Jak na věc


pásový opar a jeho léčení

Vhodné potravinové doplňky při pásovém oparu

    Další propuknutí onemocnění probíhá stejně jako ostatní opary, tedy svědění, puchýře a bolestí, protože jsou napadeny nervy, které zaznamenávají bolest.
    Opary způsobují herpes viry a mohou postihovat tváře a rty (Herpes simplex), jakékoliv místo na těle (pásový opar, herpes zoster), popřípadě pohlavní orgány (Herpes genitalis).
    U oparu se nejprve objevuje svědění až bolest dané oblasti, dále puchýřky naplněné tekutinou, které následně praskají a vysychají. Onemocnění může doprovázet zvětšení uzlin či zvýšená teplota.
    DOBRÝ DEN,MAMINKA MĚLA PÁSOVÝ OPAR NA POLOVINĚ TVÁŘE,NA KRKU,NA HRUDI.BYLA NA INFEKČNÍM,NA POHOTOVOSTI,NECHTĚLA LEŽET V NEMOCNICI,TAK SE LÉČILA DOMA.NASADILY JÍ LÉKY,POTÍRALA SI TO ROZTOKEM HYPERMANGANU.TEPLOTU NEMĚLA,UŽ SE TO TÉMĚŘ ZHOJILO,MÁ TAM ČERVENÉ FLEKY,ALE POŘÁD JÍ TO BOLÍ,ŘÍKÁ,ŽE JÍ TO PÍCHÁ AŽ TRHÁ,NEMŮŽE SPÁVAT.MAMINCE TED BUDE V BŘEZNU 80 LET.PROSÍM O RADU.JEJÍ P. LÉKAŘKA JÍ ŘEKLA,ŽE AŽ SE JÍ TO ZHOJÍ,TAK JI POŠLE NA PLÍCNÍ.DĚKUJI.POPELKOVÁ-DCERA.


Napsat komentář Zrušit odpověď na komentář

    Při prvním kontaktu s tímto onemocněním prodělá jedinec plané neštovice, což je vhodnější absolvovat v dětském věku, kdy se náš mladý organizmus dokáže s tímto onemocněním nejlépe vyrovnat. Virus se šíří kapénkově a projevuje se svědivými puchýřky po celém těle.
    Viry způsobující opar se při prvním vniknutí do našeho těla projeví chřipkovým onemocněním, po vyléčení tohoto onemocnění však zůstávají v našem těle. Konkrétně se usídli v nervech, které křižují naše tělo a bezpříznakově tam přežívají. Jakmile dojde k oslabení naší obranyschopnosti, může propuknout známá forma oparu.
    Uvedené články a rady nemohou nahradit osobní návštěvu lékaře, či kvalifikovaného terapeuta, protože TOTOŽNÉ ONEMOCNĚNÍ MŮŽE MÍT ROZDÍLNÉ PŘÍČINY. Články a rady nám však mohou ukázat možné cesty, jakými lze usilovat o své zdraví.
    459 popsaných nemocí, 517 článků bylin, 180 článků potravin, 136 skupin léčiv, 26 vitaminů a minerálních látek

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00