Jak na věc


příčiny špatné srážlivosti krve u dětí

Ekzém je ukazatel potlačovaných agresivních emocí, které na nás tlačí, abychom je vyjádřili a odžili.

    Kůže je orgán, který odděluje náš vnitřní svět od okolí, je to největší kontaktní orgán se světem. Ukazuje, jak s láskou přijímáme a zpracováváme nepříjemnosti, které od okolního světa dostáváme, jak je s láskou umíme řešit, vyjádřit.
    Pokud v sobě dusíme nepříjemnosti a zlobu, musí naše falešné pozlátko, hru na dokonalou fazónu, něco porušit. A tím je ekzém, který narušuje naše předstírání, že jsme uvnitř v pohodě.
    Protože ekzém se projevuje na pokožce, která je kontrolkou jater a žlučníku, má základ ve zlobě, vzteku, agresivitě a nespokojenosti, kterou v sobě dusíme.
    Jste schopni zkonzumovat 1 kg slunečnicových semen nebo 1,6 kg mandlí? Není snazší pro stejné množství vitamínu E spolknout jednu tabletu Mega Vitaminu E?
    Antioxidant. Upravuje hladinu cukru v krvi. Snižuje hladinu cholesterolu a triglyceridů. účinný regulátor tělesné hmotnosti. Upravuje funkci žaludku a střev. Čistí tlusté střevo. Reguluje jaterní funkce. Doplňuje vegetariánský jídelníček. Posílením samohojících procesů zvyšuje obranyschopnost organismu.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
200
7772
cache: 0024:00:00