Jak na věc


půjčovna obytných aut kladno

Co najdete v naší půjčovně kostýmů

    Naše půjčovna kostýmů Praha má pro Vás jednoduchý návod, jak si půjčit naprosto dokonalý kostým na párty, oslavu, karneval nebo firemní či školní večírek!
    Svatební salon San Veritá je výhradním dovozcem luxusních svatebních šatů Enzoani, tyto šaty poskytují neobyčejný vzhled a pocit výjimečnosti. U nás nemusíte nikam spěchat, svým klientkám se snažíme vybrat ty nejvhodnější svatební šaty, které jsou jedny z nejdůležitějších v životě Veškeré šaty jsou ušité z nejlepších materiálů, pošité španělskou krajkou a zdobené swarovskiho kameny. A pokud si nevyberete ze stálé nabídky, ušijeme vám šaty na míru přesně podle vašich představ. Poskytneme vám stejnou péči, jakou věnujeme českým celebritám, které využívají našich služeb, např. Kateřina Kristelová, Olga Lounová, Hedvika Kollerová, Eva Čerešnáková, Martina Gavrielli atd. Díky tomu všemu jsme se během velmi krátké doby zařadili mezi nejlepší svatební salony v Praze. Se svatebními šaty ze salonu San Veritá bude váš velký den dokonalý a nezapomenutelný


Pánské a dámské kostýmy k zapůjčení

    Naše půjčovna kostýmů nabízí nepřeberné množství různorodých kostýmů! Proč si na jednorázovou akci kupovat celý kostým? U nás si můžete vybrat originální kostým již za 250,- Kč za den!


Halloweenské kostýmy k zapůjčení

    V naší půjčovně kostýmů na Praze 1 najdete kostýmy na karneval a maškarní bály, vánoční a mikulášské večírky, halloweenskou párty, hororovou párty, upíří, vampíří nebo zombie strašidelný večírek, slet čarodějnic, večírek ve stylu prohibice nebo mafiánskou párty, havajskou, pirátskou nebo námořnickou párty. Půjčujeme i čertovské kostýmy, andělské kostýmy, kostýmy pro klauny a klaunice. Půjčujeme také retro a disko kostýmy, hippie kostýmy a kostýmy na filmovou nebo pohádkovou párty, na mexickou, indiánskou a kovbojskou párty. Dále nabízíme kostýmy na večírky historické (například ve stylu pravěku, starověkého Říma, baroka, 30. let, 60. let, 70. let a 80. let.), nemocniční, doktorské a madic párty, pivní slavnosti a oktoberfest, lesnické bály, kostýmy svatých mužů i žen. Půjčujeme velké množství vtipných kostýmů a maskotů.Objevíte u nás také různé druhy dámských i pánských uniforem. Například uniformy pro zdravotní sestřičky, uniformy pro doktory uniformy pro školačky, uniformu pro sekret
    Ceny za půjčení kostýmu:1 den.......................190 - 450 Kč2 dny.......................250 - 500 Kč3 dny.......................400 - 650 KčVíkend ....................350- 600 Kč+ 500 Kč vratná záloha na každý kostým, která se musí složit v hotovostiVíkend = (pá-so, pá-po), státní svátky
    KROK 3: Pak už jen stačí složit zálohu (500,- za každý kostým) v den, kdy si kostým půjčujete a vyrazit na večírek!


Kostým Zdravotní sestřička - zelená

    V naší půjčovně si můžete ke každému zapůjčenému kostýmu přikoupit také řadu doplňků a dotvořit tak svůj převlek k dokonalosti. Například sexy punčochy, klobouky, čelenky a čepičky, korunky, falešnou krev a jizvy, upíří a čarodějnické zuby, umělé nosy a uši, falešné zbraně, pirátské doplňky, boa, cigaretové špičky, rukavičky, kšandy, svatozáře, andělská křídla, čertovské a strašidelné masky, benátské škrabošky, paruky, barvy na vlasy a tělo, policejní a vězeňské doplňky, ale také velké množství dekorací, párty vychytávek a pásek pro dokonalé dotvoření prostředí.Najdete u nás různorodé pánské i dámské kostýmy na karneval a maškarní, vánoční a mikulášské večírky, halloweenskou nebo zombiepárty, slet čarodějnic, večírek ve stylu prohibice nebo mafiánskou párty, havajskou, pirátskou i námořnickou párty. Půjčujeme také retro kostýmy, kostýmy na filmovou, pohádkovou, mexickou a westernovou párty. Uniformy, kostýmy svatých mužů a žen,vtipné kostýmy a maskoty. V nabídce naší půjčovny nechybí a
    V naší půjčovně kostýmů a oblečků pro Vás máme velké množství vtipných, dobových, slavných, strašidelných nebo naopak roztomilých kostýmů. U nás si vyberete kostým na všechny možné i nemožné druhy akcí, oslav, večírků, sešlostí a párty. Půjčujeme pánské kostýmy, dámské kostýmy i dětské kostýmy. Svou nabídku stále rozšiřujeme a snažíme se reagovat na Vaši poptávku. Jako jediná půjčovna kostýmů v okolí máme otevřeno i v sobotu!
    1 den: od 190,- do 450,- Kč2 dny: od 250,- do 500,- Kč3 dny: od 400,- do 650,- KčVíkend: od 350,- do 600,- Kč*Víkend = zvýhodněná sazba od pátku do soboty nebo pondělí a také přes státní svátky.
    Přijďte si vyzkoušet všechny vybrané kostýmy do naší půjčovny na Václavském náměstí 807/64, Praha 1 a okouzlete všechny na párty nebo večírku!


Kostým gangsterský oblek - zlaté proužky

    3) Kostým si můžete vyzkoušet, vyzvednout či ho vrátit na naší adrese na Praze 1 kdykoliv v otevírací době (včetně soboty). V naší půjčovně si můžete ke každému kostýmu dokoupit také spousty doplňků. Například sexy punčochy, klobouky, čelenky a čepičky, falešnou krev a jizvy, falešné zbraně, péřová boa, cigaretové špičky, rukavičky a spousty jiných.Pokud si budete kostým půjčovat v pátek, půjčovné je za zvýhodněnou víkendovou sazbu! Cena zůstává stejná jak při vrácení v sobotu tak i při vrácení vypůjčeného kostýmu následující pondělí.K ceně půjčovného si účtujeme 500,- Kč vratnou zálohu na každý zapůjčený kostým. Tu Vám vrátíme zpět v plné výši po vrácení celého, neporušeného a významně neznečištěného kostýmu.Nechceme Vás zatěžovat po bouřlivé párty nebo večírku žádnými zbytečnostmi, a proto je každý zapůjčený kostým čištěn a žehlen na naše náklady!Otevírací doba půjčovny:Po - Pá: 10:30 - 18:30Sobota: 12:30 - 18.30Ceník půjčovného:
    Ať už se chystáte na filmovou párty, pirátskou párty, párty ve stylu zpátky do minulosti v Hippie kostýmech, havajskou párty, historickou párty, či hledáte kostým pro děti na různá představení a besídky, zaručeně si u nás vyberete!
    KROK 1: Na našich internetových stránkách si můžete vybírat kostýmy z mnoha kategorií, záleží jen na Vás, na jakou příležitost se chystáte (filmová párty, havajská párty, sexy oblečky, vtipné oblečky, vánoční večírky atd.)


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00