Jak na věc


přihlásit se na badoo

Facebook – registrace nového účtu

    Pokud se k Facebooku chcete přes telefon připojit bez použití aplikace, existuje i mobilní verze m.facebook.com. Tato verze má ovšem výrazně méně funkcí a nelze například používat chat.
    Velmi kvalitní stránkou je Pixabay.com, kde akorát stačí vyhledat, jaké logo hledáte, a dostanete hned řadu výsledků, ze kterých si vyberete to, které se pro vaše potřeby hodí nejvíce.
    Facebook je místem, kde můžete najít nové i staré přátele a sdílet fotky, videa, příběhy ale také si psát. Díky tomu, že na Facebooku je obrovské množství uživatelů, tak můžete najít a obnovit i staré kontakty a najít třeba spolužáky nebo kolegy, se kterými jste dlouho nekomunikovali.
    Jestli hledáte logo Facebooku, můžete ho najít přímo na homepage Facebooku. Jestli potom hledáte velké logo ve vysokém rozlišení, můžete využít některé z fotobank, kam lidé loga ukládají a kde je možné je volně stáhnout a použít.
    Ještě je potřeba se rozhodnout, jestli chcete aplikaci Facebook, ke které je potřeba si stáhnout Messenger pro zpřístupnění chatování, nebo aplikaci Facebook Lite, která obsahuje vše v jednom, ale bez některých dalších funkcí.


Hellspy – stahujte filmy bez čekání s kreditem zdarma

    Před registrací nového účtu doporučujeme si přečíst důkladně podmínky používání. Důležitý v podmínkách je zejména minimální věk pro uživatele Facebooku, který je stanoven na 13 let. Pokud vám tolik ještě nebylo, nebo jste například rodič a chcete Facebook založit svému dítěti, tak berte na toto omezení zřetel. Stejně tak je zakázané znovu si založit účet, pokud vám již byl jednou zablokován.
    Chovejte se velmi opatrně, a pokud jste rodič, tak pravidelně kontrolujte, co vaše dítě na Facebooku dělá, co sdílí a s jakými dalšími lidmi se baví. Internet používají i lidé, kteří chtějí ubližovat, a neuváženě přidané příspěvky jim v tom jen a jen pomáhají.
    Obecně je správné se řídit pravidlem, že pokud bychom danou fotku neukázali svým přátelům mimo Facebook, tak bychom tuto fotku nikdy neměli na Facebook přidávat. Stejné je to i s názory, komentáři nebo příspěvky. Pokud bychom něco neřekli v reálném životě mimo sociální sítě, neměli bychom to přidávat na Facebook, nebo i posílat pomocí zpráv.
    Facebook je přeložený do řady jazyků, které mohou mít své vlastní verze stránek. Pro USA je tato verze www.facebook.com, ale třeba pro Německo se jedná o de-de.facebook.com, pro Francii fr-fr.facebook.com, pro Českou republiku cs-cz.facebook.com a tak podobně, ovšem tyto stránky vždy končí na Facebook.com.


Hlasová navigace a klávesové zkratky

    Hlavní stránka je poté Timeline všech vašich přátel, které si přidáte. Objevují se zde jejich příspěvky, alba a prostě vše, co přispívají. Na Hlavní stránce se také objevují propagované příspěvky a reklama.
    Dobrý den, s tímto pomůže asi jedině zákaznická podpora Facebooku. Každopádně si rozhodně nechte projet počítač anitivirem, je dost možné, že nebyl napaden váš účet, ale váš počítač, skrze který je poté napadán Facebook
    Registrace na Facebooku probíhá přímo na stránce www.Facebook.com. Pozor, www.Facebook.cz není oficiální stránka Facebooku. Na toto pozor zvlášť kdyby vám někdo zaslal odkaz vedoucí na Facebook.cz. Registrační formulář najdete na pravé části stránky, pokud se registrujete přes počítač, viz obrázek:
    Přihlásit se na svůj profil můžete přímo na stránce www.Facebook.com v pravé horní části stránky. Pro přihlášení vyplňte vaši emailovou adresu a vaše zvolené heslo. Pokud je obojí zadáno správně, ihned budete přihlášeni ke svému profilu.


Ulož to – Stahuj zdarma filmy bez registrace

    Dobrý den, jde to. Přímo na úvodní stránce Facebook.com je pod poli pro přihlášení “Zapomněli jste přístup k účtu?”. Klikněte na to, napište telefon nebo email, který jste zadávali při registraci, a postupujte podle instrukcí, které vám přijdou.
    Na sociálních sítích typu Facebook bychom se měli chovat maximálně obezřetně. Internetové prostředí může lákat k neuváženému přidání fotek, příspěvků nebo čehokoliv, ovšem rozhodně bychom neměli nikdy sdílet nic, co by nás mohlo ohrozit teď nebo i v budoucnu.
    Facebook může zpočátku působit malinko nepřehledně. Hlavní dvě tlačítka najdete na úplném vršku stránky napravo. Je to vaše jméno s profilovým obrázkem, a Hlavní stránka.
    Pro přihlášení pak stačí pouze kliknout na profilový obrázek, a k účtu se automaticky přihlásíte. Funkci Zapamatovat heslo používejte pouze a jenom na zařízeních, ke kterým máte pouze vy výhradní přístup. Nikdy tuto funkci nepovolujte na zařízeních, ke kterým se dostávají i jiní uživatelé, zvláště potom například internetové kavárny nebo společné počítače v kancelářích nebo školách.


Elektronická komunikace – jaká jsou nebezpečí kyberšikany?

    Funkce Zapamatování hesla funguje tak, že si Facebook zapamatuje, že jste se z daného zařízení již úspěšně přihlásili. Při příští návštěvě se vám na úvodní stránce  www.Facebook.com na levé straně zobrazí profilové obrázky účtů, kterým bylo umožněno Zapamatovat heslo, viz obrázek:
    Pod prvním tlačítkem se schovává vaše osobní stránka se všemi příspěvky, které jste kdy přidali. Jedná se o takzvanou vaši zeď neboli Timeline. Právě zde si upravíte profilový obrázek, úvodní obrázek, ale také popis nebo třeba vaše webové stránky.
    Přihlášení na Facebook a registrace jsou velmi snadné kroky, které zaberou jen chvilku. I tak se ale podíváme, jak se na Facebook zaregistrovat krok po kroku, a také jak se přihlásit na svůj profil, když už svůj účet máte.
    Na toto si dávejte opravdu pozor, abyste omylem nepředali své heslo někomu, kd vytvořil stránky, které se Facebooku pouze podobají. Tomuto typu útoku se říká phishing.
    Stejně tak není používání webové mobilní verze moc pohodlné a spousta funkcí oproti plné verzi na počítači nebo mobilních aplikací chybí. Jestli tak Facebook používáte na mobilu často, je vhodnější si stáhnout aplikaci bez omezení funkcí.


Datové schránky - Přesměrování z bezpečnostních důvodů

    Funkci Zapamatovat heslo můžete upravovat v Nastavení zabezpečení. Tam můžete funkci vypnout, pokud jí nechcete používat, nebo zapnout, pokud jí používat chcete. Do Nastavení zabezpečení se dostanete takto:
    Dobrý den, v horní liště klikněte na záložku se svým jménem, čímž se dostanete na svůj profil. Přejeďte myší před fotku profilu vlevo nahoře a zobrazí se vám “Aktualizovat”. Poté nahrajte novou fotku nebo vyberte fotku z Facebooku, na které jste označena.
    Mobilní aplikaci Facebook stahuje a instalujte pouze z oficiálních zdrojů. Pro mobily a tablety s operačním systémem Android to je Google Play. Pro zařízení s operačním systémem iOS, tedy mobily iPhone a tablety iPad potom z App Store. Všechny jiné zdroje jsou rizikové a hrozí, že se může jednat o podvod. Díky tomu, že stahujete z Google Play nebo App Store bude i vaše aplikace vždy aktuální.
    Facebook.com je jediná správná stránka Facebooku. Žádné jiné verze nejsou pravé a může se jednat o podvodníky, kteří chtějí, abyste na jejich stránky zadali své Facebookové heslo.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00