Jak na věc


přístavba k stavajici chate

Přístavba knihovny k rodinnému domu II.

    Přístavba k malému domku na předměstí Melbourne. Na úzké parcele leží podlouhlý domek, v původní části jsou ložnice, v přístavbě směrem na zahradu navazuje obytný prostor.
    Tělocvična vyrostla v centru Chelles na centrálním volném prostoru mezi radnicí, vysokou školou, centrem současného umění. Hlavní nosná konstrukce je ocelová, doplněná železobetonovými částmi. Fasáda je tvořena skleněnými a měděnými částmi, odráží okolní svět a propouští světlo dovnitř.
    Budova z 19.století byla přěměněna na kanceláře a na jejích vrcholu vzniklnul třípodlažní penthaus majitele objektu. Hmota nástavby je ve spodním podlaží uskočená, aby opticky oddělila nové od starého.
    Po rekonstrukci druhé tenisové haly, dostavbě antukových kurtů, multifunkčního hřiště a segway parku jsme se opět pustili do náročného projektu – výstavby nového křídla hotelu Vitality.
    Vyslyšeli jsme přání našich klientů a rozšíříme hotel Vitality o nový multifunkční sál pro 150 osob, elegantní lounge, 26 dvoulůžkových pokojů, relaxační zahradu a krytý venkovní prostor pro volnočasové aktivity. Otevření nového křídla je plánováno na říjen roku 2018.


Stolová přístavba Alfa 100, 160 x 45 x 73,5 cm, 1/2 kru

    Vila z roku 1916 od architektů Davinet und Studer stojí v Bernu v části Gülingen. Nová prosklená část otevírá klasickou do sebe uzavřenou dispozici směrem do zahrady. V přístavbě je nová kuchyň a jídelna.
    Dřevěná přístavba k venkovskému rodinnému domu částečně zasahuje nad vodní plochu rybníku. Fasádu tvoří vertikální dřevěné proužky, které jsou v některých místech podloženy sklem.
    Přístavba k vesnickému domu blízko severního francouzského pobřeží nabízí klidný prostor ke čtení a práci. Knihovna je usazena výš než je rovina původního domu, velké okno v čele tak nabízí krásný pohled do krajiny. Pod knihovnu se vešla garáž a další zázemí domu.
    Naším přáním je, aby se resort Vitality svým rozsahem nabízených služeb stal jedinečným místem aktivního odpočinku, profesionálního sportovního zázemí, relaxu a gastronomie.
    Na výstavbě nového křídla se podílí firmy, které se zabývají nejnovějšími stavebními postupy. Jak nám přístavba roste a jaké technologie jsou právě prováděny, můžete sledovat na našich stránkách.


Kancelářské židle Exe, černá, s područkami

    Jedná se o přístavbu k původnímu tradičnímu venkovskému japonskému domu, která bude sloužit mladému páru. Díky ní budou mít všichni obyvatelé své soukromí, ale zůstalo zachováno i spojení pomocí zakryté chodby. Mezi domy vznikl prostor pro společnou zahradu.
    Postup výstavby je precizně plánován s ohledem na hosty resortu Vitality, ovšem předem se omlouváme za případné zvýšení hluku. Děkujeme za Vaši shovívavost.
    V suterénu je příjemný vinný sklípek, přízemí je jasné, otevřené s výhledme na vinice.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00