Jak na věc


předcisli polsko

Mezinárodní telefonní předvolby

    Ahojky,dostala jsem číslo do Rumunska,ale začíná na 07,má dohromady 10 čísel.Nelze odeslat,napsala jsem předvolbu 40 jak se tu píše,ale ani to nelze odeslat jak to?Nevíte někdo?
    Dnes nám do firmy volá tel. s volačkou +121, nevíte odkud to je? přišlo mi že USA ale nejsem si jistá. navíc koukám, že nejsem sama komu toto číslo volalo.
    dnes mi přišlo asi 10 SMS, že si můžu předplatit jakousi mě neznámou službu za 50 K4, pro podrobnosti mám volat +442070999939. Nikam jsem nevolala, nechci dobrovolně dotovat nějakýho podvodníka - jak se v českých zemích stalo již téměř zvykem....:(
    Předčíslí +447 je z Velké Británie mobilní tel. Dnes mi někdo volal z tohoto tel.čísla +447537734923...je hodně podobné tomu Vašemu. Podařilo se Vám něco zjistit?
    Mě teď někdo volal z +447 559068286. Je divný, že je to cca týden po těch vašich hovorech. Nikdy mi nikdo z GB nezavolal. Doufám, že to nebude nějakej drahej hovor, protože se to položilo hned, jak jsem to zvedla.
    Včera mi volal nějaký maník a číslo mělo předvolbu +496....mluvil rusky a pak anglicky, ale nebyl schopen říct proč volá, tak jsem ho típnul...nevíte někdo co je to za předvolbu?


Dnes již využilo vyhledání 62 zákazníků Přidejte se k nim i Vy!

    Vice mene jde o lidi (prevazne zensky hlas), ktery vola lidem kvuli loterii o zelenou kartu (tj. povoleni pro pobyt v USA) a snazi se z nich dostat cislo kreditni karty.
    Už týden mi volá někdo s předčíslím +447 a pokaždé je telefonní číslo za předčíslím jiné.Nemůžu se dopátrat kdo to je,protože se to bojím zvednou,aby mi do telefńu někdo poslal virus,nebo bych se po zvednutí taky nemusel doplatit při vyúčtování.Neví někdo, co se s tím dělat?
    dobrý den,prozvání mne nějaké číslo začínající 0380,když to zvedu, zavěsí, nevíte někdo odkut to je? co je to předčíslí?
    Dnes odpoledne mi někdo volal a také to číslo má předčíslí +447 a čslo537735723. Tak zrovna hledám co to je a našel jsem ten Váš dotaz.
    Mně zas operátor strhl peníze za zasláníSMS na číslo začínající +447... Přitom já jsem na to číslo žádnou SMS neposílala, dokonce ani v kontaktech žádné GB číslo nemám.
    + 919 nevíte někdo náhodou ?? jinak číslo je normálně 9ti místný .. kdyžtak kdyby jsem moh poprosit jestli by jste mohli odpovědět na fukami@seznam.cz


Telefonní předvolby států a zkratky států

    Dobrý den! POradí mi někdo? Volal mi někdo s předvolbou +121, nevím, jestli je ta předvolba v takové podobě, nebo jen +12, nebo případně + 1, to netuším, celé číslo je desetimístné. Děkuji
    "if this is related to an official after the call lasted about 17 minutes she asked me payment card number and pin number to discount fees procedures , my questions is this a reasonable way?. and when i told her that we are algeria, we have does not have a formal payment cards such as global (visa / master / express/ atn .......) she apologized for not following my file and it will not regaining attention and she cut off contact. "

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00