Jak na věc


přítel faltýnové david

Hřebejk zahradníkem. Novou trilogii vypěstoval z Pelíšků

    Aňa Geislerová, Klára Melíšková a Gabriela Míčová, to jsou herečky, které ztvární tři sestry v nové české filmové trilogii Zahradnictví. Ta časově předchází oblíbenému snímku Pelíšky. Jedna ze sester je manželkou Jindřicha, postavy, kterou nezapomenutelným způsobem ztvárnil Jiří Kodet. V Zahradnictví bude Jindřicha hrát herec Martin Finger.
    Koproducenty jsou Helena Uldrichová s Filmovým centrem České televize, Lubomír Konečný s Barrandov Studios, za Slovensko Michal Kollár – Sokol Kollár a Tibor Búza – RTVS a za Polsko Agnieszka Kurzydlo – MD4. Film byl podpořen Státním fondem kinematografie, Audiovizuálnym fondom a programem MEDIA.
    Dva týdny před posledním natáčecím dnem odtajnili tvůrci filmové trilogie Zahradnictví první teaser! Projekt, který se natáčí už od poloviny června tohoto roku v Praze, Jaroměři, Veltrusech, Žatci a v dalších lokacích, tak naznačuje, jak bude unikátní trilogie vypadat.První část s názvem Rodinný přítel přijde do kin 27. dubna 2017 a představí zejména milostný trojúhelník tvořený Aňou Geislerovou, Ondřejem Sokolem a Martinem Fingerem na pozadí válečných let v naší zemi. » Číst více


Rodinný přítel (1/3 – Kino verze)

    Režisérem všech tří filmů je Jan Hřebejk a kromě již zmíněných herců se zde objeví také například Ondřej Sokol, Jiří Macháček, Sabina Remundová, Lenka Krobotová, David Novotný, Karel Dobrý, Miroslav Táborský či Anna Fialová.
    Unikátní výpravná filmová trilogie se začala natáčet v polovině června a natáčení by mělo skončit v prosinci tohoto roku. Premiéry všech tří filmů by měly proběhnout v roce 2017. Rozsahem zatím na české poměry nevídaný projekt s rozpočtem 120 milionů korun produkuje Viktor Tauš ze společnosti Fog’n’Desire Films.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
200
8455
cache: 0024:00:00