Jak na věc


padání vlasů u žen příčina

Androgenní alopecie - padání vlasů u mužů

    Jedná se o nebolestivé, nezánětlivé onemocnění pokožky, které je charakteristické vypadanými ložisky, kterých může být více, a mohou se vyskytovat na jakékoliv ochlupené části těla. Ložiska mohou po těle cestovat. V těchto místech se může změnit struktura nebo odstín vlasů.
    Přípravky Kapyderm toto onemocnění pomáhají léčit tím, že pokožku vhodně hydratují a vyživují. Drží tak pokožku v dobré kondici, ale spouštěcí mechanismus k růstu vlasů musí dát organismus a psychika jedince sama.
    U Alopecie areata je přítomna genetická predispozice spolu se sníženým imunitním systémem, na jedince s tímto onemocněním má většinou velký vliv psychika.
    Jedná se o genetický výpadek vlasů, způsobený zvýšenou hladinou mužského hormonu (testosteronu). Tento hormon působí na vlasový kořínek, ten se zužuje a posouvá ho k horním vrstvám pokožky. Toto zkracuje další růstové fáze. Vlasy jsou tak slabší a náchylnější k okolním vlivům a mají tak tendenci dříve odumírat. V menší míře je testosteron přítomný i u žen. Jeho hladina se může měnit v přechodovém věku nebo po porodu.


Náš TIP: Domácí kůra na padání vlasů, pokud je vlasová pokožka v pořádku

    Proti androgenní alopecii se bojuje velmi obtížně. Doporučujeme používat pouze vyživující a hydratační kosmetické přípravky a dodržovat hygienické návyky. Díky tomu se dá výpadek zpomalit a oddálit, ne však zcela zastavit. Jediné skutečné řešení je pak transplantace vlasů, doporučujeme Inter Clinic.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
200
8167
cache: 0024:00:00