Jak na věc


půjčovna obytných aut kladno

Co najdete v naší půjčovně kostýmů

    Nyní můžete jít na každou akci v jiném kostýmu a oslnit tak všechny své známé i neznámé v okolí! Půjčujeme kostýmy za cenu od 190 Kč za den! Kostým si můžete důkladně prohlédnout, vyzkoušet a zarezervovat si ho v naší půjčovně na Praze 1. Do naší půjčovny kostýmů se dostanete velmi snadno. Nachází se v blízkosti metra a tramvajových zastávek na Václavském náměstí. Kostýmy rezervujeme bezplatně dva dny před zapůjčením. Pokud si budete přát zarezervovat kostým dříve, je nutné uhradit předem půjčovné (bez zálohy). A to buď hotově v naší půjčovně na Praze 1, nebo převodem na náš bankovní účet číslo: 2000118577/2010. Pokud si zvolíte druhou variantu placení půjčovného, kostým Vám zarezervujeme po přijetí částky na náš účet. V takovém případě také nezapomeňte do poznámky napsat Vaše jméno, datum vypůjčení a kontaktovat nás o provedené platbě.


Pánské a dámské kostýmy k zapůjčení

    V naší půjčovně si můžete ke každému zapůjčenému kostýmu přikoupit také řadu doplňků a dotvořit tak svůj převlek k dokonalosti. Například sexy punčochy, klobouky, čelenky a čepičky, korunky, falešnou krev a jizvy, upíří a čarodějnické zuby, umělé nosy a uši, falešné zbraně, pirátské doplňky, boa, cigaretové špičky, rukavičky, kšandy, svatozáře, andělská křídla, čertovské a strašidelné masky, benátské škrabošky, paruky, barvy na vlasy a tělo, policejní a vězeňské doplňky, ale také velké množství dekorací, párty vychytávek a pásek pro dokonalé dotvoření prostředí.Najdete u nás různorodé pánské i dámské kostýmy na karneval a maškarní, vánoční a mikulášské večírky, halloweenskou nebo zombiepárty, slet čarodějnic, večírek ve stylu prohibice nebo mafiánskou párty, havajskou, pirátskou i námořnickou párty. Půjčujeme také retro kostýmy, kostýmy na filmovou, pohádkovou, mexickou a westernovou párty. Uniformy, kostýmy svatých mužů a žen,vtipné kostýmy a maskoty. V nabídce naší půjčovny nechybí a
    KROK 2: Dále si na kostým můžete rovnou udělat rezervaci a to pomocí tlačítka - REZERVOVAT, nebo i telefonicky na čísle +420 725 991 255. Vybraný kostým Vám rádi zarezervujeme bezplatně dva dny před jeho zapůjčením. Pokud si budete přát rezervovat kostým dříve, je nutné uhradit předem částku půjčovného. A to buď hotově u nás v půjčovně, nebo na náš účet - číslo: 2000118577/2010. Pokud si zvolíte platbu převodem, kostým Vám zarezervujeme po přijetí částky na náš účet. V takovém případě také nezapomeňte do poznámky napsat Vaše jméno a datum vypůjčení. Pokud ovšem nechcete dělat rezervaci bez zkoušení, můžete přijít přímo k nám na pobočku Lublaňská 52 a kostým rovnou vyzkoušet, popřípadě vybrat z těch, které budou k dispozici.


Kostým gangsterský oblek - zlaté proužky

    V naší půjčovně kostýmů a oblečků pro Vás máme velké množství vtipných, dobových, slavných, strašidelných nebo naopak roztomilých kostýmů. U nás si vyberete kostým na všechny možné i nemožné druhy akcí, oslav, večírků, sešlostí a párty. Půjčujeme pánské kostýmy, dámské kostýmy i dětské kostýmy. Svou nabídku stále rozšiřujeme a snažíme se reagovat na Vaši poptávku. Jako jediná půjčovna kostýmů v okolí máme otevřeno i v sobotu!
    Naše půjčovna kostýmů Praha má pro Vás jednoduchý návod, jak si půjčit naprosto dokonalý kostým na párty, oslavu, karneval nebo firemní či školní večírek!
    Naše půjčovna kostýmů nabízí nepřeberné množství různorodých kostýmů! Proč si na jednorázovou akci kupovat celý kostým? U nás si můžete vybrat originální kostým již za 250,- Kč za den!


Kostým Zdravotní sestřička - zelená

    3) Kostým si můžete vyzkoušet, vyzvednout či ho vrátit na naší adrese na Praze 1 kdykoliv v otevírací době (včetně soboty). V naší půjčovně si můžete ke každému kostýmu dokoupit také spousty doplňků. Například sexy punčochy, klobouky, čelenky a čepičky, falešnou krev a jizvy, falešné zbraně, péřová boa, cigaretové špičky, rukavičky a spousty jiných.Pokud si budete kostým půjčovat v pátek, půjčovné je za zvýhodněnou víkendovou sazbu! Cena zůstává stejná jak při vrácení v sobotu tak i při vrácení vypůjčeného kostýmu následující pondělí.K ceně půjčovného si účtujeme 500,- Kč vratnou zálohu na každý zapůjčený kostým. Tu Vám vrátíme zpět v plné výši po vrácení celého, neporušeného a významně neznečištěného kostýmu.Nechceme Vás zatěžovat po bouřlivé párty nebo večírku žádnými zbytečnostmi, a proto je každý zapůjčený kostým čištěn a žehlen na naše náklady!Otevírací doba půjčovny:Po - Pá: 10:30 - 18:30Sobota: 12:30 - 18.30Ceník půjčovného:
    Svatební salon San Veritá je výhradním dovozcem luxusních svatebních šatů Enzoani, tyto šaty poskytují neobyčejný vzhled a pocit výjimečnosti. U nás nemusíte nikam spěchat, svým klientkám se snažíme vybrat ty nejvhodnější svatební šaty, které jsou jedny z nejdůležitějších v životě Veškeré šaty jsou ušité z nejlepších materiálů, pošité španělskou krajkou a zdobené swarovskiho kameny. A pokud si nevyberete ze stálé nabídky, ušijeme vám šaty na míru přesně podle vašich představ. Poskytneme vám stejnou péči, jakou věnujeme českým celebritám, které využívají našich služeb, např. Kateřina Kristelová, Olga Lounová, Hedvika Kollerová, Eva Čerešnáková, Martina Gavrielli atd. Díky tomu všemu jsme se během velmi krátké doby zařadili mezi nejlepší svatební salony v Praze. Se svatebními šaty ze salonu San Veritá bude váš velký den dokonalý a nezapomenutelný


Halloweenské kostýmy k zapůjčení

    1) V levém menu vyberte kategorii kostýmů podle tématu vaší akce (vánoční firemní večírek, nemocniční, halloweenská, pirátská, havajská, mexická, indiánská nebo kovbojská párty, karneval, sexy kostýmová párty a ze spousty jiných témat).2) Kostýmy k zapůjčení, které budou k dispozici na Vámi vybraný termín, si můžete přijít prohlédnou a vyzkoušet do naší půjčovny dámských, pánských i dětských karnevalových kostýmů na Praze 1. Také si můžete jakýkoliv kostým rezervovat prostřednictvím našich stránek, přímým kontaktem na e-mail nebo telefonicky na čísle +420 222 230 537. Pokud si budete přát rezervovat kostým déle než dva dny před vyzvednutím, je nutné uhradit předem půjčovné. Můžete si vybrat ze dvou variant. Buď hotově u nás v půjčovně na Václavském náměstí 807/64, nebo převodem na náš bankovní účet (uveden v kontaktech či podmínkách naší půjčovny kostýmů). Pokud si vyberete způsob druhý, tedy platbu na náš účet, informujte nás o tom prosím a my Vám rádi kostým zarezervujeme ihned po př
    Ať už se chystáte na filmovou párty, pirátskou párty, párty ve stylu zpátky do minulosti v Hippie kostýmech, havajskou párty, historickou párty, či hledáte kostým pro děti na různá představení a besídky, zaručeně si u nás vyberete!
    1 den: od 190,- do 450,- Kč2 dny: od 250,- do 500,- Kč3 dny: od 400,- do 650,- KčVíkend: od 350,- do 600,- Kč*Víkend = zvýhodněná sazba od pátku do soboty nebo pondělí a také přes státní svátky.
    Přijďte si vyzkoušet všechny vybrané kostýmy do naší půjčovny na Václavském náměstí 807/64, Praha 1 a okouzlete všechny na párty nebo večírku!


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
200
14844
cache: 0024:00:00