Jak na věc


příčiny žluté stolice-průjem

Seznam možných duševních příčin nejrůznějších nemocí a možných rad, jak se potíží zbavit

    Protože ekzém se projevuje na pokožce, která je kontrolkou jater a žlučníku, má základ ve zlobě, vzteku, agresivitě a nespokojenosti, kterou v sobě dusíme.
    Kůže je orgán, který odděluje náš vnitřní svět od okolí, je to největší kontaktní orgán se světem. Ukazuje, jak s láskou přijímáme a zpracováváme nepříjemnosti, které od okolního světa dostáváme, jak je s láskou umíme řešit, vyjádřit.
    Má protialergické účinky. Spouští protizánětový mechanismus organismu. Díky svým antibakteriálním účinkům chrání před onemocněním srdce a žaludku. účinkuje jako protinádorová prevence, zpomaluje růst nádoru. Snižuje vysoký krevní tlak. Zlepšuje procesy látkové výměny. Upravuje cyklus spánku a napomáhá termoregulaci. Snižuje pocit bolesti.
    Příčina: Fyzická únava poukazuje na potřebu duševního odpočinku, je třeba vyhledat klid, ticho, přírodu, i samotu. Dlouhodobé překračování vlastních limitů a hranic. Zanedbávání sebe sama. Výkon za každou cenu. "Nemožnost" se zastavit.
    Pokud v sobě dusíme nepříjemnosti a zlobu, musí naše falešné pozlátko, hru na dokonalou fazónu, něco porušit. A tím je ekzém, který narušuje naše předstírání, že jsme uvnitř v pohodě.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
200
8376
cache: 0024:00:00