Jak na věc


příbuzní v přímé linii

Diskuze : Hlavní : Rodina a jak v ní přežít

    Záchranáři vytahují postupně z moře trosky letadla, které se v pondělí zřítilo 13 minut po startu u ostrova Jáva v Indonésii. Na palubě bylo 189 lidí, nehodu pravděpodobně nikdo nepřežil. Záchranáři také našli v moři první těla cestujících. Mezi oběťmi by měla být teprve patnáctiměsíční holčička, která v letadle cestovala se svými rodiči. Holčička by tak byla nejmladší obětí letecké katastrofy.
    Audrey Hepburn, Ben Gazzara, James Mason, Irene Papas, Maurice Ronet, Michelle Phillips, Romy Schneider, a další >Omar Sharif, Beatrice Straight, Gert Fröbe, Wolfgang Preiss, Marcel Bozzuffi, Wulf Kessler, Ivan Desny, Ursula Buchfellner, Gabriele Ferzetti, Bernard La Jarrige, Mike Monty, Charles Millot, Vadim Glowna, Dietlinde Turban
    V neděli pohřbila rodina dvouletého chlapečka Julena ze Španělska, kterého záchranáři po dvou týdnech dostali z hluboké šachty, kam spadl. Rodina stále doufala, že je chlapec naživu, bohužel se ukázalo, že zemřel hned po pádu. Policie momentálně zjišťuje, kdo mohl za jeho smrt. Mezi podezřelými je majitel farmy, kde se šachta nachází, a také její výrobce. Pokud je soud uzná vinnými, mohou strávit ve vězení až čtyři roky.
    Na pomoc rodinám českých vojáků zabitých při nedávném sebevražedném útoku v Afghánistánu lidé poslali už přes sedm milionů korun. Ve čtvrtek to prohlásil mluvčí ministerstva obrany Jindřich Plescher.


JAMES BOND 007: Dr. No 2015 (Blu-ray)

    Britské městečko Windsor opět ožilo královskou svatbou. V jedenáct hodin dopoledne místního času si v kapli svatého Jiří řekli ano princezna Evženie a její snoubenec Jack Brooksbank.
    Chlapce ve slovenské Snině pokousal pes do obličeje poté, co ho s kamarády provokoval. Majitelku pak brutálně zbili příbuzní chlapce, kteří tvrdí, že nebyl pes přivázaný. Jenže záběry z bezpečnostních kamer ukázaly něco jiného. I přesto žena dál dostává výhrůžky.
    Rodina módní návrhářky Kate Spade, která se v New Yorku oběsila na šále, přišla se šokujícím prohlášením. Sestra mrtvé ženy se nechala slyšet, že Kate léty trpěla vážnými psychickými problémy a svoji smrt dlouho plánovala.
    Čtyři sestry, jejich tři manžele a jednoho švagra musela pohřbít rodina z newyorského Amsterdamu. Osm příbuzných zemřelo při nehodě limuzíny, která měla dohromady 20 obětí. Na poslední rozloučení dorazily do kostela stovky lidí.


Matka dvou dětí nepřinesla dřevo. Rodina ji za to měla ubít k smrti!

    Slovenská policie řeší otřesný případ, který se stal na Silvestra ve městě Rimavská sobota. Mladá maminka od dvou dětí (29) se vydala do lesa pro dříví. To však nepřinesla a její dvě příbuzné ji za to ubily. O tři dny později ji odvezly do nemocnice, ale bylo už pozdě. Maminka zraněním podlehla.
    Po nevyjasněné smrti svého otce zdědí Elizabeth Roffe (Audrey Hepburn) farmaceutickou firmu. Chce oddaně pokračovat v otcových šlépějích, pročež zakáže svým příbuzným prodej jakýchkoli částí podniku - životu nebezpečné rozhodnutí...
    Šílený případ rozplétají policisté na jihu Slovenska. Vyšetřují smrt dvanáctiletého Nikolase. Hoch zemřel poté, co dostal brutální "nakládačku" kvůli pár drobným. Nejotřesnější na celém případu je to, že chlapce podle všeho zřídili vlastní příbuzní!
    Rodina Ukrajince Pavla Semenjuka má v tuto chvíli 346 potomků. A tak není divu, že si jména mladších příbuzných ani nepamatuje. Nejstarší je v 87 letech právě Pavel, nejmladšímu jsou dva týdny. Pavel teď s potomky usiluje o titul největší rodiny na světě.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
200
10934
cache: 0024:00:00