Jak na věc


písničky s akordy a texty na ukulele zdarma

Cashmere Cat, Major Lazer, Tory Lanez – Miss You (Official Video)

    Chytlavých reklamních písniček, které se určitě líbí dětem, je víc, než jen známá Mňam, mňam, Bobík. My teď nemůžeme z hlav dostat Gummiméďu. Tak tady je.
    Pravidelně teď pro vás přidávám každý pátek dvě známé písničky obohacené ilustracemi. Jsou připraveny i ve formátu PDF k vytištění včetně akordů, vždy dvě na jednu stránku, takže si tak budete moci sestavit vlastní zpěvníček. Nové písničky jsou označeny, abyste je snadněji nalezli.
    1. Bodaj by vás, vy mládenci, čerti vzali, keď ste vy mňa na ten tanec nepozvali. /: Ja by bola tancovala, aj na cimbál niečo dala a vás všetkých pobozkala. :/
    Na našem webu pak naleznete různé mixy – snažíme se pracovat na tom, abychom dali dohromady to nejpopulárnější a nejoblíbenější a logicky to seřadili do kategorií, aby se vám to snadno prohlíželo.
    Jsme rádi, že jste zavítali k nám. Krása moderní doby a internetu spočívá v tom, že je tolik věcí snadno přístuných. Videa, hudba, písničky, pohádky, cokoliv co vás jen napadne. A server Youtube, kterému je i náš web věnován, je asi největší naleziště opravdových pokladů.


Khalid & Normani – Love Lies (Official Video)

    „Camila“ album available at: Spotify http://smarturl.it/Camila_Sptfy Apple Music http://smarturl.it/Camila_AM iTunes http://smarturl.it/Camila_iTunes Google Play http://smarturl.it/Camila_GP Find Camila Here: Twitter: @camila_cabello IG: @camila_cabello Facebook: @97camilacabello Website: www.camilacabello.com #Camila (C) 2018 Simco Ltd. [...]

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
200
8424
cache: 0024:00:00