Jak na věc


přepadení pošty křelov

Příbramský policista je mistrem světa v mrtvém tahu

    Policisté z Pardubického kraje žádají veřejnost o pomoc při pátrání po neznámém pachateli, který v neděli večer přepadl pumpu v Rozhovicích u Heřmanova Městce. Lupič pumpařku ohrožoval nožem, v druhé ruce měl slzný sprej, který nakonec proti ženě použil. Pumpu přepadli ve středu také v Rumburku na severu Čech.


Nedělní adventní koncert v Pražské ulici

    Proslulá, plně vyzbrojená americká bitevní loď Missouri vyplouvá na svou poslední plavbu. Slavnost se však brzy změní v drama, protože teroristé se chtějí zmocnit jaderných zbraní na lodi. Je jen jeden člověk, který je může zastavit a tím je odvážný kuchtík Steven Seagal. Úspěšný americký akční thriller je variací s dnes často frekventovaným motivem uzavřené společnosti ocitající se v moci bezcitných teroristů, kteří však ve svém jinak dokonalém plánu nepočítají s osamělým bojovníkem, jenž se jim staví do cesty. Po moderním mrakodrapu a letišti se takovou uzavřenou společností stala posádka americké bitevní loďi Missouri s jadernými střelami Tomahawk na palubě. Ta je přepadena teroristy, převlečenými za personál najatý k oslavě kapitánových narozenin, vedenými zrádným důstojníkem Krillem a paranoidním Strannixem, bývalým expertem CIA. Netuší, že v podpalubí je čeká elitní vojenský specialista Casey Rybak, který na lodi po degradaci pracuje jako kuchař. On jediný může zabránit nebezpečí
    Čtveřice mužů, kteří v pondělí dopoledne přepadli klenotnictví v centru Teplic, si odnesla hodinky a další šperky za zhruba pět milionů korun. V klenotnictví se pohybovali jako organizované komando. Policistům se je ještě nepodařilo dopadnout.
    Muž, který pořádně rozhoupal bitevní loď v Přepadení v Pacifiku se teď řítí do boje jako lokomotiva! Steven Seagal se vrací jako bývalý člen SEAL Casey Ryback v explozivním snímku Přepadení 2: Temné území v režii Geoffa Murphyho (The Quiet Earth, Freejack).
    Hodně drzý lupič přepadl recepční brněnského hotelu. Neměl žádnou zbraň, ale ženu za přepážkou tak vyděsil, že se nezmohla na odpor. Vybral celou pokladnu a policisté žádají o pomoc s jeho dopadením.
    V policejní cele skončil dvaačtyřicetiletý Rumun, který na konci srpna přepadl prodejnu nápojů ve Velkém Meziříčí. Prodavačce, která mu chtěla vrátit drobné, přiložil nůž na krk. Policie jej teď vypátrala v Praze, soud podezřelého muže poslal do vazby.


V gesci mám na tři desítky organizací, říká místostarosta Jan Konvalinka

    Na 18 let za mříže poslal v pondělí soud muže, který měl v Liberci ubodat prodavačku ve večerce. Žena byla podle obžaloby zavražděna velmi brutálně, než zemřela, velice trpěla. Odsouzený Václav Matouš podle soudu předstíral, že je také obětí přepadení. Rozsudek není pravomocný.
    V Táboře pokračoval soud se dvěma cizinci, kteří byli podezřelí z brutálního loupežného přepadení motodílny v jihočeských Horusicích. Pětičlenný gang tam umlátil majitele firmy a jeho švagra. Ve vězení muži stráví 17, respektive 12, let.
    Ozbrojený muž přepadl pobočku pošty v Mělníku-Mlazicích. Pokladní vyhrožoval nožem, s penězi pak utekl. Policisté po lupiči začali hned pátrat, zatím se ho nepodařilo najít.
    Policisté vypátrali muže, který utekl policejní eskortě při ošetření v mladoboleslavské nemocnici. Podezřelého z loupežného přepadení dopadla zásahová jednotka v Mnichově Hradišti. Kromě loupeže bude obviněn z dalších trestných činů.
    Už od začátku srpna pátrají pražští policisté po lupiči, který brutálně přepadl devatenáctiletou dívku. Tu srazil na zem, hlavou jí praštil o chodník a ukradl bundu s peněženkou. Z místa pak utekl. Policistům se jej přes veškeré úsilí zatím nepovedlo vypátrat.


FOTOGALERIE: Mladík přepadl banku, údajně kvůli podání trestního oznámení

    Špičkový expert na elektroniku (Eric Bogosian) se zmocnil luxusního vlaku Grand Continental, aby ho přetvořil v pojízdnou základnu pro válečný satelit. Ryback se ale jako jediný vyhne zajetí. Z vlaku se stává bojiště, satelit je zaměřený na cíl a na Grand Continental se v protisměru řítí nákladní vlak převážející benzin. Dokáže Ryback zhatit plány zločinců? Kdo chce znát odpověď, musí nastoupit!
    Steven Seagal, Eric Bogosian, Everett McGill, Katherine Heigl, Morris Chestnut, Peter Greene, Patrick Kilpatrick, a další >Brenda Bakke, Dale Dye, Jonathan Banks, Nick Mancuso, Kurtwood Smith, Al Sapienza, Phyllis Davis

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00