Jak na věc


palivový kombinát ústí státní podnik veřejné zakáz

Bomag, Claas, Liebherr, Menzi Muck, Mercedes-Benz, Neuson, Volvo, ZettelmeyerOE-c.00 213 15108, 7025282, 110722, 000 090 11 51, 000 092 27 05, 000 092 54 05

    V sekci Palivový systém naleznete komponenty, které mají něco společného s transportem paliva z nádrže do motoru. V nabídce jsou palivové hadice BERNER a EMGO, palivová čerpadla, trysky karburátoru nebo víčka nádrže EMGO. K tomu si můžete vybírat v našem eshopu z dalších částí palivového systému, například lze jmenovat palivové kohouty, opravné sady palivových kohoutů nebo opravné sady karburátorů, vše od výrobce TOURMAX. Také zde naleznete sekci aditiva do paliva MOTOREX.
    Aby mohly být všechny tyto úkoly spolehlivě splněny, jsou zapotřebí filtry vysoké jemnosti a velmi dobré kvality. Pro filtry MANN samozřejmost. S novou sérií filtračních médií „Multigrade“ je cesta k filtraci budoucnosti připravena.
    Opotřebení vstřikovací soustavy, resp. karburátoru má za následek výrazně zvýšenou spotřebu paliva a snížený výkon motoru.
    Moderní, maximálně citlivé vstřikovací soustavy jako Common Rail nebo jednotka vstřikovací tryska - čerpadlo vyžadují nová řešení filtrace přizpůsobená nové konstrukci. MANN-FILTER dokáže úspěšně splnit požadavky automobilového průmyslu svým rozsáhlým programem palivových filtrů na nejvyšší kvalitativní úrovni.


Powered by Quick.Cart | Vytvořilo studio ModerniEshop.cz - tvorba e-shopů

    Základním předpokladem bezproblémové jízdy je čisté palivo. To je dopravováno palivovým čerpadlem přímo do vstřikovacího zařízení, příp. do karburátoru. Nečistoty obsažené v palivu vedou, zvláště u moderních vstřikovacích zařízení, ke zvýšenému opotřebení. Také voda vázaná v palivu může způsobit v důsledku koroze závažné škody. V nejhorším případě může dojít k úplnému selhání vstřikovací soustavy a tím k zastavení vozidla.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00