Jak na věc


papírový model tanku

Papírový model - Loď Titanic (705)

    Ventilové papírové pytle jsou přímo určené k flexibilnějšímu způsobu balení. Z toho důvodu mají samouzavírací ventil, který se po jejich naplnění automaticky uzavře, co umožňuje velmi rychlý a jednoduchý způsob plnění.
     Papírový sáček s bočními založkami s křižovým dnem. Šířka: 22cm Výška: 39cm Dno: 10cm Ideální obal pro zboží jako je např. zrní, krmivo pro zvířata, granuláty, cement, mouku apod.
     PARAMETRY: - šířka 50 cm - výška 90 cm - lepené dno šířka 15 cm - otevřený lepený pytel - provedení - 2 vrstvy: vnější vrtsvá bílá, vnitřní vrstva hnědého papíru (natural, 70g/m2) POZOR! Tento papírový pytel obsahuje recyklační znaky přes střed papírového pytle a není pouze bílý.
    Papírové pytle jsou vyrobený ze 100% kraftových papíru. Nabízíme širokou skálu papírových pytlů dle standardních rozměru. V případě, že jste nenašli Vámi požadovaný rozměr papírového pytle neváhejte nás kontaktovat. Jsme schopni zadat do výroby dle požadavků zákazníka. Pytle se využívají jak v potravinářském tak ve stavebním průmyslů. Pro ochra...


Papírový pytel 2vrstvý 45x75x14

    Papírové pytle jsou vyrobený ze 100% kraftových papíru. Nabízíme širokou skálu papírových pytlů dle standardních rozměru. V případě, že jste nenašli Vámi požadovaný rozměr papírového pytle neváhejte nás kontaktovat. Jsme schopni zadat do výroby dle požadavků zákazníka. Pytle se využívají jak v potravinářském tak ve stavebním průmyslů. Pro ochranu zboží proti vlhkosti slouží papírové pytle s vnitřní vložkou polyetylenovou či pytle opatřené polyetylenovým nástřikem. Dle přání zákazníka jsme schopni zajisti papírové pytle s libovolným potiskem.
     Papírová taška z pevného kraftového papíru pro elegantní a rychlé balení drobného i většiho zboí, dárků, atd. Šířka: 22cm Výška: 43cm Dno: 10cm Barva: vnější bíla + vnitřní hněda Počet vrstev: dvouvrstvá
     Papírová taška z pevného kraftového papíru pro elegantní a rychlé balení drobného i většiho zboí, dárků, atd. Šířka: 25cm Výška: 41cm Dno: 15cm Barva: hnědá Počet vrstev: jednovrstvá
     Papírový sáček s bočními založkami s křižovým dnem. Šířka: 26cm Výška: 55cm Dno: 15cm Ideální obal pro zboží jako je např. zrní, krmivo pro zvířata, granuláty, cement, mouku apod.
    Standardní papírový pytle. Vyrobený z hnědého pytlového papíru, otevřený, lepený s křížovým dnem. S odolností proti protržení, vyrobený z vysoce kvalitního materiálu. Vhodný pro styk s potravinami.
     Papírový pytel 2vrstvý 45x60x14 Typ: Nový produktPARAMETRY: - šířka 45 cm - výška 60 cm - lepené dno šířka 14 cm - otevřený lepený pytel - provedení - 2 vrstvy hnědého papíru (natural, 70g/m2)


Papírový pytel 2vrstvý 55x110x18

     PARAMETRY: - šířka 40 cm - výška 60 cm - lepené dno šířka 14 cm - otevřený lepený pytel - provedení - 2 vrstvy hnědého papíru (natural, 70g/m2) Paleta: 5 000ks
     Papírová taška s plochým papírovým uchém. Taška je z pevného kraftového papíru pro elegantní a rychlé balení drobného i většiho zboí, dárků, atd. Šířka: 32cm Výška: 44cm Dno: 16cm Tloušťka: 80gm2 Barva papírové tašky: přirodní hnědá Počet vrstev: jednovrstvá Cena za 1kus Balení v kartonů po 250kusech
     Papírový sáček s bočními založkami s křižovým dnem. Šířka: 22cm Výška: 35cm Dno: 10cm Ideální obal pro zboží jako je např. zrní, krmivo pro zvířata, granuláty, cement, mouku apod.
     Papírová taška z pevného kraftového papíru pro elegantní a rychlé balení drobného i většiho zboí, dárků, atd. Šířka: 22cm Výška: 34cm Dno: 10cm Barva: vnější bíla + vnitřní hněda Počet vrstev: dvouvrstvá
     Papírový sáček s bočními založkami s křižovým dnem. Šířka: 18cm Výška: 33cm Dno: 11cm Ideální obal pro zboží jako je např. zrní, krmivo pro zvířata, granuláty, cement, mouku apod.


Papírový pytel 2vrstvý 55x100x18

     Papírová taška z pevného kraftového papíru pro elegantní a rychlé balení drobného i většiho zboí, dárků, atd. Šířka: 32cm Výška: 44cm Dno: 16cm Barva: vnější bíla + vnitřní hněda Počet vrstev: dvouvrstvá Potisk: Taška je s potiskem
    hnědé Standardní papírový pytle. Třivrstvé papírové pytle vyrobený z hnědého pytlového papíru, otevřený, lepený s křížovým dnem. S odolností proti protržení, vyrobený z vysoce kvalitního materiálu. Vhodný pro styk s potravinami.
     PARAMETRY: - šířka 50cm - výška 60cm - lepené dno šířka 14cm - otevřený lepený pytel - provedení - 2 vrstvý: vnější vrtsvá bílá, vnitřní vrstva hnědého papíru (natural, 70g/m2) Papírové pytle obsahují recyklační znaky a nejsou pouze bílé. Recyklační znaky se nacházejí na dně pytle.
    Standardní papírový pytle. Vyrobený z bílého a hnědého pytlového papíru (vnější vrstva bíla, vnitřní vrstva hnědá), otevřený, lepený s křížovým dnem. S odolností proti protržení, vyrobený z vysoce kvalitního materiálu. Vhodný pro styk s potravinami.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
200
12531
cache: 0024:00:00