Jak na věc


přijímačky nanečisto liberec

Cestovatelská přednáška: Etiopie -Tony Krikel

    Dopolední program se uskuteční formou skupinových prohlídek, návštěvníci zažijí workshopy, hry, výukové lekce, experimenty na exkluzivních přístrojích v badatelském centru, soutěže a mnohé další. Na dopolední prohlídky je nutné nahlásit se předem. Odpolední program začíná v jednu hodinu a je volně přístupný.
    Dovolujeme si Vám nabídnout možnost vyzkoušet si testování z Českého jazyka a Matematiky jako přípravu k přijímacímu řízení pro školní rok 2018/2019. Připravíme pro Vás ukázkové testy z nabídky společnosti CERMAT. Zajistíme Vám odpovídající časový harmonogram pro lepší orientaci u reálných zkoušek a poskytneme zpětnou vazbu Vaší úspěšnosti. Tak pojďte do toho, ať víte, co vás u těch ostrých přijímaček čeká.
    Milovníci přírodovědných experimentů a špičkové techniky se budou moci realizovat v badatelském centru, v posluchárně fyziky či laboratoři chemie, fanoušci IC techniky si přijdou na své na výstavě historické výpočetní techniky.


Test studijních předpokladů varianta B

    Vyber fakultuEkonomické fakultyFakulta sociální studií (FSS) Masarykovy univerzity (MU)Filmová a televizní fakulta (FAMU)Filosofické fakultyLékařské, veterinární a farmaceutické fakultyMasarykova univerzita BrnoNárodně srovnávací zkoušky - NSZ ScioPedagogické fakultyPolicejní akademie ČRPrávnická fakulta - Brno - Masarykova univerzitaPrávnická fakulta - Olomouc - Palackého univerzitaPrávnická fakulta - Plzeň - Západočeská univerzitaPrávnická fakulta - Praha - Olomouc - PlzeňPřírodovědné fakultySociální a humanitní fakultyTechnické fakultyUmělecké fakultyVysoká škola ekonomická v Praze
    „Gymnázium svým studentům rozšiřuje obzory. Snažíme se výuku zpestřit tím, že je necháváme nahlédnout do cizích kultur a dokonce si vyzkoušet, jaké to je být jejich součástí,“ komentoval program učitel gymnázia Aleš Říman.
    zvolte krajHlavní město PrahaJihočeský krajJihomoravský krajKarlovarský krajKrálovéhradecký krajLiberecký krajMoravskoslezský krajOlomoucký krajPardubický krajPlzeňský krajStředočeský krajÚstecký krajVysočinaZlínský kraj
    LibereckáZdrávka.cz – Studujte perspektivní zdravotnické obory s jistotou pracovního uplatnění na Liberecké Zdrávce, první zdravotnické škole s certifikací ISO 9001:2016.
    Přibližný časový plán zkoušek: 30 minut čistého času na test z matematiky, 30 minut čistého času na test z českého jazyka, 30 minut na instruktážní řešení a případné konzultace.


Hasiči mají za sebou rušnou Silvestrovskou noc

    Vyber oborAndragogikaAngličtina - AnglistikaAntropologieArabštinaArchitekturaAsijské jazykyBilingua text-cizojazyčný text s českým překlademBiologieČeština - Literatura - BohemistikaEkonomieEtikaFilosofieFrancouzštinaFyzikaHistorieChemieItalštinaJazykové učebnice + CDKulturologieLingvistikaLogikaManagementMasová komunikace a médiaMatematikaMezinárodní vztahyNěmčinaNizozemštinaPedagogikaPolitologiePortugalštinaPrávoPsychologieRuštinaŘečtinaSCIO - NSZ Obecné studijní předpokladySCIO - NSZ Základy společenských vědSCIO testy VŠSkandinávské jazykySlovníkySociologieŠpanělštinaTechnické kreslení a deskriptivní geometrieTesty studijních předpokladů - TSPVýtvarné uměníZajímavostiZáklady společenských vědŽurnalistika
    „Všichni zájemci jsou mimo jiné zváni na přijímací zkoušky nanečisto,“ oznámil ředitel gymnázia Hynek Bouchal. Zkoušky startují ve tři hodiny odpoledne. „Jsou otevřeny všem zájemcům, není při tom podstatné, zda chtějí studovat na našem gymnáziu, či na jiné střední škole, která bude využívat jednotné přijímačky zadávané ministerstvem,“ dodal.
    Stejně nabitý program čeká návštěvníky odpoledního programu. Speciálním hostem bude hudebník Jiří Dohnal hrající na sitár autentickou indickou hudbu. Pro každého z návštěvníků se připravuje ochutnávka specialit indické kuchyně, které chystají osvědčení gurmáni a kuchaři z řad pedagogů a studentů školy.
    Den otevřených dveří na havlíčkobrodském gymnáziu se ponese v rytmu exotické krajiny již potřetí. Před dvěma lety inspirovala studenty Austrálie, v loni zase byla módní mexická sombrera. Indie má předchozí ročníky předčit, což nebude snadný úkol. Mexické Gymnázium Havlíčkův Brod v loni navštívila téměř tisícovka lidí.


Test k přijímacím zkouškám ze sociologie

    Cvičný test agentury AMOS KamPoMaturite.cz, s.r.o. vycházející z typových úloh používaných v přijímacích testech NSZ OSP společnosti Scio a Testech studijních předpokladů Masarykovy univerzity (varianta A a varianta B)
    Otestujte se v našich online testech - ihned po vyplnění odpovědí a kontaktních údajů obdržíte e-mailem vyhodnocení, kde zjistíte svoji úspěšnost a ověříte správné odpovědi.
    Vyber oborBiologieDějiny umění a architekturyFyzikaChemieMezinárodní vztahy a diplomacieOSP + TSP - SCIO testyPolicejní a vojenskéPolitologiePrávoPsychologieSociologieŽurnalistika
    Den otevřených dveří na GHB: přijímačky nanečisto v rytmu Indie Gymnázium Havlíčkův Brod své návštěvníky opět přenese do exotické krajiny. Dni otevřených dveří bude vévodit zážitková prezentace indické kultury.
    Vyber fakultuEkonomické fakultyFilozofické a humanitní fakultyLékařské, veterinární a farmaceutické fakultyMasarykova univerzita TSPNárodní srovnávací zkoušky NSZPedagogické fakultyPolicejní akademiePrávnické fakultyPřírodovědné fakultyTechnické fakulty


Řidička poslala svou Octavii na střechu

    Všem zájemcům o čtyřleté a osmileté studium na gymnáziu v Tanvaldě nabízíme možnost vyzkoušet si přijímací zkoušky nanečisto. Zkoušky se konají 14. února 2012 od 16 hodin v budově gymnázia. Pro zájemce jsou připraveny testy CERMAT z matematiky a jazyka českého, po skončení písemné části ještě ukázky instruktážních řešení vybraných testových úloh.
    Studenti a učitelé Gymnázia Havlíčkův Brod připravují netradiční den otevřených dveří. Gymnázium se ve středu 16. listopadu promění v jeden z indických států. Vzdálenou kulturu přiblíží nejen výzdoba a studenti v kostýmech, ale také chutě, vůně a rytmy. Řada návštěvníků zřejmě úplně poprvé ochutná pokrmy z indického fastfoodu a stane svědkem indické svatby. Všichni si také budou moci vyzkoušet přijímací zkoušky nanečisto.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
200
14010
cache: 0024:00:00