuru Prague PlayOffs v pražské O2 areně. Jejich nábor má kromě jiného na starosti Karel Seidenglanz.


Scandinavian Vikings adepty na semifinále PlayOffs

    Czech Equestrian Team dlouhodobě podporuje rozvoj jezdeckého sportu v České republice. V pražské O2 areně tak při Global Champions PlayOffs dostanou příležitost startovat po boku světových hvězd i tři mladí jezdci. Jedním z nich je Václav Nágr…
    Šestnáct nejvýše postavených týmů série Global Champions League zavítá v prosinci do Prahy, aby se v O2 areně utkali o titul v Super Cupu při galashow světového parkuru Prague PlayOffs. Postup mají na dosah jezdci celku Doha Fursan Qatar.
    V sobotu 23. června od 12.00 hodin proběhne v olomouckém Equine Sport Centru, kde se tento týden konají závody Světového poháru v parkurovém skákání J&T BANKA CSI3*W Olomouc, autogramiáda jezdců týmu Prague Lions Anny Kellnerové a Aleše Opatrného…
    Madrid se stane ve dnech 17. až 19. května dějištěm pátého kola seriálu Global Champions. Poprvé se tak letos představí parkurová elita v Evropě. Na startu nebudou chybět členové týmu Prague Lions – včetně české jezdkyně Anny Kellnerové.
    Družstvo Prague Lions si v osmém kole prestižní parkurové série Global Champions League 2018, které se uskutečnilo v portugalském letovisku Cascais (Estoril), připsalo 7 bodů za 15. místo a po polovině seriálu se drží mezi 19 celky na 9. příčce…


Devátým účastníkem Prague PlayOffs 2018 je Ir Breen

    Vyvrcholení letošní sezony v parkurovém skákání Global Champions Prague Playoffs 2019 zná čtvrtého účastníka. V pražské O2 areně nebude od 21. do 24. listopadu chybět izraelská jezdkyně Danielle Goldsteinová.
    Longines Global Champions Tour 2018 má svého šampiona již kolo před koncem série v Dauhá. Vítězem Grand Prix v Římě se stal Brit Ben Maher, který tak dosáhl nejen na vítězný hattrick v letošní sezoně LGCT, ale také na jisté celkové prvenství!
    Na tiskové konferenci na závěr sobotního večerního programu poskytli rozhovory tři nejúspěšnější jezdci v Longines Global Champions Super Grand Prix, společně s organizátory Global Champions Prague PlayOffs 2018.
    Největší akce v parkurovém skákání Global Champions Prague PlayOffs 2018 se v pražské O2 areně uskuteční sice až za dva měsíce, ale jezdci týmu Prague Lions si dají v hlavním městě České republiky dostaveníčko již v předstihu, a to v úterý 16. října…
    Lucemburské jezdkyni se v rámci závěrečného dne závodů GC Prague PlayOffs skutečně dařilo. Na programu dne stály dvě soutěže CSI2* a v obou zvítězila právě Charlotte Bettendorf. Podruhé to bylo v CSI2* Grand Prix Bohemia Energy…


Prague Lions na úvod GCL v Cascais patnáctí

    Přesně za měsíc vypukne v Praze výjimečná sportovní událost. Jezdci i týmy kvalifikované do Super Cupu v rámci Global Champions League se připravují na největší závody sezony. Mítink je první halovou akcí v historii celého seriálu.
    Již počtvrté se letos sjedou nejlepší parkuroví jezdci a koně světa, aby bodovali do prestižního seriálu Global Champions. Mítink hostí ve dnech 3. až 5. května Šanghaj a v barvách Prague Lions se poprvé v sezoně 2019 představí nové posily.
    Přesně za půl roku, tj. 13. prosince, odstartuje v pražské O2 areně galashow světového parkuru Prague PlayOffs, která se stane vrcholem prestižní parkurové série Global Champions 2018. Zakoupili jste si už vstupenky na tuto jedinečnou sportovní akci?
    V pátek 12. dubna se v rámci mítinku Global Champions v Mexiku uskutečnily dvě soutěže CSI5*. V té první startovala Anna Kellnerová s Balguerem a zaznamenala při ní jednu chybu v záběru. Niels Bruynseels šel až druhou soutěž a byl velmi úspěšný.
    Členové Prague Lions Anna Kellnerová, Niels Bruynseels, Peder Fredricson, Aleš Opatrný a Gerco Schröder nedávno zavítali i s manažerkou týmu Jessicou Kürten do Prahy představit program Prague Playoffs. Při jejich návštěvě vzniklo toto zajímavé video!


Pátý jezdec do PlayOffs. Grand Prix LGCT v Madridu vyhrál Martin Fuchs

    Desáté kolo parkurové světové série Global Champions se přesouvá ve dnech 5. až 7. července do Paříže. Na kolbišti, které vyrostlo v blízkosti Eiffelovy věže, se na startu mezi nejlepšími jezdci světa představí také tři členové týmu Prague Lions…
    Nejlepší skokoví jezdci a koně již dorazili do pražské O2 areny, kde ve čtvrtek vypukne čtyřdenní galashow světového parkuru Global Champions Prague PlayOffs. Mezi účastníky nechybí ani dlouholetá česká parkurová jednička Aleš Opatrný.
    Již od pátku 8. března bude možné koupit v předprodeji vstupenky na galashow světového parkuru Global Champions Prague Playoffs, která se letos do libeňské O2 areny vrátí 21. až 24. listopadu. Nejlevnější budou stát pouze 290 Kč!
    Série prestižních pětihvězdových závodů v parkurovém skákání Global Champions má za sebou v letošní sezoně dvě kola. Dvakrát tedy již závodily týmy o body do žebříčku Global Champions League a tím také o postup do Super Cupu Prague PlayOffs…
    Jezdci týmu Prague Lions Anna Kellnerová a Aleš Opatrný připravili pro své fanoušky v pražské O2 areně autogramiádu. Dorazilo jich obrovské množství a fronta byla chvílemi dlouhá až sto metrů. Stovky zájemců o podpisy přicházely i po desítkách minut…


Prague Lions jdou v Miami za obhajobou výhry v GCL. Kellnerové se daří

    Členové týmu Prague Lions Anna Kellnerová a Aleš Opatrný si v páté části video rozhovoru s Liborem Boučkem povídali o tom, jak moc se všichni skokoví jezdci těší na prosincovou galashow světového parkuru Global Champions PlayOffs v pražské O2 areně…
    V pondělí 12. března od 14.00 hodin se v pražské O2 areně uskuteční tisková konference při příležitosti příprav galashow světového parkuru – Global Champions Prague PlayOffs 2018. Můžete ji sledovat živě a posílat dotazy nejen jezdcům Prague Lions!…
    Jezdci Czech Equestrian Teamu Anna Kellnerová a Aleš Opatrný mají za sebou premiérovou sezonu v Global Champions League, kterou v roce 2017 absolvovali pod hlavičkou družstva Berlin Lions. V krátkém rozhovoru oba dva mj. zhodnotili uplynulý ročník…
    Jezdci týmu Shanghai Swans vyhráli na přelomu května a června v St. Tropez soutěž Global Champions League a stali se tak dalšími žhavými adepty na účast v prosincovém Super Cupu, který se odehraje během prosince v Praze při Prague PlayOffs.
    Poslední únorový den odstartuje v Dauhá další ročník parkurové série Global Champions. V lize mezinárodních týmů nebude chybět opět družstvo Prague Lions, v němž se představí hned tři nové tváře. Z původních členů nechybí mj. Anna Kellnerová.


Na GCL do Berlína míří trojice jezdců Prague Lions

    V osmé části video rozhovoru o Global Champions PlayOffs v Praze se Libor Bouček ptal členky týmu Prague Lions Anny Kellnerové, s jakými ambicemi bude domácí družstvo nastupovat do Super Cupu. Ten je přístupný pro šestnáct kvalifikovaných celků GCL…
    Fanoušci Global Champions Prague PlayOffs se již nemohou dočkat začátku předprodeje vstupenek na druhý ročník, který proběhne ve dnech 21. až 24. listopadu 2019. Voucher na úplně první vstupenky získali dva návštěvníci galavečera České jezdecké federace.
    Prestižní světová série závodů v parkurovém skákání – Global Champions 2018 – má za sebou již třetí kolo. V týmové soutěži reprezentanti Prague Lions vybojovali i díky sobotním dvěma bezchybným jízdám 9. místo a v průběžném pořadí jsou třetí…
    Družstvo Prague Lions pod patronací Czech Equestrian Teamu obsadilo v 1. kole Global Champions League 2018 v Mexico City pěkné 9. místo. Podívejte se na video záznamy jízd Anny Kellnerové s Classicem a Gerca Schrödera s koněm Glock´s London…
    V pátek 3. srpna začíná v Londýně další kolo týmové skokové soutěže Global Champions League. První parkur bude mít výšku překážek do 155 cm a jako dvanáctí v pořadí do něj za Prague Lions nastoupí Peder Fredricson a Niels Bruynseels.


St. Tropez poprvé dějištěm série Global Champions

    Už jen hodiny dělí do startu prestižní parkurové série Global Champions 2019. První mítink se koná od 28. února v Dauhá, poslední bude opět hostit pražská O2 arena, a to odk 21. do 24. listopadu. Vstupenky na Prague PlayOffs zakoupíte již v březnu!
    Už dvanáct účastníků zná největší závod letošní sezony v parkurovém skákání – Global Champions Prague PlayOffs 2018. V pražské O2 areně nebude od 13. do 16. prosince chybět ani Alberto Zorzi. Devětadvacetiletý Ital se kvalifikoval do Longines Global Champions Super Grand Prix po triumfu v Berlíně.
    Ve dnech 8. až 10. listopadu se v Dauhá v Kataru odehraje poslední klasické kolo letošní série Global Champions League. Mítink slibuje napínavý boj o body. Ve hře je postup do vrcholné části, kterou je prosincový Super Cup v rámci PlayOffs v Praze…
    Již při prvním kole Global Champions League 2019 v katarském Dauhá jsme drželi palce týmu Pražských lvů, který zastupovali vedle Anny Kellnerové dva belgičtí jezdci. Kromě již všem známého Nielse Bruynseelse to byl „nováček“ Wilm Vermeir.


Anna Kellnerová: Začátek sezony byl úžasný

    Výborně vyšla členům týmu Prague Lions úvodní část druhého kola Global Champions League 2019 v Mexico City. Niels Bruynseels ani Anna Kellnerová v sedle svých koňských svěřenců nechybovali a do druhého kola jdou mezi nejlepšími týmy.
    Tým Prague Lions obsadil v nizozemském Valkenswaardu 9. místo, čímž se posunul v průběžném pořadí série Global Champions League po 14. kolech na 10. pozici. Dá se tak již s již téměř s jistotou konstatovat, že účast v Prague PlayOffs jim neunikne!
    V pondělí 26. března byl od 9.00 hodin zahájen vstupenek na galashow světového parkuru v pražské O2 areně – Prague PlayOffs 2018! Ta se uskuteční od 13. do 16. prosince! Na každý z pěti bloků této čtyřdenní akce ceny vstupenek začínají na 490 Kč…
    Hlavní soutěží pátečního dne bylo semifinále Super Cupu, v němž se představilo celkem dvanáct týmů. Ve vyřazovací soutěži si nejlépe vedli jezdci týmu Madrid in Motion, kteří byli následováni Scandinavian Vikings a čtvrtečními vítězi Paris Panthers…
    Jezdci týmu Prague Lions po vítězství v Global Champions League na Miami Beach měli radost nejen z úspěchu samotného, ale také z obrovského množství ohlasů fanoušků. Ti se mohou nově připojit k týmu také přes „fan page“ na Facebooku a Instagramu…


Czech Equestrian Team oceněn za rozvoj jezdeckého sportu v ČR

    Sérii medailonků věnovaných členům týmu Prague Lions v sérii Global Champions League uzavíráme aktuálně jedinou Češkou, ba co víc – jedinou ženou v této sestavě. Anna Kellnerová je zároveň mezi Pražskými lvy nejmladší, zkušeností má však již spoustu.
    Tým Prague Lions se do semifinále Super Cupu při galashow světového parkuru Prague PlayOffs v O2 areně nepodívá. Celkových 17 trestných bodů znamenalo první nepostupovou 9. pozici. Podrobnosti přinášíme v krátké video reportáži…
    Devátým týmem na žebříčku Global Champions League jsou Madrid in Motion. Také oni se tudíž představí fanouškům špičkového parkurového sportu při Prague PlayOffs v prosinci v pražské O2 areně. Seznamte se s členy tohoto týmu!
    Ve čtvrtek 8. 11. v Dauhá odstartovalo poslední kolo Global Champions 2018, v němž mají jezdci možnost sbírat body do žebříčků týmů i jednotlivců před PlayOffs v Praze. Za tým Prague Lions nastoupili Švéd Peder Fredricson a Belgičan Niels Bruynseels.
    Vítězství v některé z devatenácti Grand Prix Longines Global Champions Tour je pro jezdce jen první část úspěchu. Tou druhou je možnost startovat v Super Grand Prix při galashow světového parkuru v Praze. Jejím dvanáctým účastníkem je Darragh Kenny.


Valach Explosion W je superstar Global Champions

    Czech Equestrian Team dlouhodobě podporuje rozvoj jezdeckého sportu v České republice. V pražské O2 areně tak při Global Champions PlayOffs dostanou příležitost startovat po boku světových hvězd i tři mladí jezdci. Jedním z nich je Kateřina Kučerová…
    Po napínavém a grandiózním závěru galashow světového parkuru Global Champions Prague PlayOffs, tedy po Super Cup finále, se konala tisková konference s organizátory a zástupci nejúspěšnějších týmů. Odrážela se v ní atmosféra celých čtyř dní.
    Listopadové finále Global Champions League 2017 v katarském Dauhá se nezadržitelně blíží a chystají se na něj i jezdci Czech Equestrian Teamu. S Annou Kellnerovou jsme si povídali nejen o letošním ročníku této prestižní túry, ale také o tom příštím…
    Ve čtvrtek 28. června startuje v Monaku od 20.00 hodin další díl Global Champions League. Jezdci Prague Lions – Anna Kellnerová a Gerco Schröder – mají vylosované startovní pořadí č. 2, hned za členy Valkenswaard United, kteří soutěž otevřou…
    Výsledky úvodní části dvoukolové týmové soutěže Global Champions League 2018 v Madridu slibují velmi napínavou podívanou při sobotním vyvrcholení čtvrtého dílu této prestižní parkurové série. Tým Prague Lions je zatím sedmnáctý, ale to nic neznamená…


S Václavem Nágrem o účasti na GC PlayOffs 2018

    V rámci Jezdeckého festivalu na výstavišti v Lysé nad Labem se ve středu 21. března poprvé při závodech představila parkurová překážka Global Champions Prague PlayOffs, která během roku 2018 bude putovat po řadě skokových mítincích v České republice…
    Unikátní zábavný umělecký program zpestří galashow světového parkuru Prague PlayOffs 2018, která se uskuteční od 13. do 16. prosince v O2 areně. Kromě vrcholné soutěže, jíž vygraduje celoroční seriál Global Champions League a Longines Global Champions Tour, se pro Prahu chystá série exkluzivních vystoupení, v nichž se představí světově uznávaná volná drezura koní Jeana-Françoise Pignona, Cirk La Putyka nebo skupina skokanů přes překážky Horsemen.
    Vítězství týmu Prague Lions při Global Champions League na Miami Beach si všímá řada českých mainstreamových médií, která běžně o jezdeckém sportu neinformují. Změnit to pomáhají právě podobně výrazné úspěchy. A co se o Pražských lvech nyní píše?…
    Již pošesté pojedou letos reprezentanti týmu Prague Lions o body do žebříčku Global Champions League. Další seriálové kolo hostí ve dnech 29. května až 1. června Hamburk, kde se představí Marc Houtzager, Marco Kutscher a Wilm Vermeir.


Účastníci LGCT Super Grand Prix 2018: Gregory Wathelet

    Moderátor Libor Bouček v druhém pokračování video rozhovoru s jezdci týmu Prague Lions Annou Kellnerovou a Alešem Opatrným probíral téma, proč je důležité, aby fanoušci českého týmu přišli fandit na Prague PlayOffs do v O2 areny již ve čtvrtek…
    Tým Prague Lions má jistou účast v Super Cupu při Global Champions Prague PlayOffs ve čtvrtek 13. prosince, kdy bude na programu čtvrtfinále soutěže družstev. K postupu do pátečního semifinále jim můžete pomoci i vy! Vstupenky jsou k mání od 490 Kč…
    Britská superstar Ben Maher v sobotu zaznamenal na domácím kolbišti v Londýně vítězství v Grand Prix Longines Global Champions Tour. Vyprodané ochozy dočasně vybudované arény v areálu Royal Hospital Chelsea mu bouřlivě aplaudovaly ve stoje.
    Největší závod letošní sezony v parkurovém skákání – Global Champions Prague PlayOffs 2018 - zná dalšího, v pořadí čtvrtého účastníka. V pražské O2 areně nebude od 13. do 16. prosince, kdy se galashow světového parkuru uskuteční, chybět ani Ben Maher.
    Spousta malých soukromých subjektů i velkých stájí řeší problém, jak v relativně krátkém časovém horizontu, vyřešit stavbu nového jezdeckého pavilonu nebo ustájení pro koně.


Při Prague PlayOffs 2018 uvidíte také Pony Team

    Niels Bruynseels a Marco Kutscher vybojovali za Prague Lions ve čtrnáctém kole parkurové série Global Champions League deváté místo. Domácí London Knights suverénně zvítězili, když ani jednou nechybovali. Valkenswaard United byli k prvenství blízko.
    Jako třináctí v pořadí nastoupí ve čtvrtek 14. června členové týmu Prague Lions do úvodního kola soutěže Global Champions League v Cascais. První těžkou prověrku absolvují Aleš Opatrný a Gerco Schröder. Skákat se bude pod umělým osvětlením…
    V sobotu 15. 12. od 20.30 hodin proběhne v rámci Global Champions PlayOffs 2018 LGCT Super Grand Prix. Startovat v ní bude šestnáct TOP jezdců, kteří se kvalifikovali v předešlých Velkých cenách Longines Global Champions Tour. Jedním z nich je Edwina Tops-Alexander.
    Tým Prague Lions byl krůček od druhého letošního prvenství v rámci Global Champions League 2018. V sedmém kole konaném ve francouzském Cannes nakonec obsadili pátou příčku. Od stupně nejvyššího je přitom dělil rozdíl jediné chyby na parkuru…
    Zatím nejlepšího výsledku v letošní sezoně Global Champions League dosáhl tým Prague Lions. Anna Kellnerová a Niels Bruynseels vybojovali v náročné soutěži na Miami Beach krásné páté místo. V průběžném pořadí si polepšili o čtyři příčky.


Global Champions Prague PlayOffs v médiích

    Do sobotního druhého kola patnáctého pokračování parkurové Global Champions League v nizozemském Valkenswaardu nastupovali jezdci Prague Lions s velkými nadějemi, neboť patřili mezi šest bezchybných týmů. Nakonec skončili až třináctí.
    Pořadatelé galashow světového parkuru Global Champions PlayOffs v pražské O2 areně v těchto dnech uvolnili do prodeje část vstupenek ve spodních sektorech, které byly původně blokované pro technické vybavení. Využijte možnosti získat TOP místa!
    Global Champions League má za sebou další kolo, které proběhlo na olympijském stadionu ve Stockholmu. Pražští lvi Wilm Vermeir a Marco Kutscher předvedli v sobotu nejlepší výsledek. Kvůli pátečním chybám však skončili devátí. Vyhráli London Knights.
    Czech Equestrian Team dlouhodobě podporuje rozvoj jezdeckého sportu v České republice. V pražské O2 areně tak při Global Champions PlayOffs dostanou příležitost startovat po boku světových hvězd i tři mladí jezdci. Jedním z nich je Sára Finsterle…
    Poslední příležitost sbírat body v seriálu Global Champions League budou mít účastníci této série během druhého listopadového víkendu v Dauhá. Ve hře je postup do Super Cupu, který hostí Praha. Prague Lions nebudou chybět, i když mají účast jistou.


Prague Lions jsou po pátečním úvodu GCL v Londýně se sedmi body sedmí

    Deváté závody Global Champions 2019 hostí portugalské letovisko Cascais. Ve čtvrtek 20. června se tam odehrálo první kolo týmové soutěže. Pražští lvi zahájili nadějně, před rozhodující částí jsou na páté příčce. V čele jsou členové týmu Monaco Aces.
    Prestižní světová parkurová série Global Champions League odstartovala na přelomu února a března v katarském Dauhá. Tým Pražských lvů v česko-belgickém složení na úvod skončil patnáctý, nejvyšší příčku braly Šanghajské labutě.
    Závodní dění pokračovalo v pátek 14. prosince v O2 aréně soutěží CSI2* s výškou překážek 140/145 centimetrů. V Ceně České televize zvítězil český reprezentant Kamil Papoušek, který dokončil druhou fázi jako jediný pod 30 vteřin…
    Zpěvačka Kamila Nývltová a mladá drezurní jezdkyně Eva Vavříková, která je držitelkou bronzové medaile z ME dětí 2016, společně připravili pro diváky rodinné show při GC PlayOffs v pražské O2 areně originální vystoupení. Pojďte si ho připomenout!
    Anna Kellnerová prožila na Mimi Beach ve čtvrtek skvělý sportovní den. Do 3. kola parkurové Global Champions League vstoupila společně s týmovým kolegou z Prague Lions Nielsem Bruynseelsem druhým nejlepším výsledkem. Dařilo se jí i mezi jednotlivci.


Pátým účastníkem Prague PlayOffs 2018 je Smolders

    Libor Bouček se ve čtvrté části video rozhovoru s jezdci týmu Prague Lions Annou Kellnerovou a Alešem Opatrným ptal, jak správně fandit při parkurech. Prý je to podobné, jako při tenise. Přijďte vytvořit do O2 areny atmosféru, jako při Fed Cupu!
    V pátek 3. srpna odstartoval v Londýně 13. mítink prestižní parkurové série Global Champions 2018. V úvodní části dvoukolové týmové soutěže obsadili členové Prague Lions Peder Fredriscon a Niels Bruynseels 12. místo.
    Největší závod letošní sezony v parkurovém skákání – Global Champions Prague PlayOffs 2018 - zná dalšího, v pořadí třetího účastníka. V pražské O2 areně nebude od 13. do 16. prosince, kdy se galashow světového parkuru uskuteční, chybět ani Gregory Wathelet.
    Přestože tým Prague Lions obsadil ve čtvrtém kole prestižní parkurové série Global Champions League až 17. příčku, v průběžném pořadí klesl pouze o jeden řádek a aktuálně je s 61 body na 4. místě. Nejlepší výkon v Madridu předvedla Anna Kellnerová…
    Global Champions Prague PlayOffs není jen o nejlepších skokových jezdcích a koních. V pražské O2 areně se během sobotní rodinné show představily také nejmladší parkurové naděje na ponících. Po jejich skokové ukázce jsme s nimi natočili rozhovor…


Prague Lions jsou po pátečním prvním kole GCL v Paříži průběžně třetí!

    Prestižní parkurová série Global Champions vstoupila do druhé poloviny sezony devátým mítinkem konaným v Monaku. Družstvo Prague Lions tam reprezentují Anna Kellnerová a Gerco Schröder, kteří ve čtvrtečním kole týmové soutěže dokončili bezchybně!
    O absolutní závěr galashow světového parkuru Global Champions Prague PlayOffs se v neděli v pražské O2 aréně postaral Jean-François Pignon se svojí volnou drezurou camargských koní. Stejně jako v předešlých dnech diváky opět nadchl…
    Galashow světového parkuru Global Champions Prague PlayOffs nabídne v neděli tři parkurové soutěže, a to při CSI2* i CSI5*. Hlavní soutěží dne bude Global Champions League Super Cup, což je dvoukolová soutěž pro nejlepších šest týmů…
    Seriál Global Champions nabírá na obrátkách. V pořadí patnácté kolo z celkových sedmnácti bude ve dnech 7. až 9. září hostit Řím. Tým Prague Lions tam budou zastupovat Anna Kellnerová, Peder Fredricson a Niels Bruynseels.
    Přijeďte v neděli 28. července na mistrovství České republiky v parkurovém skákání 2019 do Martinic u Březnice a vyhrajte vstupenky na listopadovou galashow světového parkuru Prague PlayOffs. Stačí správně tipnout mistra ČR a budete v osudí!


Český úspěch v malé GP při PlayOffs TV objektivem

    V poslední době se v České republice a na Slovensku stává jezdecký sport fenoménem nejen pro svou sportovní atraktivitu, ale také pro široké možnosti využití chovu koní pro rekreační a rehabilitační účely.
    Czech Equestrian Team v těchto dnech spustil nové informační kanály na sociálních sítích věnované závodům Global Champions Prague PlayOffs, které se uskuteční od 13. do 16. prosince 2018 v pražské O2 areně. Připojte se a staňte se jejich fanoušky!…
    V sobotu 15. 12. od 20.30 hodin proběhne v rámci Global Champions PlayOffs 2018 LGCT Super Grand Prix. Startovat v ní bude šestnáct TOP jezdců, kteří se kvalifikovali v předešlých Velkých cenách Longines Global Champions Tour. Jedním z nich je Ben Maher.
    Ve čtvrtek 31. května podvečer zahájilo již 6. kolo prestižní parkurové série Global Champions League 2018, které se koná v areálu Athiny Onassis v Ramatuelle nedaleko Saint Tropez. Tým Prague Lions reprezentovali Niels Bruynseels a Anna Kellnerová…
    V Cascais se v sobotu 22. června v pozdních večerních hodinách konala devátá Grand Prix v rámci seriálu Global Champions. V dech beroucím rozeskakování zvítězil Martin Fuchs, který tak umožnil postup do Prague PlayOffs svému týmovému kolegovi.


Prague Lions při GCL v Dauhá skončili patnáctí. Vyhrály Shanghai Swans

    Velkou radost udělali svým fanouškům členové parkurového týmu Prague Lions. Při 7. kole Global Champions League ve francouzském Cannes vybojovali skvělé 4. místo. Z úspěchu se s nimi radovala i Anna Kellnerová, která kolegy přijela podpořit osobně.
    V obrovskou senzaci se proměnila účast týmu Prague Lions v druhém kole Global Champions League 2018 na Miami Beach. Podívejte se na záznam vítězných jízd Anny Kellnerové a Gerca Schrödera, ale také na video rozhovory s nimi…
    Poprvé v historii parkurové Global Champions okusí jezdci kolbiště na historickém olympijském stadionu ve Stockholmu. Švédská metropole se do projektu zapojuje právě od roku 2019. Pražští lvi se budou v tomto mimořádném kole spoléhat na dva jezdce.
    Deváté kolo parkurové série Global Champions se odehraje ve dnech 28. až 30. června v Monaku. Na kolbišti, které vyrostlo přímo v přístavu Port Hercule, se představí mezi světovou špičkou také dva členové týmu Prague Lions.
    Galashow světového parkuru Global Champions Prague PlayOffs 2018, to nejsou jen nejlepší skokoví jezdci a koně světa při parkurových soutěžích, ale také pestrý zábavný program, během něhož se představí celá řada účinkujících. Dnes představujeme Horseman Team…


Prague Lions jsou v polovině GCL v Cascais pátí. Vedou Monaco Aces

    Tým Pražských lvů obsadil ve dvanáctém závodu prestižní série Global Champions League 10. místo a v aktuálním žebříčku figuruje se 149 body na 11. pozici. Dvoukolovou soutěž dokončili bez jediné chyby pouze zástupci St. Tropez Pirates.
    V pondělí 12. března se v pražské O2 areně uskutečnila tisková konference při příležitosti příprav galashow světového parkuru – Global Champions Prague PlayOffs 2018. Pokud jste ji nemohli sledovat na YouTube živě, můžete se podívat na video záznam…
    Jezdcům týmu Prague Lions se vstup do patnácté části parkurové série Global Champions League vydařil. Niels Bruynseels i Marc Houtzager se svými jedenáctiletými klisnami dokázali překonat páteční kolo bez penalizace a jsou mezi šesti nejlepšími týmy.
    Družstvo Prague Lions obsadilo v pátém kole prestižní parkurové série Global Champions League, které se uskutečnilo v Hamburku, dvanácté místo. Od TOP10 je dělily jen tři body za překročení času. V průběžném pořadí týmů jsou aktuálně osmí…
    Do startu Global Champions Prague PlayOffs 2018 v pražské O2 areně zbývá už jen několik málo dnů. Jak je tráví šéf organizačního týmu Jan Andrlík, to nám osobně prozradil v krátkém rozhovoru. Samozřejmě jsme se ho ptali na podrobnosti o přípravách…


Prague Lions jsou po třech kolech GCL 2018 třetí

    V sobotu se domácímu publiku představili v soutěži kategorie CSI5* s výškou překážek do 150 cm Aleš Opatrný s VDL Fakirem a Anna Kellnerová se Silverstonem G. Jak hodnotí nejen své výkony, ale i celé GC PlayOffs, prozradili ve video rozhovoru…
    Hlavním bodem sobotního programu galashow světového parkuru Global Champion PlayOffs v pražské O2 areně byla Longines Super Grand Prix pro šestnáct jezdců, kteří se do této soutěže kvalifikovali vítězstvím v předešlých Velkých cenách této túry.
    Doslova „za pět minut dvanáct“ se mezi šestnáct nejlepších týmů, které se představí v polovině prosince v Praze při Global Champions Super Cupu, dostali jezdci New York Empire. Po posledním kole v Dauhá poskočili ze sedmnácté na šestnáctou příčku!
    V pátek 4. května začíná v Madridu čtvrté kolo týmové série Global Champions League 2018. Družstvo Prague Lions do něj nastoupí jako dvanácté a v prvním dějství jej budou reprezentovat Anna Kellnerová a nizozemský jezdec Gerco Schröder…
    Do provizorní tréninkové haly u pražské O2 areny, v níž se budou již za pár dní připravovat jezdci a koně před vrcholnými soutěžemi letošního ročníku parkurové série Global Champions, byl v pátek 7. prosince navezen speciální pískový povrch…


Global Champions PlayOffs bude zážitek pro všechny

    V sobotu 15. 12. od 20.30 hodin proběhne v rámci Global Champions PlayOffs 2018 LGCT Super Grand Prix. Startovat v ní bude šestnáct TOP jezdců, kteří se kvalifikovali v předešlých Velkých cenách Longines Global Champions Tour. Jedním z nich je Gregory Wathelet.
    Autogramiáda Edwiny Tops-Alexander byla podobně úspěšná, jako ta sobotní jezdců týmu Prague Lions Anny Kellnerové a Aleše Opatrného. Opět dorazily zástupy fanoušků, kteří neváhali stát desítky minut, aby získali podpis vítězky LGCT Super Grand Prix…
    Ve dnech 9. až 11. srpna proběhne v nizozemském Valkenswaardu už patnácté kolo letošního ročníku parkurové série Global Champions. Z řad členů týmu Pražských lvů tentokrát dorazí trojice jezdců: Marco Kutscher, Marc Houtzager a Niels Bruynseels.
    Doslova přes noc se pražská O2 arena proměnila na kolbiště, po kterém již ve středu odpoledne budou cválat nejlepší parkuroví koně. Zatím jen tréninkově, ale ve čtvrtek závodní program vypukne naplno. Pořadatelé mají už teď nejtěžší část za sebou.
    Czech Equestrian Team, který je pořadatelem Global Champions PlayOffs v Praze, dává skvělou příležitost domácím parkurovým nadějím. Při závěrečném mítinku seriálu Global Champions 2018 budou moci závodit i talentovaní mladí jezdci z České republiky…


Prague PlayOffs dle Jana Topse překonala očekávání

    Největší závod letošní sezony v parkurovém skákání Global Champions Prague PlayOffs 2018 už zná všech šestnáct účastníků. V pražské O2 areně nebude od 13. do 16. prosince chybět Lorenzo de Luca, který se do Longines Global Champions Super Grand Prix probojoval díky čtvrtému místu z víkendového klání v Dauhá.
    Čeští fanoušci se přece jen dočkali výraznějšího domácího úspěchu při GC Prague PlayOffs. Anna Kellnerová se Silverstonem G. dokázala vybojovat skvělé páté místo v soutěži CSI5* Empresa Media na výšce 150 cm, když překonala obě části soutěže čistě…
    Galashow světového parkuru Global Champions Prague PlayOffs 2018, to nejsou jen nejlepší skokoví jezdci a koně světa při parkurových soutěžích. Adrenalinovou show předvedou v O2 areně tři česká čtyřspřeží. Více nám prozradil Jiří Nesvačil junior…
    V pátek 10. srpna odstartoval v nizozemském Valkenswaardu již 14. mítink série Global Champions 2018. V zahajovací části dvoukolové soutěže týmů Global Champions League dokončilo šest celků bez chyby a dalších osm s jednou chybou – vč. Prague Lions…
    V neděli vrcholilo GC Prague PlayOffs dvoukolovou týmovou soutěží GCL Super Cup. Do druhého kola vstupovaly s největší nadějí na úspěch dva týmy, a to Madrid in Motion a Valkenswaard United. Bezchybné jízdy nakonec vynesly do čela Madrid in Motion…


Fanoušci Prague Lions připojte se přes fan stránky

    Také poslední den mítinku Global Champions Prague PlayOffs jsme vám prostřednictvím našeho YouTube kanálu nabízeli řadu video rozhovorů s přímými účastníky této mimořádné akce. Pokud jste je ještě neměli možnost zhlédnout, přinášíme vám na ně odkazy…
    Hlavním partnerem Jezdeckého festivalu, který se koná letos v Královicích u Slaného od 22. do 24. března, je již tradičně Czech Equestrian Team. Ten je pořadatel GC PlayOffs v O2 areně a při festivalu mezi diváky v Královicích rozdá 30 vstupenek.
    Český jezdecký tým Prague Lions vyhlíží galashow světového parkuru Global Champions Prague PlayOffs 2018, která se uskuteční od 13. do 16. prosince v O2 areně. V průběžném hodnocení prestižního seriálu GCL jim patří 10. místo.
    V sobotu 4. května se v čínské Šanghaji jelo první kolo čtvrtého mítinku parkurové Global Champions League. Na překážkách do 160 centimetrů se dařilo týmu Prague Lions, který tentokrát reprezentovali Marc Houtzager a Niels Bruynseels.
    Ve čtvrtek 13. prosince odstartuje v O2 areně Global Champions Super Cup. Speciální vyřazovací soutěž, která je součástí prestižní série Global Champions přivede do Prahy šestnáct nejúspěšnějších družstev sezony 2018. Co je při PlayOffs čeká?


Prague Lions dvanáctí v poločase GCL v Hamburku

    Tým Prague Lions se do semifinále GCL Super Cupu při galashow světového parkuru Prague PlayOffs v O2 aréně nepodívá. Celkových 17 trestných bodů znamenalo první nepostupovou 9. pozici. Stačil jeden trestný bod a vše mohlo být jinak…
    Světová parkurová elita se už posedmé letos potká na jednom místě. Účastníci seriálu Global Champios pojedou o další bodový příděl v jihofrancouzském Cannes, městě, které ještě před několika dny žilo světoznámým filmovým festivalem.
    Vyvrcholení letošní sezony v parkurovém skákání Global Champions Prague Playoffs 2019 zná třetího účastníka. V pražské O2 areně nebude od 21. do 24. listopadu chybět Belgičan Pieter Devos.
    Galashow světového parkuru v pražské O2 areně – Global Champions Prague PlayOffs – má již dva jisté účastníky. Po vítězi z Mexika Scottovi Brashovi se do Super Grand Prix se kvalifikovala v Miami Edwina Topsová-Alexanderová. A jak se do Prahy těší?
    Galashow světového parkuru Global Champions Prague PlayOffs 2018, to nejsou jen nejlepší skokoví jezdci a koně světa při parkurových soutěžích. Úchvatnou show předvedou v O2 areně čeští voltižní reprezentanti. Více prozradila Andrea Videnková…


Fantastická výhra Maikela van der Vleutena při domácí Grand Prix LGCT

    Dva týdny před startem galashow světového parkuru Global Champions PlayOffs 2018 v pražské O2 areně pořadatelé ukončili prodej čtyřdenních permanentek a zbývající místa ve vyhrazených TOP sektorech pustili do volného prodeje na jednotlivé dny!
    Jiří Nesvačil junior, Jaroslav Juráň a Josef Hrouda byly účastníky exhibiční vozatajské soutěže čtyřspřeží, která proběhla v rámci galashow světového parkuru Global Champions Prague PlayOffs v pátek podvečer. Se všemi jsme natočili video rozhovory…
    Společnost Diamant Expo s.r.o. na základě svých dlouholetých zkušeností z oblasti dodávek a montáže mobilních zastřešovacích systémů nyní uvádí na český a slovenský trh dvě novinky pro všechny milovníky koní a jezdeckého sportu.
    Tým Pražských lvů vybojoval ve čtvrtém kole parkurové Global Champions League v čínské Šanghaji skvělou třetí příčku. Nedělní vrcholná část týmové soutěže byla o poznání náročnější než ta sobotní. Bezchybných výkonů tak nebylo mnoho.
    Po premiéře Prague Lions v letošním ročníku Global Champions League v parkurovém skákání byla nejmladší členka týmu, 21letá Anna Kellnerová spokojená: český tým skončil na deváté pozici. Přinášíme vám s ní zajímavý rozhovor…


Po prvním kole GCL v Madridu není nic rozhodnuto

    Že parkurová Global Champions v roce 2019 opět vyvrcholí v Praze již není žádné tajemství. Do čtvrtka 31. ledna ovšem nebylo definitivně jasné, v kterých termínech proběhne předešlých devatenáct mítinků. Máme pro vás kompletní kalendář!
    Libor Bouček si v desáté části video rozhovoru o Global Champions PlayOffs v Praze povídal s členkou týmu Prague Lions Annou Kellnerovou o tom, že O2 arena nabídne divákům sedícím v horních patrech hlediště velmi netradiční pohled na parkury…
    Galashow světového parkuru je za dveřmi. Do zahájení největší světové akce v parkurovém skákání Global Champions Prague PlayOffs 2018 zbývá pouze týden a organizátoři vzkazují: Jsme připraveni! První jezdci a koně dorazí do Prahy již v úterý.
    V pondělí 12. března od 14.00 hodin se v pražské O2 areně koná tisková konference při příležitosti příprav galashow světového parkuru – Global Champions Prague PlayOffs 2018. Můžete ji sledovat živě prostřednictvím YouTube kanálu této akce!…
    Nizozemský jezdec Gerco Schröder je členem lvího družstva pod patronací Czech Equestrian Teamu již od doby, kdy se ještě série Global Champions nekonala v Praze a celek měl název Berlin Lions. Se lvem na hrudi tak bude startovat již třetím rokem.


U O2 areny se rýsuje opracoviště pro GC PlayOffs

    Už podvanácté bojují v letošní sezoně nejlepší jezdci a koně o body do žebříčku prestižní týmové soutěže Global Champions League. Mítink hostí tentokrát francouzské město Chantilly. První kolo vyhráli Berlin Eagles. Prague Lions jsou dvanáctí.
    Pořadatelé Global Champions Prague PlayOffs měli 48 hodin na to, aby O2 arenu připravili na začátek závodního mítinku. Zvládli to skvěle dle minutového časového harmonogramu. Ve stejném duchu probíhají i odklízecí práce. Podívejte se na time-lapse…
    České jezdectví se raduje z historického úspěchu! Tým Prague Lions zvítězil v druhém kole prestižní světové série Global Chamions League, které se uskutečnilo na Miami Beach. Velkou zásluhu na tom má Anna Kellnerová, která s Classicem nechybovala!…
    Pokud se chystáte na sobotní druhý blok programu galashow světového parkuru Global Champions Prague PlayOffs a chcete vidět podvečerní show program, tak nezapomeňte zaujmout svá místa o již v 17.50 hodin, tj. o 30 minut dříve, než bylo avizováno…
    Akreditační formulář na galashow světového parkuru Global Champions Prague PlayOffs 2018 je k dispozici na webu této akce v sekci MÉDIA. Uzávěrka je v pátek 30. listopadu 2018. Akreditace jsou určeny výhradně aktivním novinářům.


Bezchybný tým Prague Lions při GCL v Monaku

    Přesně za měsíc, tj. 26. března, bude zahájen předprodej vstupenek na mimořádnou sportovní událost sezony 2018, kterou se stane Global Champions Prague PlayOffs v pražské O2 areně. Česká republika bude hostit takto velkou jezdeckou akci vůbec poprvé!
    Už patnáct účastníků zná největší závod letošní sezony v parkurovém skákání – Global Champions Prague PlayOffs 2018. V pražské O2 areně nebude od 13. do 16. prosince chybět Henrik von Eckermann, který se do Longines Global Champions Super Grand Prix probojoval díky druhému místu v Římě. V pořadí třetí triumf si připsal Brit Ben Maher, který se stal celkovým vítězem LGCT 2018.
    Ve čtvrtek 10. května se v rámci pátého mítinku Global Champions v Hamburku jeho první kolo ligové soutěže týmů. Za Pražské lvy nastoupili Holger Wulschner a Anna Kellnerová a v polovině klání jsou s pouhými šesti trestnými body na dvanácté příčce…
    Nedělní závěrečný den při Prague PlyOffs otevřela skoková soutěž CSI2*, cena Radiožurnálu. Na parkuru 135 centimetrů vysokém překonalo základní kolo patnáct dvojic bezchybně, a ty nastoupily do rozeskakování. Zvítězila Charlotte Bettendorf…


Prague Lions zahájili v Šanghaji patnáctým místem

    V deváté části video rozhovoru o Global Champions PlayOffs v Praze se Libor Bouček ptal členky týmu Prague Lions Anny Kellnerové, jak budou koně snášet nízké teploty, které mohou v polovině prosince panovat. Zima by jim být rozhodně neměla…
    Dvě úchvatná vystoupení předvedli v pražské O2 areně při GC Prague PlayOffs voltižní reprezentanti. Na sobotní dopoledne si přichystali speciální pohádkové téma, podvečer ukázali sestavu ze Světových jezdeckých her. Podívejte se na video reportáž!
    Celkem šestnáct z devatenácti týmů, které závodí v sezoně 2018 v Global Champions League postoupí do pražského prosincového PlayOffs. Patnáctou postupovou pozici do takzvaného Global Champions Super Cupu uhájili jezdci družstva Cannes Stars.
    Galashow světového parkuru Prague PlayOffs 2018, to nejsou jen nejlepší skokoví jezdci a koně světa při parkurových soutěžích, ale také pestrý zábavný program, během něhož se představí celá řada účinkujících. Dnes představujeme J. F. Pignona…
    Start galashow světového parkuru Prague PlayOffs se blíží. Od 13. prosince se v pražské O2 areně představí nejlepší jezdci a koně světa při speciálním finále týmové soutěž Global Champions League. Chybět nebudou také členové Berlin Eagles.


Účastníci LGCT Super Grand Prix 2018: Harrie Smolders

    Celkem třináct jezdců se probojovalo do rozeskakování odpolední soutěže CSI5* s výškou překážek 150 centimetrů. V Ceně Empresa Media se z vítězství nakonec radoval německý reprezentant David Will. Dařilo se i Češce Anně Kellnerové…
    Velmi dobře si vedou členové týmu Prague Lions při 12. mítinku Global Champons League v Berlíně. Nizozemsko-švédský tandem jezdců inkasoval v pátečním zahajovacím kole pouze 4 trestné body za jednu chybu a před sobotním vrcholem drží sedmé místo…
    Britský jezdec Ben Maher měl titul šampiona parkurové Longines Global Champions Tour jistý již po zářijovém vítězství v Grand Prix Říma. Tehdy dosáhl na třetí letošní triumf v této sérii závodů. V Dauhá však 10. listopadu přidal ještě jeden.
    Podruhé se letos podařilo zvítězit Dani G. Waldman v parkurové Longines Global Champions Tour. Poprvé to bylo v Šanghaji ještě pod jménem Danielle Goldstein. V Berlíně tak zajistila „zlatou jízdenku“ do Super Grand Prix v Praze pro Ludgera Beerbauma.
    Po devátém místě v Mexico City si pochvalovala povedený vstup týmu Prague Lions do letošního ročníku Global Champions League. Po druhém kole v Miami Anna Kellnerová žasla. Přečtěte si rozhovor s ní, který byl pořízen krátce po vítězství na Miami Beach!


Video reportáž z finále GCL Super Cupu 2018

    Hlavním cílem letošního roku je pro parkurové reprezentanty týmová olympijská kvalifikace, která by se měla uskutečnit na konci června. Tomuto závodu vše podřizuje i Aleš Opatrný. Ten kvůli tomu dokonce oželel dočasně členství v týmu Prague Lions.
    Již třetí kolo parkurové série Global Champions 2018, která vyvrcholí v polovině prosince v pražské O2 areně, se uskuteční od pátku 20. do neděle 22. dubna v čínské Šanghaji. Koně, vč. tří českých, dorazili na místo v pondělí nad ránem tamního času…
    Členové týmu Prague Lions vybojovali při desátém kole parkurové série Global Champions League v Monaku celkové páté místo. V sobotu 29. června nezaznamenali žádnou penalizaci a od třetí příčky je dělily zhruba tři a čtvrt sekundy.
    Jezdci družstva Prague Lions se letos pošesté zapojí do bojů o body v rámci Global Champions League. Tentokrát se závodí na Francouzské riviéře, konkrétně v Ramatuelle – Saint Tropez. První kolo týmové soutěže se jede ve čtvrtek 31. května…
    Další senzační úspěch si připsal tým Prague Lions v prestižní sérii Global Champions League. V Římě obsadil třetí místo. Prvenství mu uniklo až v úplném závěru, když Peder Fredricson s hřebcem Hanssonem WL vybočil před jednou z překážek.


Pony show při GC Prague PlayOffs v O2 areně

    Během galavečera České jezdecké federace, který se uskutečnil v sobotu 26. ledna v pražském Národním domě na Vinohradech, převzal zástupce Czech Equestrian Teamu Jan Andrlík cenu za mimořádný přínos pro rozvoj jezdeckého sportu v České republice, a to především díky organizaci Global Champions Prague PlayOffs.
    Belgičan Jérôme Guery na třináctiletém hřebci Quel Homme de Hus dokázal zvítězit v mexické Grand Prix Longines Global Champions Tour, a kromě dotace přes 100 tisíc eur se může radovat z jízdenky do Super Grand Prix při GC PlayOffs v pražské O2 areně.
    Tým Prague Lions skončil v 6. kole Global Champions League sice až čtrnáctý, v průběžném pořadí však zůstává na 8. místě. Belgický člen pražského družstva následně postoupil do Longines Grand Prix, v niž byl krůček od medailových pozic…
    Praha je od roku 2018 součástí prestižní série parkurových závodů Global Champions a díky této skutečnosti může mít i svůj vlastní tým, který dostal název Prague Lions. Jeho barvy bude reprezentovat celkem pět jezdců. Pojďme si je představit…
    Galashow světového parkuru Global Champions Prague PlayOffs přilákala do pražské O2 areny za čtyři dny 31.635 návštěvníků, což je v průměru bezmála 8 tisíc za den. Největší zájem byl dle očekávání o dva víkendové bloky, kdy se hala zaplnila téměř celá…


Anna Kellnerová: Jediná žena v týmu Prague Lions se rozhodně neztratí

    Seriál prestižních parkurových závodů CSI5* Global Champions se přesouvá do Evropy. Čtvrtý mítink se uskuteční ve dnech 4. až 6. května v Madridu, kam zavítají i jezdci Prague Lions, kteří po třech kolech drží na žebříčku průběžné třetí místo…
    Celkem šestnáct nejlepších týmů z žebříčku Global Champions League zamíří v závěru letošní sezony do Prahy, aby tam změřily síly ve finálovém Super Cupu. Horkými adepty na účast jsou jezdci Miami Celtics, kteří drží v polovině série čtvrtou příčku.
    Účastníky parkurové Global Champions League čeká poslední kvalifikační kolo, v němž se rozhodne o postupujících do Super Cupu Prague PlayOffs 2018. Ten se odehraje v polovině prosince v pražské O2 areně. Jistý postup mají mj. i Scandinavian Vikings…
    Jihofrancouzské Cannes hostí ve dnech 7. – 9. června už sedmý mítink série Global Champions. Ve čtvrtek večer je na programu zahajovací kolo ligové soutěže družstev. Jezdci celku Prague Lions do něj nastoupí jako čtvrtí v pořadí…
    Jednačtyřicetiletý Francouz Julien Epaillard zvítězil v zahajovací Grand Prix Longines Global Champions Tour 2019 v Dauhá a kvalifikoval se tak jako první do Super GP, která se pojede v sobotu 23. listopadu v pražské O2 areně při Prague PlayOffs.


Čtvrté kolo GC v Madridu s účastí Prague Lions

    Prvním kvalifikovaným účastníkem prosincové Longines Global Champions Super Grand Prix, která se uskuteční v rámci galashow světového parkuru Prague PlayOffs v O2 areně, je zlatý olympijský medailista z Londýna – britský reprezentant Scott Brash…
    Již pojedenácté budou bojovat nejlepší parkuroví jezdci a koně světa o body do žebříčků prestižní série Global Champions 2018. Tentokrát se bude závodit ve francouzském Chantilly nedaleko Paříže. Chybět samozřejmě nemohou členové Prague Lions.
    Prodej vstupenek na prosincovou galashow světového parkuru v pražské O2 areně – Global Champions Prague PlayOffs 2018 – startuje již 26. března v 9.00 hodin a skvělou zprávou pro milovníky koní a tohoto sportu je, že jejich ceny začínají už na 490 Kč. Vstupenky lze zakoupit v prodejní síti Ticketportal.
    Ve čtvrtek 30. května odstartovala v Hamburku šestá část Global Champions League. Šestnáct týmů, které se soutěže účastní, mají za sebou první kolo. Ve vedení jsou bezchybní jezdci New York Empire. Pražští lvi mají za dvě shození osm trestných bodů.


Pignonova show definitivní tečkou za GC PlayOffs

    Global Champions 2018 se pomalu, ale jistě blíží ke svému velkolepému vrcholu – Prague PlayOffs v pražské O2 areně vypukne přesně za tři měsíce – ve čtvrtek 13. prosince od 17.00 hodin. Čtyřdenní galashow světového parkuru bude mít celkem pět částí…
    Společnosti Longines a Global Champions Tour oznámily nové dlouhotrvající partnerství. Uzavřená dohoda obnovuje a zároveň rozšiřuje postavení Longines coby hlavního partnera série. Vzniká navíc nová Super Grand Prix, jejíž premiéru zažije Praha!
    Nová sestava devatenácti týmů pro soutěž Global Champions League 2018 byla odtajněna. Do série se připojí opět ta největší jezdecká esa. Závodit budou v sedmnácti kolech. Absolutní vrchol zažije v prosinci 2018 Praha!
    Global Champions Prague PlayOffs, to nejsou jen skvělé sportovní výkony v rámci galashow světového parkuru. Kromě bohatého doprovodného programu můžete využít návštěvu pražské O2 areny k předvánočním nákupům jezdeckých potřeb i dárkových předmětů!
    Zakladatel prestižní parkurové série Global Champions Jan Tops den před startem galashow světového parkuru Prague PlayOffs představil novinářům trofeje, které čekají na vítěze týmového Super Cupu i Super Grand Prix jednotlivců.


Čtvrtým účastníkem Prague PlayOffs 2018 je Brit Maher

    Největší závod letošní sezony v parkurovém skákání – Global Champions Prague PlayOffs 2018 – už zná devět účastníků. V pražské O2 areně nebude od 13. do 16. prosince chybět ani Shane Breen. Třiačtyřicetiletý Ir se kvalifikoval do Longines Global Champions Super Grand Prix po triumfu v Monaku.
    Stejně jako ve francouzském Chantilly a v německém Berlíně skončil tým Prague Lions ve 13. kole parkurové série Global Champions League, které se uskutečnilo první srpnový víkend v Londýně, na 10. místě. V průběžném hodnocení zůstává jedenáctý…
    Vyvrcholení letošní sezony v parkurovém skákání Global Champions Prague Playoffs 2019 zná šestého účastníka. V pražské O2 areně nebude od 21. do 24. listopadu chybět Němec Daniel Deusser, který vybojoval účast na prestižní Longines Global Champions Super Grand Prix po vítězství v šestém kole GCL v Hamburku.
    Pojďte si s námi připomenout ve video sestřihu ty nejsilnější okamžiky z průběhu celé galashow světového parkuru Global Champions Prague PlayOffs 2018, která oslnila diváky nejen v O2 areně, ale po celém světě u televizních obrazovek a monitorů.


Dvojnásobný sobotní vítěz Kawai při GC PlayOffs

    Ve čtvrtek 10. května startuje v Hamburku další část seriálu Global Champions. Týmová soutěž takzvaná liga má na programu první kolo od 14.45 hodin. Jezdci družstva Prague Lions vstoupí do bojů o další body do žebříčku jako desátí…
    V Madridu se uzavřela další kapitola Longines Global Champions Tour 2019. Pátým vítězem této prestižní světové série v parkurovém skákání se stal šestadvacetiletý Švýcar Martin Fuchs na dvanáctiletém hřebci Chaplin.
    Oficiální rozpis pro Global Champions Prague Playoffs je k dispozici na webu! Tento dokument je důležitý především pro přímé účastníky. Detailní program je publikován pod níže uvedeným odkazem v příslušné sekci na webu pořadatele.
    Jezdci Prague Lions udělali všem svým fanouškům velkou radost dílčím třetím místem ve čtvrtečním úvodu druhého kola Global Champions League 2018 na Miami Beach. Podívejte se na záznam jejich jízd! Natočili jsme také krátké video rozhovory…
    Parkurový tým Pražských lvů obsadil v třináctém kole prestižní série Global Champions League šesté místo. V sobotní části dvoukolového klání v Berlíně si lehce pohoršili po chybě Marca Kutschera, v průběžném pořadí GCL však stále drží desáté místo.


Miami Celtics čtvrtým týmem na cestě do Prahy

    Déle než rok trvaly přípravy prvního ročníku Prague PlayOffs. Galashow světového parkuru se do pražské O2 areny vrátí i v roce 2019, a to konkrétně od 21. do 24. listopadu. Pořadatelé z Czech Equiestrian Teamu tak na odpočinek mnoho času mít nebudou…
    Největší závod letošní sezony v parkurovém skákání – Global Champions Prague PlayOffs 2018 – už zná deset účastníků. V pražské O2 areně nebude od 13. do 16. prosince chybět ani Sameh El Dahan. Třiatřicetiletý Egypťan se kvalifikoval do Longines Global Champions Super Grand Prix po víkendovém triumfu v Paříži.
    Česká televize odvysílala z Global Champions Prague PlayOffs 2018 během čtyř dnů celkem osm přenosů – po jednom ve čtvrtek a v pátek, po třech pak o víkendu. Jejich celkový dosah je přes 1,8 milionu diváků. Další tisíce sledovaly on-line vysílání…
    V neděli 16. prosince dopoledne vyvrcholily při galashow světového parkuru v pražské O2 areně soutěže kategorie CSI2*. Hlavní soutěží na této úrovni byla Grand Prix s výškou do 145 centimetrů. Připravili jsme z ní pro vás krátkou televizní reportáž.


Jérome Guery vítězem úvodní soutěže GC PlayOffs

    Přestože v pátek už diváci při GC Prague PlayOffs neměli možnost v O2 areně fandit domácímu týmu Prague Lions, který těsně nepostoupil ze čtvrtečního čtvrtfinále Super Cupu, drželi palce alespoň českým reprezentantům v nižší soutěžní kategorii CSI2*.
    Třináctým účastníkem největšího závodu letošní sezony v parkurovém skákání Global Champions Prague PlayOffs, který se v pražské O2 areně uskuteční od 13. do 16. prosince, je Ludger Beerbaum. Čtyřiapadesátiletý Němec se kvalifikoval do Longines Global Champions Super Grand Prix jako třetí nejlepší jezdec víkendového klání v Londýně.
    Britský jezdec Ben Maher se stal již před posledním kolem série Global Champions Tour, které se bude konat v listopadu v Dauhá, šampionem letošní sezony. Jeho největší oporou je, jak v soutěži týmů, tak jednotlivců, fenomenální Explosion W.
    Všichni tři jezdci týmu Prague Lions startující v Londýně postoupili do Grand Prix. Anna Kellnerová se Silverstonem G dokončila jedenáctá, Niels Bruynseel s Lady Cracotte patnáctý a Peder Fredricson s Hanssonem se po rozeskakování radoval z 2. místa!


Global Champions před Prahou čeká 19 kol. Začíná již koncem února

    V pátek 23. března se v Mexico City na závodišti Campo Marte jela první část úvodního kola Global Champions League 2018. Tým Prague Lions nasbíral v součtu 17 trestných bodů bude do sobotního parkuru vstupovat ze 16. příčky…
    Markétu Šveňkovou není v jezdeckých kruzích potřeba představovat. Má celou řadu zkušeností v rámci organizace závodů v ČR a aktivně působí i jako mezinárodní rozhodčí či steward. Před nedávnem se nově zhostila funkce sportovní ředitelky GC PlayOffs.
    Průlomové, historické, inovativní! Historicky první Global Champions PlayOffs jsou tady. V týmové soutěži jde především o GCL Super Cup. Co přesně Super Cup znamená a jak funguje? Pojďte se blíže seznámit s tím, co vás čeká v pražské O2 areně!
    Galashow světového parkuru Global Champions Prague PlayOffs nabídne celkem sedm soutěží nejvyšší kategorie (CSI5*), ale také šest na nižší úrovni (CSI2*). V té odstartují necelé čtyři desítky jezdců a sedm desítek koní ze sedmnácti zemí…
    Od přelomu měsíců května a června se účastníci Global Champions nezastavili. Každý víkend se konaly závody zařazené do tohoto skokového seriálu. Stejně tomu bude i ve dnech 5. až 7. července, kdy se parkurová špička představí v centru Paříže.


Berlin Eagles vedou v GCL v Chantilly. Prague Lions dojeli dvanáctí

    Nástupem všech 16 kvalifikovaných týmů do GCL Super Cupu oficiálně zahájila v O2 areně galashow světového parkuru Prague PlayOffs. Ještě před tím, než se na start postavila první soutěžní dvojice, diváci sledovali úchvatnou show Cirk La Putyka.
    Jako devatenáctí nastoupí členové družstva Prague Lions v pátek 27. července do prvního kola týmové soutěže Global Champions League v Berlíně. Pro zahajovací část byli vybráni nizozemský jezdec Gerco Schröder a Peder Fredricson ze Švédska.
    Prestižní parkurová série Global Champions, jež v polovině prosince vyvrcholí při galashow světového parkuru Prague PlayOffs ve vysočanské O2 areně, pokračovala desátým kolem v Paříži. Tým Prague Lions tam obsadil v silné konkurenci 13. příčku.
    Finále seriálu Global Champions League 2018, které se uskuteční v prosince během galashow světového parkuru v Praze, se nezadržitelně blíží. Jistými účastníky premiéry zbrusu nového formátu jsou členové týmu Montreal Diamonds.
    Ve francouzském Cannes pokračuje již sedmým kolem prestižní parkurová série Global Champions. Čtvrteční večer byl ve znamení úvodní části týmové soutěže GCL, v níž družstvo Prague Lions velmi dobře reprezentovali Niels Bruynseels a Gerco Schröder.


Tým Prague Lions vyhlíží GC Prague PlayOffs 2018

    Celkem šestnáct družstev, která se letos účastní parkurové série Global Champions League postoupí z venkovních kvalifikačních závodů do Super Cupu, který se odehraje v prosinci při Prague PlayOffs v pražské O2 areně. Představí se také Monaco Aces?
    Galashow světového parkuru Global Champions Prague PlayOffs nabídne ve čtvrtek dvě parkurové soutěže. Zahajovací cena Czech Equestrian Teamu má výšku překážek 145/150 centimetrů a odstartuje v ní 55 dvojic. Následovat bude čtvrtfinále Super Cupu…
    Ve čtvrtek 5. dubna začíná na Miami Beach druhé kolo letošní světové série v parkurovém skákání Global Champions 2018. Od 22.30 hodin středoevropského letního času se uskuteční zahajovací část týmové soutěže, do níž nastoupí i členové Prague Lions…
    Sobotní Super Grand Prix při Global Champions PlayOffs v pražské O2 areně předcházela soutěž jednotlivců s výškou překážek 150 centimetrů, v níž se představili ve čtyřicetičlenném startovním poli i oba dva čeští jezdci Aleš Opatrný a Anna Kellnerová.
    Parkurový tým Prague Lions má nakročeno k dalšímu senzačnímu výsledku v prestižní sérii Global Champions League. Ve francouzském Cannes dokázali Aleš Opatrný a Niels Bruynseels ve čtvrtek večer během úvodní části sedmého kola vybojovat prvenství!…


Video vstupy z třetího dne GC Prague PlayOffs 2018

    Během Global Champions PlayOffs v pražské O2 areně tribuny zaplní tisíce diváků, kteří budou chtít vidět nejlepší parkurové jezdce a koně na světě. Co při sledování parkurového skákání nejvíc baví člena týmu Prague Lions Aleše Opatrného?
    Galashow světového parkuru Global Champions Prague PlayOffs 2018, to nejsou jen nejlepší skokoví jezdci a koně světa při parkurových soutěžích, ale také pestrý zábavný program, během něhož se představí celá řada účinkujících. Dnes představujeme „Frozen Elzu“…
    Prodej vstupenek na největší akci světové série v parkurovém skákání na území České republiky – Global Champions Prague PlayOffs 2018 – začne 26. března. Premiéra prestižní soutěže za účasti nejlepších jezdců a koní světa se uskuteční v pražské O2 areně od 13. do 16. prosince letošního roku.
    Finálový den mítinku Global Champions 2018 v Dauhá budou moci příznivci parkurového skákání sledovat i na obrazovkách České televize. Vrchol týmové soutěže GCL poběží živě na programu ČT2, Grand Prix LGCT odvysílá kanál ČT Sport…


Účastníci LGCT Super Grand Prix 2018: Daniel Deusser

    Domácí družstvo Prague Lions má vylosované startovní pořadí pro čtvrteční čtvrtfinále Super Cupu startovní pořadí číslo 8! Ze čtveřice jezdců manažerka týmu Jessica Kürten dala důvěru Nielsovi Bruynseelsovi, Anně Kellnerové a Pederovi Fredricsonovi.
    Do prodeje jdou další vstupenky na prosincovou galashow světového parkuru v pražské O2 areně – Global Champions Prague PlayOffs 2018. Organizátoři uvolnili do prodeje vstupenky jak v prvním, tak ve čtvrtém patře O2 areny. Vstupenky lze zakoupit v prodejní síti Ticketportal.
    Největší závod letošní sezony v parkurovém skákání – Global Champions Prague PlayOffs 2018 – už zná dva účastníky. V pražské O2 areně nebudou od 13. do 16. prosince, kdy se galashow světového parkuru uskuteční, chybět Scott Brash (vítěz z Mexico City) a Edwina Topsová-Alexanderová (vítězka z Miami Beach).

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00