Jak na věc


pátračka gilda a mrtvá schránka

Znáte plyšového medvěda Kubu, který skládá puzzle? Doporučuje...

    Co dělat o víkendu? Kam s dětmi na výlet? Co koupit jako dárek? Mrkněte na náš Slevomat magazín a inspirujte se. Máme pro vás spoustu tipů na zážitky s rodinou i přáteli, nezávislé recenze od mama blogerek, videa a hodnocení. Prozradíme vám, co frčí i jaký dárek koupit vašim blízkým k narozeninám nebo Vánocům.
    Gilda Joyceová je výstřední třináctiletá školačka z Detroitu, která se zajímá o parapsychologii a o níž je známo, že si trochu vymýšlí. Během poslední předprázdninové hodiny angličtiny na otázku učitelky, jak se chystá strávit léto, vyhrkne před celou třídou impulzivní lež, že pojede do San Franciska. Nikdo jí však nevěří, proto se rozhodne udělat všechno, aby tu lež změnila v pravdu. První kniha z řady o odvážné a excentrické pátračce s parapsychologickými schopnostmi přichází po pěti letech již v druhém vydání. Albatros mezitím vydal další tři samostatné příběhy – všechny sklízejí ve světě ceny a mají stále větší počet čtenářek! Nové vydání vyprodané první knihy je spojeno s nejnovějším pátým příběhem, který právě vychází!


Máme otestované nejlepší ski areály v Krkonoších pro rodiny s dětmi

    Indicie Č. 2 (PONDĚLÍ 5. 11. 2018): Sloni v porcelánu – děti v luxusním hotelu? Ale kdeže! Zapátrejte ve článcích v našem magazínu. Najdete tam recenzi nabídky, na kterou se vás dnes snažíme navést. Jen nehledejte moc dlouho a jděte si lehnout včas – ať se vám nezdá o bílých tygrech na Ještědu a ráno nemáte pytle pod očima
    Poznávat stopy zvířat a zjišťovat alibi podezřelých? O to v téhle pátračce nepůjde. Odhalte, kam vedou naše záludné indicie, a hrajte o více než 50 cen ve Velké podzimní pátračce.
    Indicie č. 3 (ÚTERÝ 6. 11. 2018): Guzmán uniká! Ale kdo to vlastně je? Miluje tunely, ale krtek ani zkorumpovaný politik to není. V reálném životě se s ním asi potkat nechcete, ale během dlouhých podzimních večerů si s ním celá rodina může užít pořádnou legraci. Třeba zrovna vám odkryje svoje karty! Zamíchat, rozdat, a šup na něj! Už víte, která karetní hra se pod touhle nápovědou skrývá?
    Ve hře je 7000 kreditů a vouchery na skvělé zážitky z naší nabídky (5D kino po celé ČR, Hrad a zámek Staré Hrady, zmrzlina z Puro Gelato, Trabant Muzeum).
    Indicie č. 5 (ČTVRTEK 8. 11. 2018): Zástěrku tentokrát nechte stranou. Na některé kousky šatníku fixy vyloženě patří. Svět má být barevný!  Nejen ovce, koruna nebo drak. Jen dejte pozor, ať se vám o tuhle kreativní sadu děti nepoperou. Jejich výtvory ale klidně prát můžete!


Četnická pátrací stanice Praha - historická skupina, četnictvo a bezpečnostní sbory

    Celkem rozdáme 53 výher! Získat můžete dohromady 7 000 kreditů a vouchery na skvělé nabídky! Vyplatí se soutěžit každý den, protože vyhrát můžete i opakovaně.
    Indicie č. 1 (PÁTEK 2. 11. 2018): Není to kočka, není to pes, a stejně to má kožíšek. Co to jen může být? Sedm mil jedním krokem vám sice tohle zboží nezajistí, ale zimní túry vašim dětem rozhodně ulehčí. Jste Pro?
    Indicie č. 4 (STŘEDA 7. 11. 2018): To by v tom byl ZAKOPANÉ pes, aby vás dnešní indicie nedovedla k cíli! Bardzo dobrá, celodenní zábava čeká na ty, kdo se nebojí skočit do toho po hlavě. Plavky si vezměte rovnou dvoje, protože až stopaři řeknete, kam máte namířeno, bude chtít jet taky!
    Ve všední dny od pátku 2. 11. do čtvrtka 8. 11. 2018 zveřejníme každý všední den na Facebooku a v tomto článku jednu dopolední nápovědu, která vás dovede na konkrétní nabídku v sekci Rodina a děti.


Velká podzimní pátračka o více než 50 cen! Rozdáme 7000 kreditů a spoustu zážitků

    James Bond - XYZ • Artur a Maltazardova pomsta 3 • George Soros: Nové paradigma pro finanční trhy • Sienna Mercerová: Moje ségra je upír 2 Skandálzubní • L. J. Smith: Říše temnot Krvavý polibek • Alex Scarrow: Jazdci časom Kód apokalypsy • KAREL MAY Různá dobrodružství • Záhada labyrintu bohov • Norman Doidge, M.D.: Váš mozek se dokáže změnit • Ivo T. Budil: Mýtus, jazyk a kulturní antropologie

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00