Jak na věc


přilba relax

Spací pytel - jak vybrat správný? 1/4

    Při platbě převodemsleva ve výši 2%U značkových produktů slevy při platbě převodem až 10%.Sleva je zobrazena a vypočítána v objedenávkovém formuláři před odesláním objednávky.
    Všechny akce platí do odvolání nebo do vyprodání zásob a všechny obrázky u produktů jsou pouze ilustrativní. Kopírovat jakékoliv obrázky, zvukové stopy, videa, texty nebo jejich části bez písemného svolení provozovatele stránek, je přísně zakázáno.
    Dostupnost Na dotaz znamená, že v tuto chvíli nemáme zboží skladem a dostupnost u dodavatele/dodavatelů neznáme a budeme ji muset ověřit. Pro případ, že se nám zboží nepodaří zajistit, se předem omlouváme.


Spací pytel - jak vybrat správný? 2/4

    Široký sortiment outdoorového oblečení a jiného turistického vybavení. Potřeby pro kempování a grilování. Stany, spacáky, turistická obuv, pohorky, batohy a krosny, funkční spodní prádlo, termoprádlo a mnohé další vybavení. Pro cyklisty máme širokou nabídku kol. Nabízíme silniční kola, horská kola celoodpružená nebo hardtaily, treková i krosová kola nebo také dětská kola. Také cyklooblečení a jiné cyklodoplňky a komponenty jízdních kol. Také sportovcům z jiných odvětví nabízíme širokou nabídku sportovního vybavení. U nás si své najdou příznivci všech možných sportů. Tenis, badminton, hokej, fotbal, bojové sporty, snowboard, lyže, in-line i lední brusle... Příznivcům zábavných sportů a kolektivních her jako třeba kuželky, petangue (pétanque) ale také klouzačky, bazény, trampolíny nabízíme širokou nabídku nejrůznějších typů a modelů různých výrobců. Pro děti nabízíme sportovní a outdoorové vybavení v dětských velikostech – dětská kola, dětské outdoorové oblečení, dětskou outdoorovo

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
200
8797
cache: 0024:00:00