Jak na věc


překladač vět

Nejpoužívanější jazykové překlady

    Elektronické dvou- a vícejazyčné kapesní překladače Anobic jsou založeny na nejmodernějších technologiích a obsahují bohatou slovní zásobu. Software pro rychlé překlady oceníte zvláště při výuke, obchodních i turistických cestách do zahraničí. Rychle a snadno dohledáte potřebné větu, slovíčko nebo slovní spojení, což Vám významně usnadní orientaci a komunikaci v cizí zemi.
    Přeložte si text, nebo celé věty pohodlně během několika vteřin. Překladač je vhodným pomocníkem při studiu i v zaměstnání. Stačí jen vložit zkopírovaný text a zvolit jazykový variantu překladu.
    Překladač internetových stránek poskytuje rychlý překlad cizojazyčných www-stránek. Stačí vložit (link) adresu stránky a vybrat jazykový varianta překladu. Přeložena stránka si i po překladu zachová původní grafický vzhled.
    Překladové slovníky jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází.
    Překládat můžete i na mobilech, smartphonech, tabletech. Standardně podporovány jsou zařízení Android, iPhone, Kindle, iPad a mnohé další, které podporují javascript.


překlad vět online do 66 jazyků

    © 2012 - Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části je bez předchozího souhlasu zakázáno. Autor webu negarantuje přesnost uvedených informací.
    Překladač vět online, který najdete na www stránce www.iPrekladac.eu je nástroj, translator, na překlad slov, vět, či celých textů. Jeho funkce, mezi které patří podpora až 40ti jazyků, je možné využívat zcela zdarma. iPrekladac.eu vám může pomoci při učení cizích jazyků.
     Jednoduché překladové slovníky obsahují pouze několik desítek tisíc slov, zatímco kvalitní překladové slovníky obsahují stovky tisíc slov plus desítky tisíc nejpoužívanějších vět. Další velice důležitou funkcí, v které se liší jednotlivé překladové slovníky, je hlasový výstup. Při studiu cizích jazyků je velice důležité vědět, jak se které slovo řekne, neboť většina cizojazyčných slov se jinak píše a jinak vyslovuje. Velice užitečný hlasový výstup je většinou známkou kvalitního překladového slovníku. U hlasového výstupu ještě také záleží na kvalitě hlasového výstupu, například, zda jsou slovo namluvena rodilým mluvčím.


Překladač vět online – zdarma

    Překládá slova, texty a  věty z více než 40 jazyků zdarma. Spolehlivě Vám přeloží požadované slovo za pár sekund. Jednoduchý výběr jazyka výrazně šetří Váš čas. Kromě standardní slovní zásoby, překládá slangové i hovorové výrazy. Překladač vět, textů a slov je zcela zdarma a online.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00