Jak na věc


převod jednotek času

NAREX 66634621 Převod úplný EBU 18 C-A

    Jsme výrobcem a dodavatelem rozsáhlého sortimentu vysoce kvalitních produktů pro převod hnací síly značky Challenge na českém, slovenském a polském trhu.
    Ve světě je více než 500 000 poboček WESTERN UNION® ve více jak 200 zemích. Najdete je ve směnárnách, cestovních kancelářích, poštovních úřadech, hotelech, letištích, obchodech, bankách apod. Není třeba vlastnit ani bankovní účet, protože peníze doručujeme v hotovosti.
    se snaží maximálně vycházet vstříc svým klientům. Zákazník je vždy na prvním místě. Milióny lidí na celém světě využívají služeb WESTERN UNION® především pro jejich vysokou spolehlivost, bezpečnost a rychlost. Zákazníky přitahuje pět hlavních atributů naší společnosti.
    WESTERN UNION® zajistí, že Vaše peníze budou vyplaceny rychle a té správné osobě. Služby „WESTERN UNION® převod peněz“ můžete využít v naléhavých situacích jako ztráta platební karty či finančního obnosu, dále můžete posílat peníze do zahraničí svým příbuzným a přátelům.


NAREX 621769 Kolo řetězové EPR 35 B-C

    Síla obchodní značky WESTERN UNION® ji staví do pozice světové jedničky v rychlých převodech peněz. Zákazníci mají jistotu, že se setkávají se společností, která má na trhu nejlepší pověst. Totéž platí i o společnosti PES – Peněžní expresní service®.


produkty vlastní značky a prověřené kvality

    Afghánistán, Alžírsko, Americká Samoa, Andorra, Angola, Anguilla, Antigua a Barbuda, Argentina, Aruba, Austrálie, Bahamy, Bahrajn, Barbados, Belgie, Belize, Benin, Bermudy, Bolívie, Bonaire, Botswana, Brazílie, Britské Panenské ostrovy, Brunej, Burkina Faso, Burundi, Cookovy ostrovy, Curacao, Čad, Čile, Dánsko, Demokratická republika Kongo, Dominikánská Republika, Džibutsko, Egypt, Ekvádor, Eritrea, Etiopie, Falklandské ostrovy, Fidži, Filipíny, Finsko, Francie, Francouzská Guyana, Francouzská Polynésie, Ghana, Gibraltar, Grenada, Guadeloupe, Guam, Guatemala, Guinea, Guinea-Bissau, Guyana, Haiti, Honduras, Hong Kong, Indonésie, Irák, Irsko, Island, Itálie, Jamajka, Japonsko, Jemen, Jižní Afrika, Kajmanské ostrovy, Kambodža, Kamerun, Kanada, Kapverdy, Katar, Keňa, Kiribati, Kolumbie, Komory, Konžská republika, Korea, Kostarika, Kuvajt, Kypr, Laos, Lesotho, Libanon, Libérie, Libye, Lichtenštejnsko, Lucembursko, Macao, Madagaskar, Malajsie, Malawi, Malta, Maroko, Marshallovy ostrovy, Mart
    Jako pobočka mezinárodní skupiny Challenge Group působíme na trhu od roku 2007, přičemž historie prodeje řetězů Challenge na našem trhu začala již v roce 1996. Více na stránce o naší společnosti.
    WESTERN UNION® poskytuje klientům služby převodu peněz do několika minut po celém světě a bez použití bankovních účtů. Pobočky pro ČR naleznete v naší sekci "Pobočky" nebo celosvětově na webu WESTERN UNION®. Postup je jednoduchý. Stačí navštívit vámi vybrané místo WESTERN UNION® a postupovat následovně, dle požadované služby: treter
    S využitím nejmodernější elektronické technologie a vlastní komunikační sítě umožňuje WESTERN UNION® převody peněz během několika málo minut. Zákazníci vědí, že peníze dojdou téměř ihned po odeslání.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00