Jak na věc


pan perníček ze shreka obrázek

Videoukázka z vystoupení kouzelníka Pana Kravaty:

    Kouzelník Pan Kravata má s dětmi mnoho zkušeností, absolvuje přes 250 vystoupení ročně na akcích, jako jsou narozeninové oslavy, dětské dny, firemní family days, mikulášské, maškarní bály, akce v obchodních centrech a další. Kouzelník pro děti Pan Kravata je záruka dětského smíchu a úžasu.
    Cílovou skupinou kouzelníka jsou děti od 3 do 10 let, ale vzhledem k širokému repertoáru je možné pobavit i mladší, či starší děti. Kouzelník Pan Kravata předvádí představení plnohodnotně i v anglickém jazyce.
    Profesionální kouzelník a bavič Pan Kravata se věnuje kouzlení již přes 20 let a posledních 9 let se díky skvělým ohlasům začal věnovat výhradně dětskému publiku, a to nejen jako dětský kouzelník, ale i jako balónkář, klaun a moderátor akcí pro děti.
    Délka vystoupení kouzelníka je nejčastěji od 30 do 50 minut, dle potřeb klienta je možné udělat představení delší či kratší. Kouzelník pro děti Pan Kravata má velmi bohatý a variabilní repertoár, možné jsou celodenní produkce, komponované pořady, či několik různých vystoupení kouzelníka v průběhu dne.


Praktické pomůcky pro seniory - Pan Skleróza

    Představení kouzelníka Pana Kravaty vynikají především specifickým humorem a schopností kouzelníka doslova strhnout děti během prvního okamžiku. Kouzelník zapojuje děti do představení po celou dobu, a to jak z hlediště, tak i jako asistenty při pomoci s kouzlením. Přestože jsou programy zaměřeny na dětské publikum, kouzelník skvěle pobaví i dospělé, výsledkem je krásný zážitek pro celou rodinu.
    Toto jsou internetové stránky společnosti IRSnet CZ s.r.o., IČO: 26732122, se sídlem Politických vězňů 934/15, Nové Město, 110 00 Praha 1, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 90221. Společnost IRSnet CZ s.r.o. je členem koncernu AGROFERT.


Pro více informací o kouzelníkovi, termínech a cenách: 604 857 858

    TANEČNÍ PŘEDSTAVENÍ SOUBORŮ POP BALETPETR PANRepríza vyprodaného představení Choreografie Veronika Bjalončíková, Zuzana Dobešová, Veronika Fárová, Ivanka Krutská, Eva Neuvirtová, Majka Piskořová Veselá V hlavních rolích Petr Pan Jonáš Snítil Wendy Mariana Kostelacová Zvonilka Sára Polonyiová Kapitán Hook Josef Veselý a všichni tanečníci souborů Pop Balet Taneční soubory Pop Balet Vám v představení Petr Pan, připomenou příběh, který budete vyprávět svým dětem. A ony ho budou vyprávět zase těm svým. A tak to půjde dál, neboť všechny děti vyrostou… až na jedno.Petr pan už letí….Abych mohl milovat život, musím milovat především sám sebe. Ne láskou sobeckou, ale bezmeznou a bezvýhradnou láskou malého dítěte. Malého dítěte, které se dívá na svět očima plnýma očekávání a srdcem rozechvělým nadšením z nových dobrodružství. Malého dítěte, které je pozoruhodné ve své radosti a září štěstím právě prožívaných okamžiků. Natáhněte ruku a dotkněte se příběhu, který Vám ukáže, jak důležité je nezapomí
    Po potvrzení formuláře Vám zašleme aktivační odkaz na Vaši e-mailovou adresu. Po kliknutí na tento aktivační odkaz bude Váš účet aktivovaný.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00