Jak na věc


půjdu jim na proti

DŘÍV NEŽ PŮJDU SPÁT (Knižní edice) (DVD)

    PORTÁL Putování starými pověstmi českými • PORTÁL Rok s krtkem • PORTÁL Hurá do školy! • PORTÁL Hra a její využití v předškolním vzdělávání • PORTÁL Jaro, léto, podzim, zima ve školce je pořád prima • PORTÁL Rozvoj rozumových schopností u dětí v MŠ
    Písničku Já půjdu dál od zpěvačky Heleny Vondráčkové dodáváme jako hudební podklad a karaoke. Naše karaoke je vytvořeno podle originální verze skladby vydané na albu Helena Vondráčková Best Of The Best, nahrávka z roku 1999. Formáty karaoke: MIDI GM a XG s českou diakritkou nebo bez ní, MP3, MP3+G, CD+G, AVI, WAV. Všechny skladby jsou přehratelné v PC (notebooku, netbooku…). Pro DVD přehrávač jsou vhodné skladby VIDEO.Při zpracování této karaoke skladby byl kladen velký důraz na co nejvyšší podobnost s originální nahrávkou v rámci možností formátu MIDI.


Karaoke skladba ve formátu MP3:

    Kniha nabízí soubor cvičení a pracovních listů, který je určen dětem ve věku 5–7 let, jejich rodičům a učitelům mateřských škol a přípravných tříd při základní škole. Záměrem je vybavit děti předškolního věku znalostmi a dovednostmi, které jim umožní zvládat nároky 1. třídy základní školy bez větších obtíží, či ještě lépe s radostí a s prožitky úspěchu. V knize najdeme cvičení na rozvíjení zrakového a sluchového vnímání, dále prostorové a pravolevé orientace, předčíselných představ i geometrických tvarů a grafomotorických dovedností dítěte. Nabízené aktivity mají podobu hry. Kniha je určena předškolním dětem a dětem z přípravných tříd základní školy. Mgr. Iva Košek Bartošová, Ph.D., vystudovala učitelství pro školy pro mládež vyžadující zvláštní péči a učitelství pro 1. stupeň ZŠ. Na Univerzitě Hradec Králové působí jako odborná asistentka Ústavu primární a preprimární edukace. Učila v malotřídní škole s dětmi obtížně vychovatelnými. PhDr. Blanka Křováčková vystudovala jednooborovou ps
    A právě takto žije Christine (Nicole Kidman) která po autonehodě ztrácí paměť pokaždé, když večer usne. Každý nový den je tak pro ni první a zároveň poslední. Její manžel Ben (Colin Firth) jí každé ráno trpělivě vypráví její vlastní život a obětavě se o ni stará.
    Stejně tak psychiatr doktor Nash s jehož asistencí si Christine natáčí video deník a snaží se vzpomenout na události, které předcházely jejímu zranění. Tyto záznamy však Christine jednoho dne prozradí: Nikomu nevěř! Ale, lze se však vůbec dopátrat pravdy o minulosti, když jediné, co znáte, je dnešek?

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00