Jak na věc


parkování u letiště praha přední kopanina

Rezervaci vám potvrdíme e-mailem. Pokud vám potvrzení nedorazí, stala se někde chyba. Zkuste se podívat i do spamu. Když potvrzení nenajdete, prosím volejte na tel.: 737 854 582, děkujeme.

    Prohlašujeme, že osobní údaje, které vyplníte v rezervačním formuláři na webu www.parkovanir7.cz, použijeme pouze pro vlastní potřebu ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.
    Nabízíme krátkodobé i dlouhodobé parkování. Novou smlouvu můžete sepsat kdykoliv přímo s obsluhou parkoviště. Na základě předběžné domluvy (po emailu, nebo telefonu) vám smlouvu můžeme připravit předem a vy už ji na parkovišti pouze podepíšete. Smlouva se uzavírá na dobu neurčitou, výpovědní lhůta je jeden měsíc.
    Garážujeme a hlídáme auta stará i nová, rodinná i sportovní vozidla. Místo máme i pro motocykly a přívěsy. Ať už je pro vás auto členem rodiny, nebo jen pracovním nástrojem, hlídaná garáž jej ochrání od vandalů, zlodějů i nepřízně počasí a ve výsledku vám ušetří obavy z poškození vozu a zároveň vás zbaví starostí s hledáním parkovacího místa v ulicích.
    Nabízíme hlídaná parkoviště na sídlištích v Řepích a na Černém mostě: Všichni Pražané vědí, že situace s parkovacími místy je kritická. A kriminalita v Praze také neklesá. Nemá cenu čekat, až se situace zlepší. Využijte našich hlídaných garáží a spěte klidněji.


Rezervace parkování u letiště Praha Ruzyně

    Pokud ještě tyto informace nemáte, připravte si prosím vouchery s informacemi o letu od Vaší cestovní kanceláře. Případně poradíme a najdeme spolu po příjezdu na parkoviště :)
    Každé parkoviště je hlídáno 24 hodin denně minimálně jedním člověkem - ten má navíc k dispozici kamerový systém sledující celé parkoviště. Obsluha je vám k dispozici - můžete s ní řešit jakékoliv problémy týkající se parkování, změnu vozidla, změnu smlouvy a také platbu parkovného. Parkovné lze platit hotově přímo v garážích, ale můžete je hradit i převodem na náš účet.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
200
9152
cache: 0024:00:00