Jak na věc


překladač vět

Elektronické překladače Anobic - ECTACO CR

    Elektronické dvou- a vícejazyčné kapesní překladače Anobic jsou založeny na nejmodernějších technologiích a obsahují bohatou slovní zásobu. Software pro rychlé překlady oceníte zvláště při výuke, obchodních i turistických cestách do zahraničí. Rychle a snadno dohledáte potřebné větu, slovíčko nebo slovní spojení, což Vám významně usnadní orientaci a komunikaci v cizí zemi.
    Překladové slovníky jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází.
    Překládá slova, texty a  věty z více než 40 jazyků zdarma. Spolehlivě Vám přeloží požadované slovo za pár sekund. Jednoduchý výběr jazyka výrazně šetří Váš čas. Kromě standardní slovní zásoby, překládá slangové i hovorové výrazy. Překladač vět, textů a slov je zcela zdarma a online.


Nejpoužívanější jazykové překlady

     Jednoduché překladové slovníky obsahují pouze několik desítek tisíc slov, zatímco kvalitní překladové slovníky obsahují stovky tisíc slov plus desítky tisíc nejpoužívanějších vět. Další velice důležitou funkcí, v které se liší jednotlivé překladové slovníky, je hlasový výstup. Při studiu cizích jazyků je velice důležité vědět, jak se které slovo řekne, neboť většina cizojazyčných slov se jinak píše a jinak vyslovuje. Velice užitečný hlasový výstup je většinou známkou kvalitního překladového slovníku. U hlasového výstupu ještě také záleží na kvalitě hlasového výstupu, například, zda jsou slovo namluvena rodilým mluvčím.
    © 2012 - Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části je bez předchozího souhlasu zakázáno. Autor webu negarantuje přesnost uvedených informací.
    Překladač internetových stránek poskytuje rychlý překlad cizojazyčných www-stránek. Stačí vložit (link) adresu stránky a vybrat jazykový varianta překladu. Přeložena stránka si i po překladu zachová původní grafický vzhled.
    Překládat můžete i na mobilech, smartphonech, tabletech. Standardně podporovány jsou zařízení Android, iPhone, Kindle, iPad a mnohé další, které podporují javascript.
    Přeložte si text, nebo celé věty pohodlně během několika vteřin. Překladač je vhodným pomocníkem při studiu i v zaměstnání. Stačí jen vložit zkopírovaný text a zvolit jazykový variantu překladu.


překlad vět online do 66 jazyků

    Překladač vět online, který najdete na www stránce www.iPrekladac.eu je nástroj, translator, na překlad slov, vět, či celých textů. Jeho funkce, mezi které patří podpora až 40ti jazyků, je možné využívat zcela zdarma. iPrekladac.eu vám může pomoci při učení cizích jazyků.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00