Jak na věc


padesát odstínů temnoty premiéra

On-line kamera RAAB Computer ze zázemí závodu

    —————————   JEDNOTLIVÉ DNY – ČETA   —————————
    Druhý březnový den a první část výzvy zaměřené na hraní v četě. Mými druhy, doprovázejícími mě na bitevním poli, byli Rotterstain, houh, Bombej, mprrrrrr a smyrda, se kterými se mi velice dařilo. Průměrné WN8 přes 2800 a průměrné poškození přes 2900 jsou jasnou známkou toho, že tentokrát se po šesti bitvách nekončilo. I přes celkem slušný výkon odvedený v jednotlivých bitvách není poměr vítězství nijak omračující. Je to však velmi citelný rozdíl oproti beznaději, držíc vás na 30%.


52910 Kč pro Šimona - díky Vám!

    Po krátké pauze přišla tato porce deseti her, ve kterých se mi absolutně nedařilo, a jen díky dobré zábavě s mými kolegy shockerkem, Sirem_minerem a Cokem_CZ jsem neskončil dříve. Přesto, že mé zásluhy v těchto bitvách nebyly nijak kulervoucí, dokázaly mi opičky zajistit 60% poměr výher, za což jim velice děkuji. Zde bych chtěl upozornit na zajímavou věc v oblasti WN8. Mé průměrné poškození v těchto bitvách bylo přibližně 2000, což je více než množství životů Objekta 140. Přesto jsem se s celkovými staty nedostal dál než na pouhých 1500 WN8. Z porovnání s předchozím dnem tedy vyplývá, že pro dosažení uspokojivých výsledků (pro mě 2500+ WN8) je nutné nejen nastřílet vlastní HP, ale dosáhnout alespoň 2800 dmg za bitvu. To znamená, že musíte udělit minimálně 9 průstřelů s plným poškozením.
    Vítězem devátého ročníku se stal Jan Jobánek (Superior Suninvent MTB Team) v čase 1:44:53, v ženské kategorii Krzystała-Stępień Zuzanna (SUP Lifting Team) v čase 2:03:32. ... více
    Příští výzva je zaměřená na střední tank T62A, který se pokusím co nejvíce porovnat právě s Objektem 140. Máte se tedy na co těšit a v mezičase můžete zavítat třeba na můj Stream, nebo Youtube kanál. Pokud máte zájem připojit se k naší tlupě, mrkněte na požadavky a pošlete přihlášku.
    „Když né dnes, tak nikdy!“ znělo mi v hlavě při stisku tlačítka [Bitva]. Čtyřka je mé oblíbené číslo a ukázalo se, že i šťastné, jelikož právě čtvrtého dne jsem řádil jako bestie. Průměrné poškození na bitvu téměř 2800 bylo samozřejmě odměněno i odpovídajícím WN8 ratingem, těsně se blížící k hranici 2400. Tento den byl jak stvořený zachránit celou sólo část, avšak neměl jsem tolik času a po šesti bitvách jsem šel offline.


Rohálovská 50ka 2018 - výsledky 9. ročníku

    Posledních třináct bitev jsem měl tu čest odjezdit ve společnosti opičích stálic, jimiž jsou OlafDark a sir_miner. Nejaktivnější velitelé celého společenstva a velice oblíbení zástupci vyšších větví. Nejspíše proto, že jejich blechy jsou nejvypasenější v celé tlupě :). No a co se výsledků týká, chtěl bych upozornit, že i když jsem měl průměrné poškození za bitvu téměř shodné s předchozím dnem, poměr vítězství je zcela odlišný a WN8 tudíž také. Tím nechci nijak na nic poukazovat, jelikož jádro problému je přece každému jasné.
    Tento den se ke mně do čety připojila opička s přezdívkou XavengerSVK a náš uznávaný lékař siccus. Zvládli jsme spolu sedm celkem podařených bitev s pouze jednou prohrou. Ukazatel WN8 se zastavil na průměrných 2200, což rozhodně není důvod k pláči, ba ani k žádné oslavě.
    Překvapuje mne, že v četě máš větší WN tak dmg. Obvykle to bývá tak, že solo mám větší dmg, bo mi ho nevyžírají kolegové, ale o to menší WR (protože kolegové nevyžírají tu dmg :D)
    Kompletní výsledky jasně ukazují, že náš Objekt 140 je takovým vlkem mezi tanky. Sám v boji dokáže protivníky ošklivě pokousat, nýbrž zásadních úspěchů dosahuje hlavně ve smečce. Všechny hodnoty jsou nakonec velmi podobné. Poškození se točí průměrně kolem 2500 za bitvu a rozdíl v zisku zkušeností a kreditů není nijak zásadní.


Testování kol SPECIALIZED na Rohálovce 2018

    představuji Vám první díl ze série World of Tanks výzev, zaměřené na porovnání bitevní efektivity tanku dle mého výběru. Tento díl je zaměřený na velice oblíbený Objekt 140 a již samotný název napovídá, že půjde o porovnání: padesát bitev odehraných na publicku sólo versus padesát bitev odehraných se stejným tankem v četě. Dále, aby bylo porovnání co nejlepší a nejprůhlednější, můžete si zde stáhnout balíček se záznamy všech odehraných bitev. Každý záznam, popřípadě skupina záznamů, je doplněn(a) o rozbor a popis faktorů, které ovlivnily jednotlivé výsledky. Zároveň budu velice rád, pokud budete mít libovolný dotaz nebo najdete jakýkoliv podnět pro zlepšení, když zanecháte komentář pod článkem nebo mi napíšete přes jiný komunikační kanál.
    Děkuji za pochvalu, doporučuji i navazující článek na T62A. Pokud by tě zajímaly nějaké konkrétní rozdíly, nebo podrobnější info, tak napiš a já rád odpovím. Popřípadě udělám extra článek.
    Třetí den jsem si říkal, že se ten winrate přece už musí zlomit, ne? No, jestli si myslíte, že jsem měl pravdu, tak jste zřejmě stejně optimistického ražení jako já. Jak už se říká: „Větší pes mrdá“, tak musím uznat, že WG a RNG musí mít pořádnou výbavu, jelikož být 3 dny za sebou zaplavován rajčatovým protlakem mi už opravdu přestávalo býti příjemné. Vydržel jsem tedy pouze 6 her, jelikož každá bitva skončila tak rychle, že můj nástřel nedosahoval ani množství vlastních životů.


Na Rohálovce podpoříme Šimona - přečtěte si jeho příběh

    Veškerá aura štěstí čtvrtého dne vyprchala a já se i pátý den vezl na zrádné koleji vedoucí k tristnímu poměru výher. Nejen že ani 2700+ nastříleného průměrného poškození nestačilo, bylo už totiž absolutně jasno, že budu vlastně rád, když mi celkový poměr výher na Objektu 140 nespadne pod kritických 50%. Tímto výsledkem jsem zakončil prvních 50 bitev a tedy i první část celé výzvy. Pojďme se tedy podívat, jak se mi vedlo ve společnosti zkušených opic a jestli jsem spadl pod celkových 50% výher, nebo se chytil záchranné větve.
    Hned první den jsem se s až přehnaným nadšením utkal s publickem a na této nejdelší části celé výzvy se negativně projevila převážně má neschopnost skončit ve správný čas. Proto první doporučení, které vám dám, je, že pokud stojíte o zlepšování statistik, nehrajte, pokud se vám momentálně nedaří nebo jste unavení. Neboť každá drobnost, která má vliv na vaše soustředění, se zaručeně negativně podepíše na výsledných statistikách.
    Zajímavým faktem na závěr je zjištění, že počet výher ovlivňuje WN8 mnohem zásadnějším způsobem, než se může na první pohled zdát. Již v minulosti jsem věděl, že výhry mají určitý vliv na statistiky, až nyní mi však došlo, jak velký tento vliv je a že se opravdu nevyplatí vzdát možnost vyhrát bitvu jen pro to, abych přežil a více nastřílel.


Foto a video Rohálovská 50ka 2018

    Druhý den a 7 her plných očekávání úžasných výsledků. No, jak sami můžete vidět na přiloženém screenshotu, katastrofální výkony mého teamu nezachránilo ani 2500+ poškození za bitvu, ani WN8 2300+. Poučil jsem se však z předchozího dne, a jelikož nemá smysl prát se s osudem, odložil jsem pokračování ve výzvě na další den.
    Hlavní rozdíl je v procentu vyhraných bitev, kde se jasně projevuje vliv čety. Dobře komunikující skupina, na kterou se můžete spolehnout, vám pomůže vyhrávat a hlavně podrží situaci ve chvíli, kdy se dopustíte chyby. V sólo hraní je každá chyba mnohem tvrději potrestána, a proto je nutné preciznější soustředění a vyhodnocování situací. Celkově je sólo publik větší dřina a menší zábava.
    —————————   JEDNOTLIVÉ DNY – SOLO   —————————
    Sobotní dopoledne v Prusinovicích (28.4.2018) patří dětské MTB Rohálovce. Pro zdárné zvládnutí dětských závodů potřebujeme informované rodiče. ... více

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00