Jak na věc


přehrada brno

Monitoring jakosti a teploty vody

    Společnost Lodní doprava Vranov Vás po naší přehradě vozí již mnoho let. Chcete plout na Valentýně, Viktorii, nebo Poseidonu? Chcete loď jen pro sebe? Jízdní řád, ceník a další informace najdete zde.
    Kemp super, v potravinách si lze vše zakoupit za celkem dobré ceny, zábava po celý den. Sociální zařízení výborné i pro miminka, které jsme využili. Líbilo se nám nově vybudované terasy pro karavany, mnohem lepší než dříve. Za naši rodinu velký palec nahoru.
    V našem plovoucím byru Vám nabídneme výběr z alkoholických i nealkoholických nápojů včetně míchaných drinků, nanuků Algida i něčeho k zakousnutí. Ve večerních hodinách letní kino!
    Nejlepší camp co může být. Spokojení se vším. Hlavně čisto a vyžití. Úplně nejvíc restaurace a pizzerie U Karličky, bez ní by večery nebyly ony, kino, živá hudba, jídlo, servis, super všem moc díky, přijedeme zase!
    Naprosto unesen s čistoty umýváren ceny normální žádné eldorádo uzamčený kemp prostředí super prostě paráda. Rád opět zavítám na přes rok a to na delší dobu.
    Řídíte se podle oblohy? Toužíte po žhavém slunci, či máte raději mírnější teploty vhodné pro výlety po okolí Vranovské pláže? Ať tak nebo tak, věřte, že u nás si to krásně užijete vždy!


Fotografie okolí přehrady z 80. let

    Kvalita vody v přehradním jezeře je dlouhodobě hodnocena jako velmi dobrá. Pravidelně zde probíhá měření kvality vody KHS Brno, výsledky na www.khsbrno.cz a teploty vody na vranovska-plaz.tmep.eu.
    Na Vranov jsme jezdili již před lety. Nyní jsme byli příjemně překvapeni. Pohoda, klid, večer zábava, jídlo i nápoje bez front, skvělý přístup ke koupání, nyní v září volná a přehledná pláž.
    Camping Vranovská pláž nabízí několik typů ubytování pro rodiny s dětmi, skupiny i jednotlivce ve svém rozlehlém rekreačním areálu na hlavní pláži Vranovské přehrady. Camping Vranovská pláž získal nejvyšší ocenění návštěvníků v prestižní anketě Kemp roku 2016, ve které si sami lidé zvolili svůj nejoblíbenější camp. Ať už hledáte příjemný kemp v okolí Znojma, nebo pro svou dovolenou u vody vybíráte pobyt na prosluněné jižní Moravě v dosahu vína, můžete si být jisti, že u nás najdete to nejlepší.
    Vynikající poloha v klidném prostředí. Ideální pro rodinnou dovolenou s dětmi i pro sportovně založené klienty. Mimo sezonu ideální pro školní výlety, rybáře, nebo třeba pro setkání přátel…


Vranovská pláž moře zábavy pro rodiny, školy, firmy

    Nejlepší fotografie a videa z Vranovské pláže a okolí. Sportovní aktivity, animační programy, dětský svět. Catering a gastronomie, ochutnávky vín. Kulturní památky i Národní park Podyjí.
    Turistická jízdenka PODYJÍSlevový programCyklobusy Brno-Vranov n.D.-okolo přehrady jizdní řády (Vranovsko)Vranov n.D.-Vranovská plážjízdní řád kopletní / zkrácenýjízdní řád s TIPY na výlety--------------------------------------
    Vranovská přehrada tzv. Moravský Jadran (Vranov nad Dyjí, Vranovsko, Bítovsko) - tradiční rekreační oblast s příjemně teplou vodou a nesčetnými romantickými zákoutími. V roce 2014 slavila Vranovská přehrada již 80 let.


Virtuální prohlídka & online kamery

    Vranovská přehrada - Moravský Jadran Vám poskytne příjemný odpočinek u vody s koupáním a vodními sporty. Kvalita vody je pod dohledem pravidelných hygienických kontrol, kdy Vranovská přehrada dlouhodobě získává ta nejlepší hodnocení. Příjemným zpestřením Vaší dovolené mohou být i vyhlídkové plavby či pravidelná lodní doprava mezi jednotlivými oblastmi přehrady. Víno a Vranovská přehrada mají rovněž k sobě blízko. Můžete si objednat vyjížďku na lodi s ochutnávkou vína ze Znojemska nebo navštívit Galavečer sektu na Vranovské přehradě (výlov sektu ze dna Vranovské přehrady). Na své si tu přijdou i rybáři – mimopstruhový revír Dyje 15 (ÚN Vranov) i sousední pstruhové revíry na řece Dyji nebo soukromé rybníky dokáží potěšit srdce každého příznivce rybaření.
    Děkuji za víkendovou akci na Vranově s těmi "správnými lidmi". Program, který jste pro nás s ostatními připravili, byl výborný! Týmová spolupráce a ucelení celého kolektivu se podařilo, všichni odjížděli unaveni, ale plni zážitků a emocí. Úkol – „Pro tým snesu modré z nebe“ na mne a na tým zelených udělal velký dojem. Sice jsme bonboniéru dostali až na potřetí, ale o to více jsme se semkli a dokázali spolupracovat. Já si celou dobu před příjezdem na přehradu přála být v sedáku a někam šplhat – a ono se mi to splnilo! Vranovská přehrada, kemp a okolí jsou krásné a malebné. Vzpomínala jsem na dětství, na tábory a čundry s tátou. To místo ve mně zanechalo spoustu emocí a naplnilo pozitivní energií. Určitě se tam opět podívám, a pokud to bude možné, tak určitě v režii Bakchus aktivity!


Marek Klusák: Dobrý den, kontakt zaslán na Váš e-mail :-)

    Vranovská přehrada a okolí je atraktivní a oblíbené místo pro nezapomenutelnou dovolenou v České republice. Letní rodinná dovolená s dětmi, aktivní dovolená v přírodě, cykloturistika, rekreace u vody, kulturní památky i výlety do přírody, to vše je na dosah v malebném koutě jižní Moravy na Znojemsku. Pokud hledáte krásné místo, kde se dá příjemně strávit dovolená v ČR, právě jste jej našli.
    Gaudeo znamená latinsky radost. Dáváte přednost komfortnějšímu ubytování? Pak jste na správné adrese! Penziony Gaudeo Vám umožní pohodlné ubytování i skvělou gastronomii v srdci krásné přírody.
    Vranovská přehrada - jedna z nejteplejších a nejčistších přehrad v České republice! Atraktivní místo pro letní rodinnou dovolenou s dětmi, školní pobyty v přírodě, firemní akce. Cykloturistika, adrenalinové zážitky, rekreace, památky, výlety do přírody, to vše v malebném koutě jižní Moravy. Několik typů ubytování pro rodiny, skupiny i jednotlivce. Nejvyšší ocenění návštěvníků v prestižní anketě Kemp roku 2012, 2014 i 2016!
    Síla úspěchu je v týmu. Pro Vaši spokojenost uděláme a dokážeme vše. Tedy – skoro vše… A co nedokážeme, s tím nám pomohou naši partneři. Mnohokrát děkujeme!
    Velmi si vážíme toho, že se Vám u nás líbí. Aby tomu bylo i nadále, snažíme se naše služby i zázemí kampu neustále zlepšovat. Každým rokem pro Vás máme několik žhavých novinek. Co to bude letos?


Věra Krejčí: Také bych ráda získala kontakt na paní Věru Fajtovou . Též by mě zajímalo ...

    JavaScript must be enabled in order for you to use Google Maps. However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser. To view Google Maps, enable JavaScript by changing your browser options, and then try again.
    © 2014 RTS spol. s r. o. Vranov nad Dyjí | Webdesign by Golden Orange | CMS by Joomla | Sitemap | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
    Firemní akce v netradičním prostředí zaměřené na budování kvalitního týmu, školení, či semináře? Plánujete sportovní, poznávací, nebo vzdělávací kurs, výlet, školu v přírodě? Zajistíme vše od A do Z!
    Vranovskou pláž si můžete projít z pohodlí Vašeho domova pomocí virtuální prohlídky. A kdo má rád výšky, může se na celý areál podívat z ptačí perspektivy. Můžete nás sledovat i on line!
    Oblíbené letní kino spojené s příjemným posezením v naší kavárně. Sedíte na břehu jednoho z našich nejkrásnějších přehradních jezer, popíjíte svůj oblíbený drink a… Zde je program letošní sezóny!
    Krajský úřad Kraje Vysočina, odbor lesního a vodního hospodářství a zemědělství v současné době projednává návrh opatření obecné povahy ve věci změny stávajících ochranných pásem vodárenské nádrže Vír.


Změna stávajících ochranných pásem vodárenské nádrže Vír

    Blízkost NP Podyjí (viz. fotogalerie) dává jedinečnou šanci rozšířit program Vaší dovolené o cyklovýlety a procházky okouzlující přírodou. Poznávání okolí Vranova nad Dyjí Vám může zpestřit geocaching, což je novodobé hledání pokladů, kterých je na Vranovsku několik desítek. Na dosah jsou i památky – Státní zámek Vranov nad Dyjí , Hrad Bítov a řada dalších pamětihodností. Milovníci historických památek a umění pak mohou navštívit také Vídeň (cca 100 km od Vranova nad Dyjí) s jejími památkami a výstavami (Albertina).

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00